بایدن را Reade انکار باید افزایش Title IX تغییر حکومت

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جو بایدن و حزب دموکرات را به طور ناگهانی می آیند به درک که خود قبلا استادانی, reflexive اعتقاد سوء رفتار جنسی اتهامات اشتباه بود استاندارد است. در عوض با اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن توسط کارمند سابق تارا Reade در حال حاضر roiling مبارزات انتخاباتی دموکرات ها می گویند که متهم به عنوان به خوبی به عنوان متهم سزاوار به حساب های خود را شنیده و وزن بی طرفانه و با “روند” به قرض گرفتن از اظهارات اخیر مجلس نانسی پلوسی و دیگران.

اگر این دیر تغییر صمیمی و دموکرات ها می توانید آن را نشان می دهد با حمایت از انتظار جدید عنوان نهم مقررات. قوانین جدید طراحی شده برای نیاز دانشگاه ها برای درمان دانش آموزان متهم به سوء رفتار جنسی با انصاف و بی طرفی به جای به طور موثر گیریم گناه به عنوان بیش از حد بسیاری از دانشگاه ها در حال حاضر در حال انجام است. اکنون زمان ایده آل برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آزادی کسانی که مقررات رهبری وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos. کاخ سفید نشسته است بر روی آنها برای ماه ها شاید از ترس از مورد حمله به بی تفاوت نسبت به بازماندگان توسط دموکرات ها که شتاب گیری روند رشد DeVos به دنبال عدالت در پردیس تجاوز جنسی رسیدگی است.

دموکرات یقین از جمله بایدن شده اند تقریبا یکنواخت خصمانه به قوانین ارائه شده در حالی که خواستار بازگشت به دولت اوباما گناه فرض “بر این باورند که زن” رویکرد که بایدن رهبری. اما چگونه می توان آنها را توجیه ادامه به حمله DeVos مقررات در حالی که در همان زمان موعظه به دلیل روند بایدن?

در صبح روز جمعه مصاحبه در MSNBC را “صبح جو” بایدن اعلام کرد که “از همان ابتدا به من گفت که باور زن به معنی در نظر گرفتن این ادعا را جدی بگیرید و سپس آن را بررسی نگاه به.” او اضافه کرد که هنگام ارزیابی تجاوز جنسی اتهامات “در پایان حقیقت این است که چه چیزی مهم است.”دیگر برجسته دموکرات ها رفته اند و حتی بیشتر در بیان تازه کشف شده برای حمایت از حقوق متهم کرده است. سخنران پلوسی گفت: “در بسیاری از شور و هیجان در اطراف این ایده که زنان شنیده خواهد شد و خواهد شد به گوش. اما نیز وجود دارد به دلیل روند.”

کریستن جیلیبرند طولانی حزب خود را در مجلس سنا گناه فرض نقطه فرد در موضوع تجاوز جنسی و اظهار داشت در مصاحبه با WNYC برایان Lehrer که شعار “معتقدند زنان” به معنای تنها که زن شاکیان باید اعتقاد “به حدی است که شما پس از انجام تحقیق و تفحص است.” Gillibrand نیز حفظ “من ایستاده معاون رئیس جمهور بایدن. او را وقف زندگی خود برای حمایت از زنان و او را به شدت رد این اتهام.” به این معنی که او باور ندارد تارا Reade.

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا اسیر حزب اجماع جدید, در مصاحبه با واشنگتن پست. “دموکرات” او گفت: “همیشه می خواهم به مطمئن شوید که یک زن مورد احترام است. اما شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که مردم به علت روند.”

جدا از Gillibrand را کنجکاو پیشنهاد که بایدن سیاسی رکورد پاسخ به این سوال که آیا او متعهد شخصی سوء استانداردهای توصیه شده توسط بایدن و متحدان او هر دو مناسب و خوش آمدید. آنها به رسمیت شناختن هر دو نیاز به اطمینان حاصل شود که تجاوز جنسی شاکیان هستند تحت درمان با احترام و حساسیت آنها سزاوار و بنیادی اهمیت “روند” در ارزیابی جدی نماید.

