برن توجه: خانه دموکراتیک رهبران آرام رتبه و فایل به عنوان Clyburn افزایش بایدن

یک رهبر گذشته از Pelosi و هویر که نشانه قصد خود را به اقامت در خارج از نامزدی مسابقه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries. شماره 5 در رهبری Jeffries در نظر گرفته شده است در میان یک لیست کوتاه از اعضا به احتمال زیاد به جای پلوسی به عنوان سخنران هر زمان که او بازنشسته.

“من گرفته نشده و موقعیت در انتخابات ریاست جمهوری” نیویورک از حزب دموکرات گفت. “من به شدت خنثی زیرا کسی که ظهور خواهد بود بهتر از زمان مستاجر از 1600 خیابان پنسیلوانیا است که در مجموع رسوایی در نظر فروتن من.”

Jeffries گفت: او پشتیبانی خواهد کرد هر کس می شود نامزد این که آیا آن را ساندرز بایدن و یا هر کس دیگری که در حال اجرا است.

کلارک نیست توجه داشته باشید خود را حمایت از وارن به عنوان او صحبت کرد در کنار Jeffries در یک کنفرانس خبری که در آن چندین سوالات خبرنگاران در مورد Sanders. اما او ابراز اعتماد به نفس در کاربران توانایی برای اجرای کمپین های خود را در مناطق مستقل انتخابات ریاست جمهوری.

“چه اعضای ما به ویژه کسانی که در سختی مناطق انجام داده اند از آنجایی که آنها قسم خورده به دفتر بروید صفحه اصلی, بحث, برای, مردم, نگه, شهر سالن در دسترس خواهد بود,” او گفت:. “همین دلیل است که آنها در حال رفتن برای موفق شدن در پاییز. این است که ارتباط و اولویت را برای مردم در دستور کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de