بایدن سه شنبه فوق العاده پس از ضرب و شتم ساندرز در 9 متحده

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“مقاومت” به رئیس جمهور تهمت بود شعله ور در سه شنبه, اما این جوان انقلابی حمایت برنی ساندرز را ندارد و تنها آنهایی که منینگ موانع. حزب دموکرات استقرار نشان داد در تعداد بیشتری برای تزریق انرژی به ناگهان موجی از کمپین جو بایدن و ارائه دموکراتیک نامزدی مسابقه دو مرد نژاد—با بایدن بار دیگر پیشتاز.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب” یک پیروزی بایدن اعلام کرد سه شنبه شب در یک حفاری در Sanders. “ما در آغاز یک جنبش است.”

داده شده تا به صورت مرده به تازگی به عنوان دو هفته پیش توسط کارشناسان و اهدا کنندگان بایدن احیا مبارزات انتخاباتی خود در ایالت کارولینای جنوبی با یک پیروزی فوق العاده روز شنبه که منجر به برنده سه شنبه در کارولینای شمالی و ویرجینیا, آرکانزاس, آلاباما, تنسی, اوکلاهما, مینه سوتا, ماساچوست و تگزاس. در مین بایدن بود که منجر ساندرز در یک مسابقه نزدیک.

“این یکی از بزرگترین comebacks مدرن سیاسی آمریکا تاریخ” کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین اعلام کرد در یک شبکه ،

ساندرز انجام کالیفرنیا کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است. مین در اصل یک مرده گرما معنی که ساندرز و بایدن به احتمال زیاد تقسیم نمایندگان وجود دارد. همان بود که تا حد زیادی درست در تگزاس دومین نماینده جایزه در رای گیری که در آن رای گیری تمدید شد به اواخر شب ساعت که بایدن در زمان اندکی منجر شود. هر دو در مبارزات بودند و مشتاقانه به تماشای این انتخابات بازگشت از کالیفرنیا—با دور بزرگترین نماینده تعداد شب—برای دیدن چقدر ساندرز برنده ترجمه شده به نمایندگان.

“امشب من به شما بگویم در مطلق اعتماد به نفس ما می رویم به کسب نامزدی حزب دموکرات و ما در حال رفتن به شکست شرمانه ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور!” ساندرز گفت: جمعیت مشتاق از Vermonters در خانه پایه برلینگتون. “ما در حال رفتن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که ما در حال قرار دادن با هم یک بی سابقه مردمی, چند, نسل, چند نژادی ،

ساندرز پس از آن به طور مستقیم در هدف در بایدن در یک میزبان از مسائل اعم از امنیت اجتماعی به تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی.

در لس آنجلس به همان اندازه جوشان بایدن بازگشت این تعریف در حالی که جشن خود را ارتقاء از سیاسی برزخ. “برای کسانی که زدم شمارش از سمت چپ در پشت–این است که مبارزات انتخاباتی خود را,” او گفت:. “فقط چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این کمپین مرده و پس از آن آمد کارولینای جنوبی و آنها تا به حال چیزی در مورد آن می گویند. به ما گفته شد هنگامی که آن را به سه شنبه که آن را می شود بیش از. آن را به خوبی ممکن است برای مرد دیگر.”

در حالی که بایدن و ساندرز در هر حال دلیلی برای کلاغ سه تن دیگر باقی مانده دموکرات ها در این زمینه تا به حال ارزش کمی به جشن می گیرند. چهارده متحده و یکی خاک شد و در رای گیری سه شنبه شب با 34 درصد از نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی.

سناتور. الیزابت وارن برنده هیچ یک از آنها از جمله کشورهای مشترک المنافع ماساچوست. وارن که رهبری این زمینه در ماه اکتبر در حال برنامه ریزی برای تقریبا همه چیز. اما هیچ یک از کاندیداها برنامه ریزی برای اتمام دور سوم در دولت خانه خود را. وارن همچنین کشیده شدن یک رسوا exacta—او نیز از دست داد در اوکلاهما امور خارجه که در آن او متولد شد.

تا سه شنبه وارن کمپین شمارش شد در یک رقابت کنوانسیون به نگه داشتن او در انتخابات ریاست جمهوری به امید زنده است. مدیر کمپین راجر لاو گفت: به همان اندازه در یادداشت یکشنبه. نظریه خود را در مورد این بود که هیچ نامزد ظهور کرد و با یک مسیر به اکثریت نمایندگان. این سناریو به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر پس از بایدن و ساندرز نزدیک به زد سه شنبه جدول; Warren نقش به نظر می رسد در حال حاضر می خواهم که از یک اسپویلر بالا نیست-ردیف مدعی. نامزد آنها وارن زانو پوش در نوادا بحث بود و مسلما حتی بدتر از شب. با وجود هزینه های برآورد 500 میلیون دلار از ثروت شخصی در سه شنبه رسانه های بازارهای سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به دست آورد تنها یکی از اولین محل پایان—در ساموآ آمریکا—آماری کراوات برای دوم در ایالت یوتا و سپس یک سوم در کلرادو.

