گوشت گاو, هزینه های بالا در فروشگاه اما آتی ، سناتورها می خواهند بدانند چرا.

یک سناتور آیوا می گوید چیزی مثل ماهی در مورد سقوط بازار گاو قیمت در زمانی که گوشت توسط فروشنده در میان مصرف کنندگان فیلم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

جمهوری خواه Charles E. Grassley ارشد قوه قضائیه عضو کمیته به خبرنگاران گفت: روز شنبه او را از وزارت دادگستری و وزارت کشاورزی ایالات متحده به نگاه به گاو زنده آینده قیمت آن کاهش یافته و در ماه مارس به عنوان بسته بندی گوشت شاهد افزایش قیمت برای بسته بندی گوشت آنها را به فروش به فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان.

[می تواند coronavirus را پشت زیرساخت های هفته ؟ ]

“در گذشته سه هفته گاو زنده قراردادهای آتی کاهش یافته است سه و نیم درصد در بورس Chicago Mercantile Exchange” Grassley گفت. “که ممکن است قابل فهم در یک وضعیت عادی است اما این در حالی است که مصرف کنندگان آمریکایی خریداری 77 درصد بیشتر گوشت در سال بیش از سال در ماه آوریل. سنبله در خرید مواد غذایی باعث شده است که بالاتر از گوشت گاو ارزش چهار بزرگ بسته بندی گوشت و کاهش ارزش برای آیووا کشاورزان است.”

Grassley به دنبال ایالت مونتانا استیو Daines, North Dakota سنسور. کوین کرامر و جان Hoeven, داکوتای جنوبی, سناتور. مایک دور همه جمهوری خواهان و دموکرات مونتانا بهداشت ، جان تستر در اشاره به پتانسیل بی نظمی در یک صنعت که در آن چهار شرکت کنترل 80 درصد از گوشت پردازش. این شرکت در حال Tyson Foods, Inc., JBS ایالات متحده آمریکا منابع شرکت کارگیل, Inc. ملی و گوشت گاو بسته بندی شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>