بایدن تبدیل به یک آلباتروس برای Dems

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جو بایدن است که ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. پس از همه, او تا به حال به ظاهر غیر قابل عبور سرب در نمایندگان از رفتن به اوت موکول کنوانسیون در به تعویق افتاد دموکراتیک اولیه مسابقه.

بایدن برنده شد و نامزدی تا حد زیادی به خاطر او بود و نه سوسیالیستی برنی ساندرز که وحشت زده دموکراتیک استقرار.

بایدن نیز مایکل بلومبرگ. این multibillionaire سابق شهر نیویورک شهردار شروع به پریدن کرد به مسابقه زمانی که بایدن شک و تردید عمل و ساندرز غیر قابل توقف به نظر می رسید. اما بلومبرگ صرف 1 میلیارد دلار تنها برای تایید است که او والا فقیر مناظره و حتی بدتر مبارز. او اغلب به نظر می رسد به عنوان یک مدافع برای چین و به نظر می رسید clueless در مورد این کشور ایالات متحده آمریکا است.

حداقل توهین آمیز نامزد سمت چپ ایستاده بود بایدن. بسیاری از دموکرات های اولیه رای دهندگان در ابتدا نوشته شده بود او را به عنوان یک بی منطق retread یک لاف زن و یک مانع به چپ هویت-سیاست سیر تازه مترقی حزب دموکرات است.

در مبارزات انتخاباتی بایدن توهین چند رای دهندگان با استفاده از توهین مانند “چربی” “لعنت بر دروغگو” و بطور غیر عادی و مرموز, “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.”

چندی پیش او چرخید داستان های بلند در مورد چگونه در جوانی به او گرفته شده بود در یک دلاور خیابان باند با 6 پا های زنجیره ای و یا ناودان یک پسر قلدر را به یک فروشگاه شمارنده. اخیرا او به سخره رئیس جمهور تهمت tough-مرد می بالد در مورد مصرف او را پشت ضرب المثلی بدنسازی و ضرب و شتم او.

بایدن شده است قادر به نگه داشتن خود را از دست زنان است. حتی حامیان او cringed زمانی که او دیده می شود خرناس مو, مالش شانه و یا زمزمه به گوش unsuspecting در برخی از آنها افراد زیر سن قانونی. غریبه هنوز هم بایدن مومی در مورد تعهد خود را به #MeToo جنبش است. این handsy بایدن اصرار دارد که زنان ساخته شده است که اتهامات آزار و اذیت جنسی باید باور کرد.

بیشتر به آمریکا حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا برای فشار بر اوکراین برای بررسی بایدن را ویلر-فروشنده شکارچی فرزند بیشتر بایدن خود مشکوک و ارتباط با اوکراین منتشر شده است. مانند بررسی و پس از بایدن را به رخ کشیدن, گرفتار در تصویری که او تا به حال اهرمی اوکراین با تهدید به خودداری از 1 میلیارد دلار وام تضمین می کند مگر اینکه اوکراین دادستان از کار اخراج شد. که دادستان به حال می خواستم به بررسی شرکت اوکراینی که هانتر بایدن کار کرده است.

در طول سال ظهور و سقوط و ظهور خود را در مبارزات انتخاباتی 77 ساله بایدن اغلب به نظر می رسد اشتباه است. او گاهی اوقات قادر به یاد داشته باشید نام مکان یا تاریخ. بایدن خواهد سعی کنید به صحبت می کنند ex tempore اما ظاهرا فراموش کرده ام آنچه که او در تلاش بود تا به گفتن.

Coronavirus اپیدمی و پس از آن مستند به نظر می رسید به ارائه و بقیه به صورت سیار. اما بیشتر او recuperated از مبارزه و ارسال ویدئو communiques از زیرزمین خانه خود را بیشتر به او به نظر می رسد برای تایید است که او را مشکل بود ساده نیست خستگی یا سنی اما واقعی اختلال شناختی.

با نامزدی حزب دموکرات را قفل بایدن فرض لیبرال خبرنگاران اجازه می دهد او را به کمپین مجازی به عنوان یک نامزد. آنها را فراموش کرده ام او ساقط و چشم پوشی قبل از مجادلات از جمله تجاوز جنسی اتهامات توسط تارا Reade سابق aide.

در ابتدا رسانه ها پیروی — به عنوان آن را همیشه با بایدن را سخت عادت نقض فضای شخصی از زنان خود, عجیب و غریب قرار داده و فراز در مبارزات انتخاباتی خود اغراق آمیز او مرد داستان ذهنی او ساقط و معاملات خود را با اوکراین است. دوباره به دموکراتیک استقرار بایدن به مراتب بهتر از Sanders. تا به حال سوسیالیستی ساندرز برنده نامزدی او به احتمال زیاد می توانست غرق حزب دموکرات در سال 2020 است.

اما بایدن misjudged لیبرال رسانه ها. خبرنگاران بودند در ابتدا حاضر به چشم پوشی خود را بدهی. اما بیشتر Reade ادامه در او اتهامات و بیشتر رسانه ها نادیده گرفته و آنها را بیشتر شرم آور از رسانه مطلق نفاق شد. روزنامه نگاران تا به حال از هم جدا در دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh بیش از اتهامات تجاوز جنسی ،

بنابراین به طور ناگهانی مطبوعات تصمیم گرفت که بایدن بود و دیگر ارزش محافظ. در عین حال تغییر از قلب به طور کامل نمی شد برای ترس از ظاهر ریاکارانه. بلکه رسانه ها به نظر می رسد وحشت زده از بایدن را به طور فزاینده آشکار زوال شناختی.

به عبارت دیگر رسانه ها شد قطعا نمی خواهید به تخریب از طرف یک نامزد که ممکن است دیگر قابل دوام به نظر می رسد.

در سه ماه قبل از کنوانسیون ملی دموکرات آمریکایی ها را شاهد برخی از عجیب ترین تکاپوی سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری تاریخ است. به سادگی قرار دهید, چگونه حزب دموکرات برش از آن گردن albatross — کسی است که بسیاری از نمایندگان است اما به احتمال زیاد تا به خدمت به عنوان رئيس جمهور ؟

و چگونه به انجام این عمل بدون تشویش رو به مرگ ساندرز کمپین و ارتش خود را از برنی bros?

یک میزبان از دموکراتیک اهدا کنندگان و فعالان می خواهم بایدن به ناپدید می شوند, پاکسازی راه را برای جایگزینی مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شکست خورده 2016 نامزد هیلاری کلینتون یا سابق و بانوی اول میشل اوباما.

اما حتی اگر دموکرات ها می دانند که چرا بایدن باید به آنها یک سرنخ در مورد زمانی که و یا چه.

(C) 2020 تریبون CONTENT AGENCY, LLC.

ویکتور دیویس هانسون است مارتین و Illie اندرسون عضو ارشد در موسسه هوور و نویسنده اخیرا از این مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شما می توانید او را با نامه های پستی [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de