کالیفرنیا نتایج تأکید اشکال اولیه رای گیری. پست الکترونیکی-در برگه های رای بیرون رفت و به رای دهندگان روز آیووا قفقاز. اگر چه بخشی از دولت طلایی رای دهندگان منتظر ماند تا پس از کارولینای جنوبی به تصمیم خود را بیش از 2.7 میلیون تبدیل شده بود در برگه های رای خود را قبل از صبح روز سه شنبه با توجه به کالیفرنیا وزیر امور خارجه. و بسیاری از آنها رای داده بودند قبل از بلومبرگ نوادا انفجار و بایدن را کارولینای جنوبی معراج. رای دهندگان در کلرادو و یوتا—دو نفر دیگر کشورهای غربی ساندرز انجام شده—همچنین رای گیری زود است. به عبارت دیگر اگر رای گیری شده بود, محدود به روز انتخابات بایدن بسیار شب بزرگ شده اند می تواند حتی بزرگتر.

بلومبرگ وارد مسابقه اعتقاد بایدن ادامه خواهد داد به شبهه و او می شود وجود دارد را انتخاب کنید تا قطعات. این اتفاق افتاد فقط به عنوان او پیش بینی کرد با بایدن در پایان در پشت پیگیری در آیووا و نیوهمشایر و نوادا – متحده بلومبرگ که در آن رقابت نیست. اما به عنوان او در عمومی ملی, نظر سنجی بلومبرگ واجد شرایط زیر کمیته ملی حزب دموکرات قوانین برای حزب لاس وگاس بحث است. در حال حاضر آن مهر را به نوبه خود به شبهه—بمباران احتمالا یک کلمه بهتر است. آن را تبدیل به یک تاکتیکی ادراک حرکت به بحث در یک وضعیت که در آن او بود در انتخابات در وهله اول اما هنگامی که شده از انگلیسی توسط دیگر نامزدها به خصوص وارن او به نظر می رسید بیش از آمادگی.

نتایج حاصل از شنبه قرار دادن رادیو فردا در محل دقیق او نمی خواست به او وارد مسابقه ترس از هیچ حزب دموکرات می تواند سر کردن ساندرز نیروی عظیم منهدم کننده. اما در روز شنبه و رفتن به جلو – حضور او تنها کمک می کند تا ساندرز بلانت به اتهام بایدن.

هر دو بایدن و ساندرز می تواند آرامش را در یکی دیگر از روند پدید آمده است که پنج شنبه: پول نبود این عامل تصمیم گیری است. ساندرز ریل در برابر “میلیاردرهای” در زمینه های فلسفی; و پس از او ضعیف شروع بایدن انتخاباتی بود کمبود بودجه. اما مهم نبود. بایدن برنده ماساچوست با وجود داشتن صرف تنها 10 ، 000 دلار در کشورهای مشترک المنافع.

معاون سابق رئیس جمهور صرف حتی کمتر در مینه سوتا و هرگز حتی بازدید از دولت که او اساسا واگذار به ساندرز در حالی که امید دولت خانه بهداشت ، ctq می تواند ناراحتی. او بهتر از آن است. پس از حمایت بایدن بیش از آخر هفته او به راه انداخته سیاسی عملیات در بایدن طرف که تحت فشار قرار دادند و او را به پیروزی.

اگر تاییدیه کمک نوسان دموکراتها سنتی رتبه-و-فایل رای دهندگان بود و تجربه و نام شناسایی: بایدن انجام آرکانزاس و تنسی بدون تنظیم پا در هر دو دولت در طول اولیه فصل است.

خواهد دموکراتها شلوغ بحث مرحله در حال حاضر محدودتر هم به دو مرد که تحت سلطه سه شنبه? شاید نه.

Tulsi Gabbard یک چاره اندیشی موقت که نکرده اند و در مرحله پس از پنجم بحث در آتلانتا برنده یک نماینده در ساموآ آمریکا. با توجه به زمان, پارتی, قوانین دو ارشد DNC مقامات گفته RCP یک نماینده خواهد پانچ هاوایی نماینده بلیط به بعد بحث است. اما آنها اذعان کرد که این قوانین می تواند تغییر در هوی و هوس از حزب.

Gabbard حضور ممکن است خوش آمدید, با این حال حداقل برای مخاطبان تلویزیون است. یک بایدن-ساندرز نیمه نهایی اجازه دهید آن صورت, چاله 77 ساله در برابر 78-سال-پیرمرد – برای راست به اجرا در برابر یک رئیس جمهور خواهد شد که به نوبه خود 74 این ماه ژوئن است. به عنوان فمینیستی نویسنده جیل Filipovic کنایه آمیز در توییتر شب گذشته “دو راه کلی بحث انتخابات در حال رفتن به نگاه فقط می خواهم که شکرگزاری که مادر بزرگ دعوت هر دو پسر. دست و پنجه نرم کردن!”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de