بایدن در مقابل Kavanaugh: چگونه #MeToo شماره پشته

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سه سال پیش این #MeToo جنبش بود همه جا با مردان قدرتمند روبرو عمومی محاسبات به ظاهر بر اساس این هفته. دو سال پیش زمانی که دیوان عدالت نامزد برت Kavanaugh شد متهم به تجاوز جنسی به دیوار-به-دیوار پوشش رسانه ای نگهداری می شوند که اتهامات در این سرفصل برای نزدیک به یک ماه است. با رسانه های نشان دادن علاقه کمی در حمله اتهام علیه جو بایدن اتحاد #MeToo رسانه ها لحظه به پایان رسید ؟ و یا نیروهای دیگری در کار است ؟

اطلاعات ارائه برخی از بینش. پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات شاهد تولد هر دو انقلاب و #MeToo به عنوان یک پاره در برابر مرد آزار و اذیت جنسی و تجاوز است. با وجود قابل توجه اولیه شور و شوق زنان و مارس کاهش یافته است خاموش رسانه های رادار همه اما ناپدید فوریه 2019. از نوامبر سال 2016 ایسنا به آن اشاره 1,108 بار MSNBC 1,028 بار و سی ان ان فقط 612 بار.

به طور مشابه, #MeToo جنبش دریافت مداوم پوشش رسانه ای از آن در اکتبر سال 2017 ظهور از طریق نوامبر 2018 اما تا حد زیادی از بین رفت از CNN و MSNBC پس از آن. فاکس نیوز در ادامه به پوشش آن از طریق ژوئن 2019 و به روز شده آن 762 بار به MSNBC را 423 و سی ان ان 310 با روباه “به Ingraham زاویه” و “Tucker Carlson امشب” همراه حسابداری برای حدود 13 درصد از تمام اشاره در سراسر سه کانال.

در سپتامبر سال 2018 کریستین Blasey فورد اتهامات علیه Kavanaugh گرفتار رسانه ها توجه با سی ان ان ذکر نام او 1,898 بار MSNBC 1,878 نیوز و فاکس نیوز فقط 1,066 بار.

در مقابل در طی ماه گذشته اشاره تارا Reade نام در کابل خبر شده اند تقریبا وجود ندارد. فاکس نیوز اشاره کرده است او 57 بار به سی ان ان نه بار در حالی که MSNBC شده نام او فقط یک بار در ماه گذشته است. جستجوهای گوگل برای Reade نام فقط یک دهم آن برای Blasey فورد. گسترش جستجو برای هر گونه اشاره ای به “اتهامات” علیه بایدن هنوز بازده فقط 158 اشاره on Fox 15 در سی ان ان و 10 در MSNBC.

به طور مشابه, آنلاین, اخبار پوشش داده شده Reade این اتهامات کمتر از 1% به عنوان اغلب به عنوان آن را Blasey فورد ادعا می کند.

آن را فقط در تلویزیون و رسانه های خبری که تحت پوشش این اتهامات خیلی متفاوت است. یک نگاه دقیق تر در بایدن و Kavanaugh را در صفحات ویکیپدیا و بحث و گفتگو در “بحث” صفحات خود را نوشته (که در آن نویسندگان و ویراستاران بحث و اختلاف نظر در مورد آنچه که باید شامل یک مقاله) خود را نشان می دهد متفاوت درمان است.

ویکیپدیا پدید آمده در طول دهه گذشته یا بیشتر به عنوان یک برو به منبع “حقیقت” با موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی سیستم عامل های هدایت کاربران به آن مطالب برای اطلاعات معتبر در هر موضوع داده شده است. در عین حال در زیر آن روکش از اجماع جامعه دروغ سرمقاله تصمیم گیری در مورد آنچه که روایت باید گفته شود.

نگاهی به ویکیپدیا ورود به برت Kavanaugh. نزدیک به یک سوم از کل متن در باز کردن خلاصه ای از مقاله خود جزئیات اتهامات علیه او و بخش بزرگی از ورود مورد تایید جلسات بر آن اتهامات. بحث در “بحث” صفحه را برای ورود خود تاکید سابقه برای برجسته ذکر چنین اتهامات در حالی که بحث در زمان خود تایید عمدتا حول جمله بندی انتخاب و استناد به جای اینکه آیا اتهامات باید گنجانده شود در همه.

در مقابل جو بایدن ویکیپدیا ورود شامل تنها یک اشاره از تارا Reade اتهامات در نزدیکی پایین از ورود خود را با سه جمله توصیف اتهامات و سه جمله انکار آنها یکی از بایدن کمپین و دو از یک مقاله نیویورک تایمز. بحث و گفتگو در مطلب “بحث” صفحه بر اینکه آیا اتهامات باید ذکر شود و اینکه آیا آنها باید به عنوان معتبر.

در پایان از رسانه نزدیک به کل سکوت اتهامات علیه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد می ایستد در تضاد کامل به دیوار-به-دیوار پوشش داده شده به این ادعا در برابر Kavanaugh. به عنوان #MeToo محو از رسانه ها چشم انداز و صدای آن با صدای بلند حمایت از آن برای سه سال سکوت آن باقی مانده است دیده می شود اگر این جنبش به سادگی fizzled از و یا اگر گرایش سیاسی زیر بنای تمایز.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de