بایدن بازدید ساندرز’ بد ‘ رای; وام دانشجویی یکی ثابت شده او

X

داستان جریان

مقالات اخیر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در روزهای اخیر با چکش برنی سندرز برای رای در مقابل اسلحه-کنترل طرح ها – که برخی از این سناتور ورمونت بازیگران دهه پیش.

ساندرز در پاسخ به این که برخی از مشاهدات خود را در اسلحه های آن زمان بودند و بیشتر در خط با Vermonters که حمایت خود را از انجمن ملی تفنگ اما می گوید که او ساخته شده است که 180 درجه تغییر در این موضوع با توجه به سری در حال انجام تیراندازی های جمعی در این کشور است.

در طول بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی در اوایل این هفته ساندرز اذعان او ساخته شده برخی از “بد آرا” در گذشته اما در حال حاضر بالا پشتیبانی از گسترش چک های پس زمینه و پایان دادن به تفنگ-نشان دادن راه گریز برای اسلحه خرید.

“من امروز یک D-منهای رکورد رای گیری از NRA,” او گفت: CBS بحث مدیر نورا o’donnell سه شنبه شب.

ضربه ساندرز در چند دهه تفنگ موقعیت است که یک راه برای بایدن برای نشان دادن به یکی از هدف های کلیدی حوزه — یعنی حومه نوسان-رای گیری مادرم — که او مبارزه NRA به طور مداوم برای بیش از یک ربع قرن در حالی که هجوم ساندرز’ رکورد در این مسئله است.

معاون سابق رئیس جمهور نشده اجازه ساندرز قلاب برای کسانی که رای سرزنش او برای عبور از یک سال 2005 قانون محافظت از سلاح گرم صنعت از غیر قانونی-مرگ دعاوی استدلال هیلاری کلینتون نیز در برابر ساندرز در حزب دموکرات را در سال 2016 نامزد مسابقه.

“که باعث قتل عام در خیابان های ما” بایدن استدلال در بحث که برگزار شد فقط بلوک از یک تاریخی کلیسا که در آن نه نفر کشته شدند در 2015 تیراندازی و کشتار.

در عین حال در موضوع دیگری است که نقش به ساندرز’ پایه و همچنین قدمت آن به سال 2005 دانشجو-وام بخشش بایدن خود را به مجموعه ای از بد آرا — مواضع او در حال حاضر شانه خالی در پیشنهاد سوم خود را برای این حزب نامزدی ریاست جمهوری.

پس ساندرز’ منجر دانشجویی-وام بخشش بایدن ریاست جمهوری کمپین یک 750 میلیارد دلار طرح به “رفع وام های دانشجویی” و تعمیرات اساسی این کشور را “شکسته” دانشجو-وام در سیستم. سابق دیرین سناتور همچنین در حال حاضر پشتیبانی از وام گیرندگان توانایی تخلیه خصوصی بدهی وام دانشجویی – کسانی که گرفته شده از بانک های تجاری بدون دولت حمایت —در رسیدگی به ورشکستگی.

بایدن دانشجویی-وام طرح نشان دهنده خروج رادیکال از مواضع او برگزار شد طی ورشکستگی-قانون مذاکرات در اوایل 2000s. سپس یک سناتور از دلاور او با زور و اجبار حمایت اقدامات است که ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای خصوصی دانشجو-وام گیرندگان تشکیل پرونده برای ورشکستگی به ریختن که بدهی. به نمایندگی از بسیاری از موسسات مالی مستقر در خانه خود دولت بایدن یک مدافع قابل اعتماد برای صنعت خدمات مالی است که او اغلب به عنوان “سناتور از MBNA,” اعتباری-کارت شرکت است که به طور منظم doled کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

در ترویج یک سال 2005 به ورشکستگی اصلاحات اندازه گیری بایدن استدلال کرد که بیش از حد بسیاری از مردم بودند پرش از بدهی های خود را بیش از حد به راحتی و چسبیده وام گیرندگان دیگر با این لایحه در حالی که نرخ بهره افزایش یافت به عنوان یک نتیجه.

آن را گسترده تر مشاهده در زمان – اگر چه بسیاری از نمایندگان مجلس برگزار شد که در آن بودند جمهوریخواه یا بیشتر میانه رو دموکرات ها; ورشکستگی براده بالا بود در اواخر 1990s زمانی که اقتصاد بود زمزمه همراه و اعتبار مصرف کننده به راحتی به دست آورد. صنعت وام شکایت کرده است که براده بودند نه تنها هزینه ای برای طلبکاران بلکه برای مصرف کنندگان که تجربه بالاتر از نرخ بهره به عنوان یک نتیجه.

بایدن دنبال این نرم افزار بانکی دستور کار در حالی که پسرش شکارچی تازه از دانشکده حقوق مشغول به کار در MBNA برای مدت پنج سال حفظ شده بود به عنوان یک مشاور برای یکی دیگر از پنج.

