بایدن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به عمل مانند یک “جنگ به رئیس جمهور’

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد خودش را فراخوانی یک زمان جنگ رئیس جمهور جو بایدن گفت: “خوب شروع به عمل می کنند مانند یک.”

این مسئول سابق معاون رئیس جمهور وارد در مغلوب ساختن پیشی جستن از خود انزوا در ویلمینگتون دلم., در روز دوشنبه. او ایستاده به تنهایی پشت یک تریبون خیره به دوربین وب خود را با عجله ساخته استودیوی خانگی و ارائه یک بیت از یک درس تاریخ.

“به قول یک نا امید رئیس جمهور لینکلن نوشتن برای غیر فعال McClellan عمومی در طول جنگ داخلی” بایدن توضیح داد: “‘اگر شما نمی خواهید به استفاده از ارتش ممکن است به من قرض گرفتن آن؟”

این اولین بار بود که از سایه اش جلسات تلاش برای کنتراست چگونه او رسیدگی خواهد COVID-19 با چگونه کاخ سفید در حال حاضر در حال مبارزه است که همه گیر. اما تهمت نمی خواهد اجازه دهید بایدن قرض گرفتن هر چیزی. او را مجبور به پیروزی در آن آمده نوامبر و در حال حاضر حزب سوسیالیست دموکراتیک ساخته شده بهداشت جهانی بحران تعریف موضوع مبارزات انتخاباتی خود.

بازیگری مانند زمان جنگ رئیس جمهور بایدن استدلال به معنای استفاده از زمان جنگ قدرت است. انعطاف پذیری عضلات دولت فدرال به او پیشنهاد استفاده از دفاع تولید عمل می کنند.

ارائه از جنگ سرد, در عمل اجازه می دهد تا رئیس جمهور به منظور خصوصی صنعت به بسیج عمومی برای دفاع. مغلوب ساختن پیشی جستن است آن را امضا کردند. مغلوب ساختن پیشی جستن است اما استفاده گسترده از قدرت قانون می توان او را به عجله تولید تجهیزات پزشکی. این بایدن اصرار دارد یک شکست است.

“رئیس جمهور باید از دفاع تولید عمل می کنند به شدت افزایش عرضه کالاهای مورد نیاز برای درمان بیماران مبتلا به” بایدن اضافه شده است. Restock FDR قدیمی آرسنال از دموکراسی او پیشنهاد کرد به مبارزه جغرافیای سیاسی مخالفان این بار اما به شکست یک پاتوژن. در استفاده از این قدرت ریاست جمهوری به طور مستقیم در صنعت برای ساخت ماسک و چهره سپر آزمون و هواکش. و عجله بسر می رسانید.

این نوع از پیام مناسب بایدن. او معاون رئیس جمهور او را دوست دارد به یاد رای دهندگان و او دارای تجربه اجرایی برای انجام کارها. این بیماری همه گیر است که تعطیل بسیاری از کشور فرستاده بازار به یک سقوط آزاد و آلوده هیچ کمتر از 33,404 آمریکایی مجموعه جدول برای این نوع از استدلال است. اما حتی در خانه خود را به دور از حواس او را پرت از هر مخاطب بایدن تصادفا در زمان قبل از شروع به ad-lib.

“نگاه در اینجا معامله است” گفت: با تکیه بر یک آشنا عبارت قبل از رفتن مشخص کردن اسکریپت. “ما باید به آنچه که ما را در ’40s و ’20s در سال 2020 است. و ما می توانید انجام دهید که ما نیاز به ساخت یک پزشکی آرسنال است.”

دولت دقیقا نمی مخالفم. رئیس جمهور فقط می گوید که او در حال ساخت زرادخانه بدون commandeering را صنعت. او به نام پیتر ناوارو تجارت خود را مشاور سیاست به سکو در اتاق جلسه کاخ سفید روز یکشنبه به توضیح دهد که چرا رویکرد خود را ترجیح داده. “هنگامی که شما یک رهبر قوی” او استدلال “شما می توانید یک دست نور در ابتدا.”

با توجه به ناوارو, دفاع تولید عمل می کنند یعنی هر دو بسیج صنعت و تخصیص منابع است. بخش خصوصی به شدت خود را در آن به تولید منابع لازم پزشکی گفت: در حالی که دولت فدرال ساخته شده است که برخی از محصولات پیدا کردن راه خود را به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است. آن است که چرا Pernod Ricard می توانید از تقطیر مشروب به تولید ضد عفونی کننده دست و چگونه Hanes می توانید مقاوم سازی کارخانه های تولید پارچه ماسک.

