با گرایش مطبوعات می کند چین در مناقصه COVID-19

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت برگزار شد یکی دیگر از گریم کنفرانس مطبوعاتی به اطلاع عموم او استقرار جنگ قدرت به مبارزه قریب الوقوع coronavirus تهدید. چند نفر از اعضای کاخ سفید فشار سپاه در پاسخ به هدر دادن چه وقت در دسترس به آنها را با سخنرانی رئیس جمهور در مورد آنچه که آنها خیال به نام مناسب برای ویروس.

“اگر ما باید پوچ بحث در مورد اینکه آیا آن را نژادپرستانه به مراجعه به ‘چینی ویروس’ خوب است اما آن را بیش از حد به سوال که ظاهرا هدف خبرنگاران نه نگاهی به سمت در که بحث پرسید:” ملی بررسی ویرایشگر غنی لوری. “قضاوت از کنفرانس مطبوعاتی امروز جواب این است: بله البته آن را بیش از حد به درخواست.'”

چه به خصوص نفرت انگیز در مورد مطبوعات تمایل به نیروی این بحث است که در آن می افتد درست در خط با چینی دولت تبلیغات انتخاباتی است. در اوایل این هفته چین بوت چند تن از اعضای این رسانه های غربی به خارج از کشور برای گناه گزارش میزان چین شیوع و دولت چین را مجرمیت در پوشش آن است. این بود که در علاوه بر این به تصمیم دولت در ماه فوریه به اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بودند که پوشش coronavirus.

به گفته یک سخنگوی وزارت امور خارجه ماه گذشته را اخراج رخ داده است چرا که “مردم چین نه خوش آمدید کسانی که در رسانه ها صحبت می کنند که به لحاظ نژادی تبعیض آمیز زبان و بدتر تهمت و حمله به چین است.” دولت چین بود که ادعا می شود جرم توسط یک مجله, نظر, قطعه ای است که مراجعه کننده به چین به عنوان “واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

یک دولت اجرا می شود که یک بازار پر رونق در فروش اعضای بدن از اعدام زندانیان سیاسی است که در هیچ موقعیتی برای مخفی کردن در پشت صحت سیاسی – اما اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی که در چند دهه گذشته آن را هرگز دست کم گرفتن رسانه های آمریکایی تمایل به اجرای دخالت برای چین است.

در ماه ژوئیه گذشته در نیویورک تایمز مقاله ای با عنوان “جدید قرمز ترساندن شکل دهی مجدد واشنگتن” است که متوقف شده فقط کوتاه از تمسخر کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار که مشترک رئیس جمهور سوء ظن در مورد چین است. “پس از اخراج به عنوان xenophobes و عناصر حاشیه اعضای گروه در حال پیدا کردن دیدگاه های خود را به طور فزاینده ای در آغوش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن که در آن شک و تردید و بی اعتمادی از چین باید گرفته شود نگهدارید و” گزارش داد ،

چگونه این “xenophobes” و “عناصر حاشیه” به دنبال در حال حاضر که این بار گزارش شده است که چین احتکار عرضه جهانی ضد ویروسی ماسک که به منظور انجام این کار, آنها به طور موثر در ملی شدن امکانات از شرکت های آمریکایی مانند 3M?

برای چندین دهه در حال حاضر رسانه ها شده آستین ، نقش مهمی در پیشبرد نخبگان اجماع که کمونیست چین بود و بی ضرر تا زمانی که آن را عرضه امریکا با کالاهای ارزان. روزنامه به مدت طولانی گسترش این اسطوره را که یک کشور که در آن اکثریت قریب به اتفاق جمعیت بسیار فقیر آنها انجام کارهایی مانند صرفه جویی در مدفوع خود را برای استفاده به عنوان کود برای ترس از گرسنه است به نحوی besting آمریکا در چالش های چنین به عنوان زیرساخت و پرداختن به گرم شدن کره زمین.

در یک نقطه تام فریدمن نوشت: یک ستون مسئله را مورد برتری چینی به دلیل آمریکایی ها در مورد شکایت که با TSA. احمقانه آمریکایی ها و شکایت خود را در مورد تمایل به سفر بدون یک عامل از دولت دست زدن به آلت تناسلی خود را! (ضمنا دو TSA عوامل در JFK فقط تست مثبت برای کوروناویروس.) در مقابل, سفر در چین است که در حال حاضر تحت نظارت و محدود این کشور را به “اعتبار اجتماعی” سیستم.