در واقع این حرف نزدیک آینه است که ارائه شده توسط DeVos در سال 2017, زمانی که او لغو اوباما-دوران راهنمایی و اعلام کرد قصد دارد به منظور توسعه مقررات جدید. DeVos اعلام کرد که هدف او این بود که اطمینان حاصل شود که “هر بازمانده از سوء رفتار جنسی باید جدی گرفته شود” اما همچنین که “هر دانش آموز متهم به سوء رفتار جنسی باید بدانید که گناه است و نه از پیش تعیین شده” از “روند است که پایه و اساس هر سیستم از عدالت است که به دنبال نتیجه عادلانه. با توجه روند یا محافظت از هر کس و یا آن را محافظت می کند هیچ کس.”

DeVos’ پیشنهاد قوانین و مقررات منتشر شده در فرم پیش نویس در سال 2018 ارائه یک حس بلند پروازانه خود را از محدوده. کالج ها خواهد او برگزار شد به حساب فراگیر اتهامات جدی زیر فرش (به عنوان وزارت آموزش و پرورش به تازگی انجام شده در وضع جریمه های سنگین علیه ایالتی میشیگان و USC). اما متهم به دانش آموزان فرصت داشته باشد به معنی دفاع از خود را از طریق شنوایی است که عبارتند از: مناسب برای یک مدافع برای عبور-بررسی عوارض جانبی شاهد و دسترسی به شواهد و مدارک که دانشگاه جمع شده بودند در حال توسعه مورد آن است.

مقررات پیشنهادی رو به جلو رفت و دریافت قابل توجهی نظر عمومی. آنها پاک شد توسط دفتر مدیریت و بودجه در ماه گذشته. اما آنها منتشر نشده باقی می ماند.

در سال 2018 منجر دموکرات با انتقاد DeVos تلاش اغلب در شرایط سخت. Gillibrand توصیف این پیشنهاد به عنوان “خیانت به بازماندگان تجاوز جنسی و آزار و اذیت در محیط های دانشگاهی.” پلوسی با صدور بیانیه ای عجیب مدعی است که عادلانه قضاوت سیستم پیش بینی توسط DeVos “را انکار می کند و بازماندگان با توجه روند.” سناتور. پتی موری خواستار آن شدند که DeVos “برداشت این قانون بیش از شروع ساخت در پیشرفت ما به جای حرکت ما رو به عقب و با ما کار می کنند و زنان و بازماندگان در سراسر کشور است.”

اما در حال حاضر اتهام علیه بایدن است به طور ناگهانی ایجاد اتاق را برای یک لحظه نادر ممکن است از هر دو حزب توافق به هر دو طرف باید کشف اهمیت تشریفات-که البته وجود دارد نه تنها به حفاظت از حقوق متهم است اما برای کمک به تولید فقط قضاوت.

انتشار مقررات جدید در حال حاضر نه تنها کمک به حفظ سیاستمداران صادقانه در مورد این موضوع اما نیز ارائه می کنند کالج ها با زمان کافی را لازم تغییر رویه برای ترم پاییز. آن را حتی ممکن است به عنوان یک اعتراض سیاسی بدبینی اگر سیاستمداران دموکرات ثابت کند که تازه کشف شده خود را برای حمایت از روند دادرسی می آید نه از مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی اما به جای آن از یک مناسب و تعهد به انصاف و عدالت برای همه است.

KC جانسون همکاری نویسنده با استوارت تیلور جونیور از “پردیس تجاوز دیوانگی: حمله دادرسی در آمریکا در دانشگاه” (برخورد 2017).

استوارت تیلور جونیور همکاری نویسنده با KC جانسون از “پردیس تجاوز دیوانگی: حمله دادرسی در آمریکا در دانشگاه” (برخورد 2017).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de