بایدن را شرم آور سخنرانی دراز وشدیداللحن و رسانه ها تلاش به آن چرخش

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در روز سه شنبه, توییتر, بود, خوب, atwitter با کلیپ های جو بایدن رویارویی با یک اتحادیه کارگری در یک خودرو دیترویت گیاه. این مرد در یک کلاه سخت بایدن گفت “شما به طور فعال در تلاش برای پایان دادن به متمم دوم حقوق و نگاهی به دور ما اسلحه.” که معاون سابق رئیس جمهور پاسخ داد: “شما کامل از s—!” و گفتگو رفت از سراشیبی وجود دارد. هیچ چیزی در مورد ارز به خصوص چاپلوس برای بایدن که نه تنها لت و پار حقایق اما تهدید به “سیلی” رای دهندگان برای اندازه گیری خوبی.

به گوش رسانه ها بگویم که این لحظه ای بزرگ برای بایدن. در را که مخدوش ادعای رسانه ها را انتخاب و نادیده گرفتن این ماده از آنچه بایدن گفت و خود را عصبانی و رفتار و قلم حق صحبت کردن در مورد “اپتیک” از رویارویی که شامل بسیاری از tendentious متا تجزیه و تحلیل چگونه آنها فکر می کنم این رویداد ممکن است درک شود دیگر رای دهندگان. این گزارش — آن را به چرخش.

MSNBC لنگر شادی-ان رید رفت تا آنجا که به اعلام “بایدن در این کلیپ بود پرقدرت تشکیل شده اما کاملا مخالف آنچه خود پشیمان شده اند به تصویر می کشد او را به عنوان.” او فقط یک دسته از خبرنگاران و مفسران که سوار به بایدن دفاع.

دفاع از بایدن در این مثال خواهد بود به اندازه کافی بد است اما excusing طغیان خود را در حال تبدیل شدن به یک عادت با رسانه ها. بایدن خواسته شده بود کاملا مشروع سوال توسط رای دهندگان در مورد چگونه پسر خود را — که شطرنجی سابقه شخصی است که شامل اعتیاد به مواد مخدر, گرفتن رشوه از بازرگانان چینی و موجد کودکان با بزرگسالان هنرمندان — کردم بدون نشان دادن کار با گاز اوکراین شرکت به میزان یک میلیون دلار در یک سال در حالی که جو بایدن بود که نظارت بر امور اوکراین برای کاخ سفید است. بایدن در پاسخ نه تنها خواستار رای دهندگان “لعنت به دروغگو” او او را به نام “مرد چاق” به چالش کشیده و او را به یک تست IQ.

رسانه ها اگر آن را می خواهد برای حفظ هر دو حزبی اعتبار نمی تواند به طور جدی توان دفاع در برابر خطرات فیزیکی و توهین بلاعوض — اما این دقیقا کاری است که آنها انجام داده ایم. سی ان ان خبرنگار سیاسی Maeve رستون نوشت: از آیووا ارز “در انسان لحظه ای در دفاع از پسرش بایدن نشان اصالت احساسات و آمادگی برای مبارزه است که تجدید نظر به بسیاری از دموکرات ها به عنوان آنها به دنبال کسی که می تواند در مغلوب ساختن پیشی جستن.”

شده است وجود دارد هیچ کمبود گزارش در معاملات کسب و کار از مغلوب ساختن پیشی جستن و کودکان پسر در قانون. هر کسی می تواند تصور کنید که تهمت رد کردن سوالات خود را در مورد فرزندان با شخصی توهین و سی ان ان خبرنگار چرخش به اطراف و گفت: این یک “انسان لحظه” نشان “اصالت”? آنچه در مورد بایدن را تهدید به “سیلی” اتحادیه کارگران در حالی که با اشاره انگشت او را در محله های نزدیک? اگر تهمت بود که آیا رسانه ها توصیف او به عنوان “قوی اما تشکیل شده است”?

به طور مشابه, رسانه های مضطرب به دفاع از بایدن این زمان در اطراف, با, بازی بولینگ حق بر حقایق است. ABC News’ رئیس تحلیلگر سیاسی متی Boland گفت: ارز بیش اسلحه با یک اتحادیه کارگری بود, “net plus” چرا که “رای دهندگان بیمار معمولی سیاسی صحبت می کنند … رای دهندگان می خواهند کسی است که می تواند اعتماد و واقعی است و باور است.”

