Beaconsfield خواهد پرداخت آن بخش از هزینه ها به مونترال تراکم شورای, اما تحت اعتراض.

شهردار ژرژ Bourelle تصویر به مدت طولانی مخالف راه مونترال تراکم شورای محاسبه چه حومه پرداخت هزینه برای خدمات مشترک. John Mahoney / Montreal Gazette

Beaconsfield شورای اسلامی صحبت کرده است. آن را به پرداخت صورتحساب اما تحت اعتراض.

پول demerged حومه پرداخت به مونترال تراکم شورای خدمات مشترک است که به علت در اوایل ماه مارس.

شهردار ژرژ Bourelle گفت: این شهرستان شده است overpaying در میلیون ها دلار برای سال ها و توصیف های پرداخت به عنوان “ناعادلانه” و راه آنها محاسبه “بی عدالتی”.

Marc-André LeChasseur یک وکیل با تجربه و تخصص در شهرداری ها, قانون استخدام شد Beaconsfield به مطالعه ممکن است گزینه های قانونی. آن LeChasseur که توصیه می شود این شهرستان پرداخت تراکم تحت اعتراض. انجام این کار خواهد قرار داده و شهر را در جا خوب اگر آن را به تصمیم گیری برای راه اندازی بیشتر اقدامات قانونی در پایین جاده.

“اگر وجود دارد هیچ اصلاح شده به فرمول های پاییز, پس از آن ما خواهد شد و احتمالا حرکت رو به جلو با اقدام قانونی” Bourelle گفت.

گرگ کلی کبک لیبرال MNA برای Jacques-Cartier, کمک در راه اندازی یک جلسه بین Beaconsfield دولت Bourelle و کبک شهری وزیر امور Andrée Laforest در اوایل این ماه به بحث در مورد این موضوع و درخواست دولت برای قرار دادن اقدامات در محل برای حتی پرداخت میشه. Bourelle گفت: این جلسه مثبت بود اما نتایج این جلسه و در حال انتظار.

فعلی معادله برای محاسبه agglo پرداخت در محل قرار داده شد و سپس-دولت لیبرال در سال 2008 شده است و خار در کنار 15 شهرداران از جمله Bourelle که انجمن حومه شهرداران بوده است.

آنچه که خشم Bourelle و حتی بیشتر است که محاسبات برای سال 2020 agglo پرداخت نمی در نظر گرفتن یک “بی طرفی محاسبه” در جای خود قرار داده و استفاده می شود از سال 2008 که نقش مهمی در تعریف یک مجموع بر اساس “ملک ارزیابی مالی بالقوه از شهرستانها و تفکیک مسکونی ، اداری و تجاری و صنعتی مالیات بازها”

Bourelle است که معاون رئیس جمهور از مونترال تراکم ایستاده کمیته امور مالی و اداری گفت: استفاده از بی طرفی بخشی از معادله اریب نتایج به نفع بزرگتر پرداخت برای Beaconsfield. او گفت: این اولین بار بود که بی طرفی بند نادیده گرفته شده بود.

“شاید آنها را فراموش کرده است,” او گفت: wryly.

به عنوان یک نتیجه در 2020, Beaconsfield خواهد پرداخت تراکم $23.4 میلیون دلار برای آن سهم خدمات از جمله آتش نشانی و پلیس آب آشامیدنی مدیریت و حمل و نقل عمومی — یک 7.75 درصد افزایش بیش از 2019 و نزدیک به نیمی از شهر را به طور کلی $47.9 میلیون بودجه.

Bourelle گفت که واقعیت این است که سهام پرداخت شده به agglo هستند و صرفا بر اساس مونترال را ارزیابی ملک است گران مشکل است.

این ASM انجام یک مطالعه پوشش 2009 به سال 2017 که نشان داد که به همان نسبت حومه از جمله Beaconsfield پرداخت شد 62 درصد بیشتر برای خدمات مشترک از مونترال و نیویورک.

در ماه نوامبر سال 2019 ASM جمهور Beny مسللا صحبت در مورد بی عدالتی از سیستم محاسبات گفت: سهم پرداخت نباید صرفا بر اساس ارزیابی اموال. او گفت حومه پرداخت بیش از مونترال و نیویورک اما نه هر گونه خدمات اضافی به عنوان یک نتیجه.

در نوامبر مصاحبه مسللا گفت:”چگونه می توان توجیه است که یک ماشین پلیس در Beaconsfield هزینه های بیش از یک ماشین پلیس در مرکز شهر? آن را مطلق حماقت.

Bourelle گفت: این امر می تواند منصفانه تر به پایه پرداخت ترکیبی از عناصر از جمله ملک ارزیابی جمعیت و پایگاه کاربر.

kgreenaway@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im