“افتضاح بسیاری از مردم در حال تخلیه بدهی که نباید” جو بایدن گفت: در یک سال 2001 شنوایی. “من بیمار از این خود صالح شین قرار داده و بر کسی که می خواهد برای سفت کردن ورشکستگی واقعا ضد بدهکار است.”

برخی از این بدهکاران بودند که دانش آموزان کالج که در زمان از وام های تجاری به جای آموزش سنتی وام با حمایت دولت فدرال است. در همان سال 2001 قضائیه جلسه کمیته بایدن استدلال کرد که او و پسرانش در زمان تجاری وام های دانشجویی برای دانشکده حقوق و آنها را تخلیه بدهی, حتی اگر آن را به مبلغ بیش از $100,000. چرا باید دانش آموزان دیگر که افتاده بود در زمان های سخت می شود مجاز به انجام این کار, او پرسید.

“چیزی اشتباه است با یک سیستم است که اجازه می دهد تا بچه ها مثل من خارج از قانون مدرسه تخلیه قانون ما بدهی های مدرسه front-end — بچه ها مثل من خارج از مدرسه پزشکی تخلیه خود, دانشکده پزشکی, بدهی,” او گفت:.

ورشکستگی قاضی دادگاه نیز شهادت آن روز صورت گرفت موضوع را با بایدن این موضع استدلال که دولت با پشتوانه وام های دانشجویی نیست باتري هاي معمولي – چیزی که باقی مانده است در مورد به عنوان به خوبی.

“شما هرگز قادر به انجام این کار” قاضی Randall Newsome گفت.

“مانند هک شما می توانید خود را در” بایدن مقابله. “…شما به طور کامل از malarkey, قاضی است.”

Newsome بود فقط یکی از بسیاری از مخالفان این لایحه که بایدن sparred با در زمان. الیزابت وارن و سپس یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد مخالفت با لایحه ورشکستگی تا شدت که او می گوید آن را الهام گرفته از او برای اجرا به مجلس سنا.

“من در این مبارزه به دلیل [خانواده] درست نیست که هر کسی و جو بایدن در کنار شرکت های کارت اعتباری” وارن گفت: در یک مارس تجمع در آیووا. “این همه در یک ماده از رکورد های عمومی.”

بایدن و دیگران که حمایت سال 2005 به ورشکستگی لایحه اصلاح قانون استدلال می کنند که آن کمک به مصرف کنندگان با کاهش نرخ بهره. آن را نیز شامل مقررات با هدف حمایت از خانواده های کم درآمد و به لطف بایدن تلاش های موجود زبان با هدف کمک به منافع زنان مطلقه و فرزندان او استدلال کرد.

سریع به جلو 15 سال و بایدن کمپین وب سایت باعث می شود هیچ اشاره ای حمایت خود را از سال 2005 اندازه گیری و نه گذشته خود را پشتیبانی برای قطع وام گیرندگان توانایی تخلیه کسانی که وام است. به جای آن خواستار “سرکوب وام دهندگان خصوصی احتکار کردن از دانش آموزان” و برای اجازه دادن “افراد برگزاری وام های خصوصی به تخلیه آنها در ورشکستگی.”

بایدن انتخاباتی اشاره می کند که وام های دانشجویی خصوصی در حال حاضر حساب برای تنها 10 ٪ از همه وام های دانشجویی و می گویند مفاد بودند به شدت مورد بحث بخشی از 2005 بیل. مبارزات انتخاباتی خود نیز می گوید که ماهیت وام دانشجویی بازار در کشور به طور چشمگیری تغییر کرده و از سال 2005 به عنوان دانش آموزان شروع به حمل سنگین تر و سنگین تر بر دوش وام افزایش به متناوب 1.5 تریلیون دلار در مجموع دانشجو-بدهی وام در سال 2018 با توجه به فدرال رزرو.

این قارچ بار است که آمار هزاره دانش آموزان سخت به رهبری اوباما-بایدن دولت در سال 2015 به قانون است که می تواند وام های دانشجویی خصوصی باتري هاي معمولي. و در سال 2016 دولت قرار داده و مقررات در محل اجازه می دهد, وزیر آموزش و پرورش به اعطای کمک به وام گیرندگان از درنده برای سود موسسات آموزشی.

به عنوان بخشی از اوباما-بایدن سیاست با هدف کمک به دانشجویان وام گیرندگان آنها حمایت تغییرات دولت حمایت بازپرداخت وام دانشجویی که محدود کردن پرداخت های ماهانه به 10 درصد ماهانه درآمد اختیاری است.

