مراقب باشید ‘ویروس از ترس” اطراف coronavirus کارشناسان می گویند

در موازات با این بیماری همه گیر شده است وجود دارد زیاده روی اطلاعاتی که “قرار می دهد بسیاری از به حالت وحشت بی ارزش.”

وجود دارد کمتر قهوه clatches این روزها — در واقع کمتر تجمع مردم برای هر چیزی که ما تمرین های اجتماعی فاصله در این COVID-19 آب و هوا و در حال حاضر دیگر گرد هم می آیند برای چت و یا شایعات بی اساس و یا شکایت در مورد ما کارفرمایان و یا جاده و یا آب و هوا.

من از نوع دست collegiality. اما من اعتراف می کنم که من را از دست ندهید fearmongering و doomsaying که حتی گرفتن نگه دارید از یک زن و شوهر از هفته پیش.

اگر خطر اصلی از coronavirus است سرایت “خطر دوم که در حال حاضر این است که ویروس از ترس” به عنوان دکتر کریستین گروه رئیس Ordre des psychologues du Québec گفت: در مصاحبه این هفته است.

و ترس به همراه flulike COVID-19 بیماری در مسیر خود را در اطراف جهان از چین بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.


اگر خطر اصلی از COVID-19 سرایت “خطر دوم که بیشتر در حال حاضر است که این ویروس از ترس می گوید:” کریستین گروه رئیس Ordre des psychologues du Québec.

Ordre des psychologues du Québec

در موازات با این بیماری همه گیر است چه ساندرا هاید استادیار در دانشگاه مک گیل گروه از انسان شناسی خواستار “infodemic” — یک زیاده از اطلاعات است که “قرار می دهد بسیاری از به حالت وحشت بی ارزش.”

“پیام این است که مراقب باشید در مورد آنچه که شما را خوانده و درک کنند که وجود دارد بیش از حد از اطلاعات,” او در مصاحبه ای گفت: در این هفته. “تصور نکنید که همه چیز را به شما به عنوان خوانده شده آنلاین دقیق است.”

هاید توصیه می کند که مردم چشم پوشی از هر چیزی است که می توان به یک منبع. شود در مواظب برای تئوری های توطئه اطلاعات غلط و شایعات.

سی ان ان در این هفته منتشر شده یک نسخه از چنین شایعه محبوب ساخته شده در خارج از چین نشان می دهد که COVID-19 بود زیستی سلاح در حال توسعه در چین که به بیرون درز شد; یکی دیگر از نسخه موجود در “ناسیونالیستی قطعات” از رسانه های اجتماعی نشان می دهد که ویروس سرچشمه در ایالات متحده و بسیاری از آمریکایی ها فکر می کرده از آنفولانزا در این فصل در واقعیت مرده COVID-19.

هاید که تحقیق و نوشتن را انسان شناسی به روش خرس در بهداشت عمومی و فرهنگی سیاست شیوع گفت: وجود نقطه های کوچک در آنچه که او خواستار “آمار وسیله” یا به سختی نگاه از روی صفحه نمایش خود را به شما به عنوان پیشرفت از همه گیر آنلاین. “مثل تماشای سهام خود را توسط دقیقه است.”


صفر برای COVID-19 در چین اما “این مهم است به یاد داشته باشید آن است که یک بیماری می گوید:” ساندرا هاید استادیار در دانشگاه مک گیل گروه انسان شناسی.

ALY آهنگ / ایسنا

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که آمار نسبی هاید گفت. “ما دریافت عوارض و مرگ و میر آمار — اما ما نمی تواند این خبر که اکثریت مردم تست منفی و اکثریت زنده ماندن.”

سن و شرایط بهداشتی اساسی که اغلب بیشتر در افراد مسن شایع مردم بیشتر در معرض خطر COVID-19 اما همه چیز نسبی است. در چین و در کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و ایتالیا 15 درصد از مردم بیش از 80 که قرارداد COVID-19 درگذشت. “اما این بدان معناست که 85 درصد جان سالم به در برد.”

صفر برای COVID-19 در چین اما “این مهم است به یاد داشته باشید آن است که یک بیماری گفت:” هاید یک آسیا محقق است.

“وجود دارد یک racialization از بسیاری از بیماری ها وجود دارد: ‘دیگر’ است که اغلب می شود که مورد سرزنش است.”

او گفت: او, آسیایی, دانش آموزان باید به او گفت که آنها احساس ناراحت کننده در حالی که سوار بر حمل و نقل عمومی.

زیرا بسیاری از مردم با COVID-19 فقط علائم خفیف و برخی از تجربه هیچ یک از آن غیر ممکن است به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم شده اند بیمار توسط ویروس, او گفت:.

“و ما نمی دانیم که چه زندگی است که به مانند در یک هفته.”

در ضمن هاید حال ستایش برای پاسخ دولت از نخست وزیر, Justin Trudeau, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت و شهر مونترال شهردار گذرد پلانت به این بیماری همه گیر به تاریخ و تلاش خود را در محدود کردن گسترش آن.

“به منظور انجام این کار عقلانی شما باید آن را در مرحله” او گفت که آنچه آنها انجام داده اند.

[email protected]

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 17 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>