پس از آن به نظر می رسد که coronavirus – که به احتمال زیاد به وجود آمد و گسترش با توجه به این شرایط غیر بهداشتی مدون به قانون توسط دولت در پکن است که در مورد به شیرجه رفتن به جهان غرب را عمیق و مخرب رکود اقتصادی آن را نیز یادآوری ارزش در سال 2012 نیویورک تایمز یک op-ed تشویق جوان آمریکایی ها نسبت به بهبود از سال 2008 بحران مالی به حرکت به چین است.

قضیه از این op-ed خنده دار بود اما هیچ چیز می تواند یک روزنامه مهم چاپ و نشر این جمله: “برای من پول دوربین مدار بسته, اخبار زبان انگلیسی, کانال های ارائه شده توسط چین عمده تلویزیون دولتی پخش است عادلانه تر و متعادل تر از Fox News.” اگر محترم رسانه ها تا کنون فکر که Sean Hannity بود به نحوی بیشتر نادرست از تبلیغات کمونیستی و … ، در واقع توضیح می دهد که بسیاری.

و از سال 2011 ارجمند واشنگتن پست به طور معمول می آید تحویل پیچیده شده در یک تبلیغات ویژه بخش به نام “چین Watch.” این مقام وزارت امور خارجه-تحریم های چینی تبلیغاتی که گزارش های جعلی اخبار.

این پست و صرف بیشتر از دو سال گذشته شکایت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ندارد عربستان سعودی در قتل نویس جمال Khashoggi به طور جدی به اندازه کافی حتی به عنوان آن را در زمان پول خون از یک دیکتاتوری با رونق شرقی ، دموکراسی می میرد در اویغوری اردوگاه های بازداشت.

وجود سابقه طولانی نامگذاری آفات پس از خود محل مبدا اما خارج از دانشکده سالن و باریک طیف commentariat هیچ کس واقعا در مورد مراقبت از آنچه نام ما را به زمان coronavirus. اما هر چه ما به آن تماس بگیرید, ما یک تعهد اخلاقی به یاد جهان چگونه دولت چین را به دروغ به سازمان بهداشت جهانی و زندانی از پزشکان محترم صدایی زنگ خطر زندگی هر کس در این سیاره می گویند هیچ چیز از ظلم و ستم 1.4 میلیارد چینی زندگی می کردند قبل از این تهدید حتی به وجود آمد.

اصلا کلمه من برای آن را – گوش دادن به استاد زو Zhangrun که در حال حاضر در حال بررسی توسط مقامات چینی برای اصرار خود را در انتقاد از دولت خود را با مقالات مثل این یکی:

همانطور که من نوشتن این کلمات من مجبور به تأمل در خود من وضعیت, یکی, که همچنین به طور چشمگیری تغییر در سال 2018 است. پس از مطرح صدای من پس از آن من بود “سخنرانی کرده است.” … نوشتن که من در اینجا من می توانم همه بیش از حد به راحتی پیش بینی است که من را به معرض جدید مجازات; در واقع این به خوبی ممکن است حتی آخرین چیزی که من می نویسم. اما نه به من … مواجه با این ویروس به عنوان ما همه به من به نظر می رسد به عنوان اینکه یک شکاف وسیع باز کرده است تا در مقابل از ما و من احساس می کنم مجبور به صحبت کردن دوباره. هیچ پناهگاهی از این ویروسی و من نمی توانم سکوت. به عمل در هر راه دیگر خواهد بود به خیانت طبیعت من … هنوز افرادی مثل من — ضعیف دانشمندان — بی فایده هستند; ما می توانید انجام دهید هیچ چیز بیشتر از ما سوگواری کنند تا ما قلم و نوشتن شماره تماس برای نجابت و پیشبرد درخواست برای عدالت … خشم در برابر این بی عدالتی; اجازه دهید زندگی خود را سوزاندن با شعله نجابت; شکستن از طریق stultifying تاریکی و خوش سپیده دم.

شاید Zhangrun فقط یکی از ضعیف محقق اما اگر مطبوعات آمریکا را فراموش کرده در مورد خرده نگرانی برای یک لحظه و در زمان خود قلم به خشم در برابر بی عدالتی آن را ممکن است یک تفاوت. و اگر ما نیاز به یک نام آن را به “چینی” حزب کمونیست “ویروس” است که یک جای خوب برای شروع است.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im