بایدن وحدت نیروی کار شامل برخی از کسانی که سطل آشغال او

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آنها خواستار یک تیم از رقبای ممکن است بیش از حد اهلی.

آنها رهبران وحدت وظیفه نیروی سازمان یافته توسط جو بایدن و برنی سندرز, طبقه بندی فوتبال و ترقی خواهان خواهد شد که دیدار پیش از کنوانسیون ملی دموکرات ها به شکل رسمی حزب سیاست در همه چیز از محیط زیست به اقتصاد است.

وظیفه خود را بایدن توضیح داد چیزی کمتر از ایجاد “ایالات متحده ، و ساندرز تقدیر معاون رئیس جمهور سابق برای همکاری با او در حال حاضر بی اثر مبارزات انتخاباتی “به جمع آوری یک گروه از متفکران پیشرو و فعالان که می تواند و می خواهد وحدت حزب ما در یک فرآیندی و مترقی جهت است.”

قبل از آن که کسب و کار, گروه اول باید صلح با presumptive نامزد. حتی با برکت ساندرز آن را نمی خواهد بود آسان است. بسیاری از آنها ناراحت و با بایدن. برخی از سوال های ذهنی خود را تناسب اندام به سختی یک ماه به عقب.

این بیماری همه گیر به سرعت ساخته شده حزب اختلافات حافظه دور اما چندی پیش حزب بود کشتی با یک بحران هویت یکی اولیه در یک زمان. و پس از بایدن صعود سه شنبه, استیسی واکر bemoaned تعداد ترقی خواهان بودند که پریدن کشتی برای نامزد میانه رو. “من فکر می کنم بخشی از دلیل بسیاری از مردمی تبدیل بدبینانه از سیاست است که آنها به گوش کسی به طور موثر و گفت برای هفته/ماه است که آنها نگرانی های جدی در مورد بایدن” برجسته دموکرات آیوا شکایت در توییتر در ماه مارس “و سپس به نوبه خود در اطراف و تایید او.”

انتخابات جوش پایین به انتخاب شخصی است. واکر هنوز هم مورد سوال محکومیت کسانی که در حل و فصل استقرار انتخاب را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مردم صحه برنی ساندرز در واقع به باور او,” او نوشت که در همان روز. “چندین بالا مشخصات endorsers برای بایدن ثبت می شوند — در برخی از موارد فقط هفته پیش — ساخت پرونده ریاست جمهوری خود. سیاست به عنوان معمول است که چرا هیچ چیز اساسا تغییرات در امریکا است.”

با توجه به واکر بایدن یک “uninspiring” سیاست در دستور کار است “نه هیجان انگیز” و به مقدار “یک قدم اشتباه ماشین” را به عنوان به خوبی به عنوان یک “راه رفتن تناقض است.” بیشتر چه, او توافق شده در ماه ژانویه ، معاون سابق رئیس جمهور “سزاوار نیست مردم سیاه و سفید.”

واکر در حال حاضر یکی از هشت نیروی کار اعضا متمرکز بر شکل گیری بایدن را عدالت کیفری پلت فرم.

Darrick همیلتون تایید ساندرز پس از دریافت بیشترین آرا را در هر دو آیووا و نیوهمپشایر و سریع به پشته ستایش در دموکراتیک سوسیالیستی است. با توجه به ایالتی اوهایو استاد اقتصاد ساندرز “یک رویایی” با شرط “صداقت.” بایدن? نه آنقدر.

زمانی که دو جبهه-دونده ملاقات خود را برای اولین و آخرین در یک بحث همیلتون نمی عقب نگه دارید. پس از پاسخ بایدن به بهداشت نوشت: در حال حاضر حذف شده توییتهایی که نامزد “است نه شخص من می خواهم به سرب در طول یک بیماری همه گیر!” نظر بایدن ساخته شده در مورد ابولا led همیلتون به نتیجه گیری کرد که او “نه ریاست جمهوری.” در مجموع در برآورد میانه بود “اصیل” بوده و “کاهش به صحبت کردن در نقطه گزش صدا.”

همیلتون در حال حاضر یک عضو نیروی کار را فرعی در اقتصاد است.

در حالی که بایدن به سرعت تبدیل شد ایجاد علاقه در سال 2020 بسیاری از آنها حاضر به چشم پوشی خود را مترقی اعتبار به عنوان معاون رئیس جمهور به پیشرفته ترین اجرایی در تاریخ است. برای او بدتر, برخی استدلال می کنند که باراک اوباما و بایدن بودند هموار کردن راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مسدود کردن مهاجرت است.

Marisa فرانکو خلاصه تا که احساسات در یک سال 2016 مقاله به صورت تخته سنگ با عنوان “اخراج ماشین اوباما ساخته شده برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دولت قبلی تا به حال گسترش مهاجرت و گمرک تلاش و به پایان رسید تا اخراج بیشتر مهاجران غیر قانونی از آخرین رئیس جمهوری جمهوریخواه. به عنوان یک نتیجه, فرانکو, مدیر و موسس لاتین گروه فعال Mijente نام در بایدن در ماه ژوئن به اعتراف است که او تا به حال ساخته شده است تا اخراج ماشین که با گاز کشته شد و آماده است تا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از.”

فرانکو در حال حاضر عضو کارگروه فرعی تدوین سیاست های مهاجرتی برای بایدن.

برخی از انتقاد عملا نامزد می رود و حتی بیشتر از جمله نقد ارائه شده توسط Marielena Hincapié. مدیر اجرایی ملی قانون مهاجرت در مرکز ثبت کت و شلوار در برابر دولت اوباما در سال 2014. “توسط قفل کردن زنان و نوزادان,” او گفت: از اداره مهاجرت سیاست “دولت اوباما ساخته شده است که در آن ماموریت خود را برای اخراج این افراد به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

Hincapié خواهد شد در حال حاضر به عنوان روسای مهاجرت فرعی.

این هیچ راز است که بایدن هرگز مترقی انتخاب کنید اما همانطور که اوباما به دنبال یادآوری رای دهندگان در حمایت های قدیمی خود را در حال اجرا همسر بایدن “در حال حاضر آنچه که پیشرفته ترین پلت فرم از هر گونه عمده-نامزد حزب در تاریخ است.”

اعضای این وحدت نیروی کار که یک بار رد او را در حال حاضر به دنبال فشار بایدن دورتر به سمت چپ. نامزد استقبال آنها. خواسته در مورد این منتقدان تبدیل مشاوران کمپین نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de