این گفتن که Boland است که به سادگی اظهار نظرات خود را ساخت نه استدلال بر شایستگی که ارز ثابت می کند بایدن قابل اعتماد است. در یک نقطه بایدن با اشاره به “AR-14s” زمانی که او به وضوح به معنای گفتن “AR-15s.” سپس بایدن خواسته کارگر “آیا شما قادر به خود را از یک دستگاه تفنگ؟” کارگر حق اشاره کرد: “مسلسل غیر قانونی هستند.” بایدن به نظر می رسید فکر می کنم او مرد. “درست است. بنابراین AR-15 را غیر قانونی” او گفت:. کارگر incredulously – و کاملا به درستی پاسخ داد: “که یک مسلسل است. این یک نیمه اتوماتیک.” AR-15 است که محبوب ترین تفنگ در آمریکا – آمریکایی ها خود را در جایی بین پنج تا ده میلیون نفر از آنها را — بنابراین دانستن هر چیزی در مورد آن را می سازد آن را سخت به بایدن به طور جدی در اسلحه.

به عنوان بایدن انکار است که او می خواهد به مصادره کسی اسلحه, این, هم, یک نگرانی معقول است که خواسته های به مراتب بهتر جواب از “تو پر از گه.” بایدن رسمی مبارزات انتخاباتی بر سیاست اسلحه یک بازگشت به اصطلاح “حمله سلاح بان کی مون” و “تماس به صورت داوطلبانه بیع متقابل برنامه حمله با سلاح های, توقف کوتاه از نامزدها و طرفداران که خواستار اجباری تفنگ بیع متقابل” با توجه به واشنگتن پست.

اما بایدن به تازگی گفت که انتصاب سابق تگزاس کنگره Beto o’rourke خود را “کنترل اسلحه تزار” پس از o’rourke کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری و تایید بایدن. O’rourke معروف است اعلام کرد در یک بحث دموکراتیک “جهنم, بله, ما در حال رفتن به خود را AR-15 است.”

بایدن خود را به نظر می رسید برای گفتن سی ان ان اندرسون کوپر که اسلحه مصادره است از سوال. “به صاحبان اسلحه وجود دارد که می گویند خوب بایدن دولت بدان معنی است که آنها در حال رفتن به می آیند برای من اسلحه” خواسته کوپر. بایدن پاسخ داد: “یکنوع بازی شبیه لوتو. حق با شماست اگر شما یک حمله سلاح … آنها باید غیر قانونی دوره است.”

شاید بایدن در برابر اسلحه مصادره اما این باز به تفسیر و سیاست و موقعیت مرزها در نامنسجم. رای دهندگان به سختی از خط به سوال او بر این در مورد این موضوع.

در عوض آنچه که ما از این قسمت است facile تجزیه و تحلیل مانند سی ان ان Chris Cillizza گفت: “چرا جو بایدن رویارویی با یک خودرو کارگر در دیترویت است که احتمالا یک چیز خوب برای او.” با توجه به Cillizza بایدن را در فوران است و قابل اغماض به دلیل وجود “یک استاندارد دوگانه است. وقتی که تهمت به مردم می گوید که آنها می توانند چوب آن طرفداران او می گویند او در حال سختی و ایستاده تا برای آمریکا. زمانی که بایدن همان او unhinged.”

وجود یک استاندارد دوگانه در اینجا همه حق است – اما آن چیزی نیست که Cillizza فکر می کند آن است. هیچ کس در مورد مراقبت از این واقعیت است که سیاسی پارتیزان هستند ریاکارانه — که واضح و تقریبا انتظار می رود. رسانه ها از سوی دیگر قرار است به ارزیابی حوادث با حداقل حداقل سطح حرفه ای جدا شدن و عینیت. در عین حال زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال addled و توهین مردم, رسانه ها بدون مشکل به وضوح گفت که چه اتفاقی افتاده. هنگامی که یک زن 77 ساله با جو بایدن بود که اشتباه مستعد خود را در نخست, دستگاه پرس حقایق شوخی با دین توهین و جسمی را تهدید عادی رای دهندگان که تنها جرم پرسیدن یک سوال با اشاره – رسانه ها باید یک تعهد به آن بگویم مستقیم – سعی کنید و چرخش شرم آور قسمت به یک پیروزی سیاسی.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de