Beachgoers در پاسخ به جدید Sylvan دریاچه ازدحام اقدامات مقامات می گویند

محتوای مقاله در ادامه

پیش از آن در هفته Hinshaw گفت: مقامات بهداشتی را به زودی برای انتشار یک سند ارائه دستورالعمل برای سواحل چگونه عمل می کنند در حالی که به حداقل رساندن خطر از رمان coronavirus.

Gaudet گفت که در حالی که مقامات در Sylvan دریاچه قدردانی هر گونه راهنمایی از استان آنها بر این باورند beachgoers باید به محافظت از خود و دیگران در طول بیماری همه گیر.

“در پایان روز ما می توانید به عنوان بسیاری از قوانین به عنوان ما می خواهیم ما می تواند اجرای آن را تا آنجا که ما می خواهیم, اما اگر مردم مایل به امتحان کنید و انجام بخشی خود را و به مسئول مورد ایمنی و بهداشت و سپس آن را به یک شکست خورده, فراخوانی برای اقدام,” او گفت:.

او افزود: Sylvan دریاچه را ارزیابی مجدد آن بيشماري وضعیت پنج شنبه پس از جمع آوری داده ها از تعطیلات آخر هفته و تعیین اگر هر یک از گام های بیشتری باید گرفته شود.

آسمان ابری نیز ممکن است نگه داشته اند علاقه مندان به آب از نقطه محبوب شنبه به عنوان یک 21 C بالا در Sylvan دریاچه ساخته شده برای یک chillier آخر هفته از یکی از قبلی.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>