بایدن در حال حاضر می خواهد به رفتن و حتی بیشتر. اگر رئيس جمهور منتخب او وعده به فشار کنگره برای تصویب یک قانون اجازه گیرندگان به تخلیه وام های دانشجویی خصوصی. او همچنین وعده به “توانمند سازی مصرف کنندگان حمایت مالی اداره – تاسیس طول اوباما-بایدن دولت به اقدام در برابر وام دهندگان خصوصی که گمراه کننده هستند دانش آموزان در مورد گزینه های خود را انجام و ارائه طرح مقرون به صرفه زمانی که افراد در حال تجربه دوره حاد از مشکلات مالی” با توجه مبارزات انتخاباتی خود سایت.

در ضمن وارن که در اصل پیشنهاد ایجاد CFPB و رهبری سازمان در آن سال اول و ساندرز در حال تماس به صورت کامل دانشجو-وام بخشش و می خواهید به عموم کالج های کمک درسی رایگان.

مصرف کننده فدراسیون آمریکا مخالف سال 2005 به ورشکستگی لایحه اصلاحات و همچنین در اوایل تکرار آن deeming آن را “بیش از حد سخت در بدهکاران است.” این گروه لابی در آن زمان اشاره کرد بایدن به عنوان “رکن” در گرفتن آن گذشت.

کریس پترسون CFA مدیر خدمات مالی کاهش یافته است به نظر در مورد بایدن در سال 2005 نقش با استناد به این سازمان وضعیت به عنوان یک غیر حزبی نهاد است که از طرف ریاست جمهوری مسابقه. او با اشاره به ورشکستگی قانون اصلاح قانون به عنوان کمک به جریان های دانشجویی-وام مشکل است. تمام بدهی وام دانشجویی است که دشوار است به ویژه برای ترخیص, او گفت:, و گاهی اوقات به شرح زیر بدهکاران خود را در تمام طول زندگی باعث جدید مشکلات مالی برای برخی از بازنشستگی.

“آن را بسیار سخت برای ریختن دانشجو-بدهی وام — گرایش آن به دنبال شما برای زندگی و این می تواند تداخل با توانایی مردم برای دریافت مزایای تامین اجتماعی,” او گفت: RealClearPolitics. “اگر شما نمی توانید به تخلیه آن بدهی نمی شود و همچنان به عنوان چهره شما دیگر چالش های مالی در زندگی مانند طلاق یا شکست در کسب و کار سرمایه گذاری.”

“ما معمولا نمی فکر می کنم از وام های دانشجویی به عنوان یک مشکل برای آمریکایی ها در آستانه بازنشستگی اما به طور فزاینده ای از آن است” پترسون گفت. “وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از افراد 50 سال یا مسن تر است که پرداخت نشده بدهی های دانشجویی و پرداخت هزینه آن در حال حاضر تبدیل شدن به یک بخشی از بازنشستگی خود برنامه ریزی است.”

مطالعات متعدد مستند چگونه افزایش دانشجو-بدهی وام را به طور نامتناسبی نهفته دانش آموزان اقلیت با آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر احتمال دارد به در بدهی برای مدرسه. سیاه وام گیرندگان نیز نزدیک به پنج بار به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی وام خود را به عنوان سفید همسالان با توجه به گزارش موسسه بروکینگز.

Dalie Jimenez یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا-ارواین می گوید: آمار وجود ندارد در تعدادی از اقلیت ها که از وام های دانشجویی خصوصی (بانک های تجاری لازم نیست به گزارش جمعیتی از وام گیرندگان خود را) به طوری که آن را دشوار است برای تشخیص اینکه آیا این وام مشابه رنج می برند مشکلات بدهی در این راستا به عنوان آنها را در دولت مورد حمایت برنامه. هنوز هم به دلیل وام های خصوصی به اتهام نرخ بهره بالاتر و ارائه کمتر حمایت از سنتی آموزش و پرورش فدرال وام دانش آموزان اقلیت که با استفاده از آنها به احتمال زیاد بالاتر از موانع در پرداخت آنها را خاموش او گفت: RCP.

Jimenez نیز به کاهش وزن در مختلف دموکراتیک نامزدهای دانشجو-وام بخشش طرح یا بایدن نقش در ساخت خصوصی دانشجو-بدهی وام بسیار مشکل تر برای تخلیه. اما او اشاره کرد که پس از گذشت سال 2005 لایحه وام های خصوصی باید بیشتر مورد نیاز شرکت وام گیرندگان با 90% در حال حاضر الزامی یک شرکت امضاء کننده به منظور تایید شود. Jimenez ذکر 2012 مصرف کننده حمایت مالی اداره گزارش به مجلس سنا, آخرین اطلاعات در وام های دانشجویی خصوصی در دسترس است.

شرکت وام گیرنده مورد نیاز می سازد این وام حتی سخت تر به تخلیه. “اگر یک دانشجو می میرد و سپس پدر و مادر و همسر هنوز در قلاب برای وام,” او گفت:.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im