برنی از دست داد اما COVID-19 ساخته شده خود را به نقطه

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در املاک و نیازی به خطر زندگی خود را دموکرات که رای فرد در ویسکانسین روز سه شنبه با ارسال یک پیام به سن. برنی ساندرز: خارج از مسابقه. در ظهر روز چهارشنبه بود که فقط.

ویسکانسین اولیه بود ترسناک صورتی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بی سر و صدا اما بسیار بسیار می خواستم به اتفاق می افتد خطر از رفتن به پای صندوق های رای به کنار. تیم خود فکر کردم که باید برجسته و آشکار است که توسط برخی از لجستیکی به معنی او خواهد بود که حزب نامزد – و برنی باید پیوستن به یک جبهه متحد در برابر, سیاسی, ویروس نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ظهور COVID-19 که برخی (از جمله من) در ابتدا فکر کردم ممکن است کمک ساندرز با توقف نامزدی روند در آهنگ های خود تا به حال اثر مخالف است. بایدن به سختی قابل مشاهده است به لحاظ سیاسی در حال حاضر پنهان شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن frighteningly عجیب و غریب ببر شاه نشان می دهد در اتاق مطبوعات. برنی ساندرز چهارم یا پنجم کمانچه در بهترین حالت (شمارش از بلندگو پلوسی رهبر مک کانل و دیگران) ناپدید شدند.

این نه فقط به عنوان ماده از رسانه های مکانیک. به سادگی وجود دارد هیچ اشتها در حال حاضر به صورت گسترده استدلال فلسفی. همه گیر شده و رهبری شخصیت رئیس جمهور – یا کمبود آن – و نه فقط موضوع محوری اما تنها موضوع به رای دهندگان در هر راه. اکثر جمهوری خواهان هنوز هم عشق مغلوب ساختن پیشی جستن اما دموکرات ها در حال حاضر او را نه فقط به عنوان یک تهدید به قانون اساسی و حکومت قانون, اما به خود واقعی و توانایی برای نفس کشیدن.

برنی رای دهندگان به من گفت که آنها را دوست خود قوام و ایثار تعهد است. او شعار اصلی که من دیدم دیوار در هر بالکن از هر رالی بود “نه من. ما.” او افزود: در هر پاراگراف از هر سخنرانی در مورد چگونه آمریکایی ها باید به خود و به یکدیگر و چگونه نقش دولت را که اتفاق می افتد. این بود 2020s او اعتراف کرد اما ما در یک جدید-و نوع جدید — از رکود بزرگ. بنابراین ما نیاز به یک جدید-قرارداد جدید بسیار گسترده تر از اول است.

درست همانطور که در سال 2016 مشخص شد که ساندرز نمی تواند برنده مورد حزب سوسیالیست نمایش ما شخصیت محور سیاست است. او بسیار خوب بود به خصوص با جوان ناراضی سفید از رای دهندگان تا زمانی که یک راه باریک گسترده تر از دموکرات رای دهندگان بیشتر از نزدیک نگاه در او روز سه شنبه. آنچه که آنها را دیدم (و یا می خواست و یا ساخته شده بودند برای دیدن) بود فریاد بازو-با تکان دادن 1930 newsreel همزن مردم بود که نزدیک به 80 و در عین حال تحسین از جنگل های انقلابی در آمریکای لاتین است.

اما اگر برنی دهکدهای از دست داد نامزدی او استدلال برنده شد. COVID-19 ساخته شده است آن را برای او. این بیماری همه گیر تبدیل شده و همه ما نیمه سوسیالیست.

گاوچران فردگرایی است که الهام بخش و منحصر به فرد آمریکایی است. این یک برکت و رحمت است که در DNA ما. اما همه گیر روشن می سازد حتی به حرص و آز-است-خوب وال استریت مناسب به خصوص برای کسانی که زندگی در شهر نیویورک – که “collectivism” آنها نفرت نیز می تواند تنها راه برای نجات نژاد بشر و اقتصاد جهانی و امریکا را سلامت و ثروت در خاص است.

برنی درست بود زمانی که او گفت که او همیشه در دنباله که ما در یک نقطه لولا در تاریخ است و این کشور نیاز به یک انقلاب سیاسی.

و در حال حاضر حتی بیشتر محافظه کار آزادیخواه فکر جمهوریخواهان را علنا پرتاب کنار خود ادعا اعتراض به دولت. آنها حمایت کرده اند و رای دادند عظیم هزینه های جدید بر پایه درآمد, پشتیبانی, بهداشت و مراقبت بیشتر و احتمالا انجام خواهد داد تا دوباره در آینده ای نزدیک.

کتاب مقدس کمربند پایه ایران با تاسیس توسط رونالد ریگان و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن سنگ بستر است که با داشتن آن سوزان ایمان به معنای واقعی کلمه تست شده توسط نیاز فوری به خوبی تامین می شود علم و توسط یک ویروس در حال اجرا است که شایع از طریق منطقه است.

مدیکر برای همه ممکن است آن را در قالب ساندرز پیش بینی اما نیاز به تر و سازمان یافته تر و ماهر تر و عادلانه نظام سلامت روشن است.

ما به ناچار صورت مالی حساب بیش از چگونه به حساب تریلیون دلار ما صرف به تلاش برای نجات آمریکا و اقتصاد جهانی. که به نوبه خود افزایش خواهد فوریت برنی استدلال مورد نیاز برای یک evenhanded توزیع فدرال بار مالیاتی.

جوانتر رای دهندگان به خصوص مشتاق به دولت جمع اوری بیشتر حس همکاری که ما با وجودی تهدید ناشی از تغییر آب و هوا. آیا معنی تصویب سبز جدید ایران به عنوان پشتیبانی توسط ساندرز در آن ذهن ترا درهم میشکنند تمامیت? هیچ. اما این ویروس اتحادش را تغییر زمینه و مجبور به طور غریزی منزوی آمریکایی ها به فکر بزرگتر و بیشتر در سطح جهان است.

در یک بی روح تر از سطح انباشته اعمال اجتماعی-دورى و نگرانی مشترک اضافه کنید تا به یک جامعه اذعان ساندرز’ نقطه اساسی در مورد “ما”.

این امر می تواند ساده و بی تکلف و اشتباه است که فرض کنیم که کسانی که ساندرز را تماس بگیرید “reactionaries” نمی خواهد سعی کنید به انکار است که آنها را ساخته اند هر گونه سازش ندارند به این ایده است که دولت به رهبری پاسخ لازم است پاسخ.

اما ما در حال رفتن به جایی که بودیم. اگر هیچ چیز دیگری, این بد پزشکی است.

هوارد Fineman است NBC News تحلیلگر روزنامه نگاری سخنران و نویسنده ای بود که قبلا رئیس سیاسی خبرنگار نیوزویک و سرمقاله مدیر HuffPost.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de