“ما شاهد بزرگترین بسیج در پایگاه صنعتی پس از جنگ جهانی دوم” ناوارو گفت: پس از استناد به این دو نمونه است. تهاجمی تر اقدام دولت ممکن است بعدا. در حال حاضر, او گفت:, “ما در حال گرفتن آنچه ما نیاز داریم و بدون قرار دادن دست سنگین دولت است.”

برای یک رئیس جمهور تمسخر به اتهام پناه دادن به دیکتاتوری آرمان مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده اشتهای کمی برای برق اضطراری. اما چرا ؟ چرا که او نه استناد دفاع تولید عمل می کنند زمانی که پرستاران و پزشکان هشدار در مورد انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی و تجهیزات است که در برخی از موارد آنها نیاز به نگه داشتن بیماران از خفه کننده? به دلیل تهمت گفت: زمانی که تحت فشار قرار دادند توسط خبرنگاران بازار در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای دیدار با تقاضا است. و علاوه بر “ما یک کشور نه بر اساس ملی کسب و کار ما. تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا از آنها بپرسید که چگونه ملی کسب و کار خود کار می کنند ؟ نه بیش از حد خوب است.”

چند منتقدان شد و سریع به استدلال می کنند که دفاع از تولید عمل نمی کند ملی میباشد. آن را تنها اجازه می دهد تا دولت به عقد قرارداد با شرکت ها و وادار صنعت به “نیاز به پذیرش و اجرای این قرارداد است.”

سنسور. کریس مورفی کانکتیکات و برایان Schatz هاوایی معرفی قانون کمتر از 24 ساعت بعد “الزام دولت فدرال به سر می برد پزشکی زنجیره تامین است.” خود لایحه نیاز به کاخ سفید به “شناسایی بخش خصوصی ظرفیت برای کمک به چیزی کمتر از 500,000,000 N95 ماسک; 200,000 پزشکی هواکش; 20,000,000 صورت سپر; 500,000,000 جفت دستکش و 20,000,000 فولاد لباسهای علاوه بر سایر تجهیزات پزشکی لازم تلقی می شود.”

چگونه این دو سناتور دموکرات وارد در آن اعداد و یا اینکه آیا آنها واقعی است روشن نیست. نه بازگشت RealClearPolitics’ درخواست برای نظر. مانند بسیاری دیگر در سنا هر دو بسته اند خود را در کاپیتول هیل دفاتر به عمل اجتماعی فاصله به سرعت گسترش ویروس. در حالی که کنگره بحث های اضطراری بسته محرک بایدن در مورد باقی مانده است 100miles شمال شرق پایتخت خود جدا مانند بسیاری از نقاط کشور و به فکر یک راه به اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر که سنتی مبارزات انتخاباتی شده است اما بسته شده است.

تظاهرات و townhalls هستند سلامت عمومی بدهی. آنلاین آدرس ها و رسانه های اجتماعی blitzes بهترین هستند و به احتمال زیاد تنها راه امن برای رسیدن به رای دهندگان. و بنابراین به عنوان شهرهای قفل کردن و بیشتر مردم در خانه بمانند از کار بایدن به مخاطبان اسیر است. بیش از 230,000 تماشا سایه اش جلسه در صبح روز دوشنبه هنگامی که اکثر آمریکایی ها خواهد بود در غیر این صورت در محل کار. او کارآمد پیام خود را برای این مناسبت است.

“نظر من به این سادگی نیست که رئیس جمهور اشتباه بود. نظر من این است که این طرز فکر بود که آهسته به رسمیت شناختن این مشکل در وهله اول برای درمان آن با جدیت آن را سزاوار است که هنوز هم بیش از حد بخشی از چگونه رئیس جمهور است که پرداختن به این مشکل” بایدن استدلال کرد.

“اجازه دهید من روشن شود. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به سرزنش برای coronavirus اما او می کند مسئولیت برای پاسخ ما,” او اضافه شده است. “من همراه با هر آمریکایی امیدوارم که او مراحل و شروع به گرفتن این حق است.”

بایدن در عین حال می خواهد و نقد تمام راه را تا نوامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>