محتوای مقاله

دوچرخه biz است wheely دیوانه این روز است.

به طوری که کلگری چرخه تامین کنندگان با داشتن یک زمان سخت با نگه داشتن مشتری تقاضا در چهره COVID-19 بحران است.

“این دیوانه در حال حاضر گفت:” برایان Feick حق رای دادن مالک و اپراتور تلفن همراه, تعمیر دوچرخه و فروشگاه عرضه Velofix.

“من هرگز می توانست آن را تصور خواهد بود. همه توزیع کنندگان ما در حال اجرا هستند از قطعات زنجیر, نوار کاست … آنها نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا از همه مغازه ها دوچرخه.

“این آجیل است.”

اثبات این است که در مغازه ها دوچرخه شهر.

خالی و یا در نزدیکی-خالی نمایشگاه شایع هستند.

دوچرخه سخت به آمده است.

Pedalhead/Ski Works employee Manrique Bautista stands with a wall which would normally be packed with kids bikes in the Calgary store on Saturday, July 4, 2020. There is a worldwide shortage of bikes after high demand during the COVID-19 pandemic. Gavin Young/Postmedia
Pedalhead/اسکی آثار کارمند Manrique باتیستا می ایستد با یک دیوار که به طور معمول خواهد بود بسته بندی شده با بچه ها دوچرخه در کلگری فروشگاه در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 است. وجود دارد در سراسر جهان کمبود دوچرخه پس از تقاضای بالا در طول COVID-19 بیماری همه گیر. گاوین جوان/Postmedia

آلن McKelvie صاحب Pedalhead/اسکی کار می کند, شمارش فقط ده در Macleod Tr. فروشگاه در روز شنبه هنگامی که معمولا در این زمان از سال وجود دارد 200 را انتخاب کنید.

“چهار الکتریکی به کمک چهار پایان dual-تعلیق دوچرخه و بقیه در حال دوچرخه جاده” گفت: McKelvie سر خود را شمارش. “نان و کره دوچرخه برای ما هستند از 600 $تا 1200 $و مدل های مختلفی از آن شده است تقریبا فروخته شده به مدت سه هفته در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de