“آنها در آمده و بدون ما تمایل آنها وجود دارد. آن را سخت به آنها را مانع از آمدن بر روی سایت.”

Beachclub در Pointe-کلومت بازارهای خود را به عنوان بزرگترین بیرون از شهر در شمال امریکا است. دیو Sidaway / Montreal Gazette

با توجه به چگونه بسیاری از مردم جمع آوری در Beachclub هر فصل تعداد حوادث شده است نسبتا کوچک و یکی از صاحبان آن در روز جمعه گفت.

“وجود دارد شاید 25 یا 30 آمبولانس که ترک اینجا هر فصل (با افرادی که نیاز به خدمات پزشکی). من فکر می کنم که خیلی خوب با توجه به چگونه بسیاری از حوادث نگه داریم و چگونه بسیاری از مردم در آنها شرکت گفت:” دومینیک Primeau که صاحب این باشگاه با فرزندان خود Olivier و Julien.

محبوب Pointe-Camulet, هوای آزاد, باشگاه قبل از کبک Régie des alcools des دوره et des jeux این هفته پس از اداره پلیس محلی پرچم چند ایمنی نگرانی کرد و گفت این باشگاه تبدیل به یک تخلیه اضطراری در این منطقه است.

Beachclub بازارهای خود را به عنوان بزرگترین بیرون از شهر در شمال امریکا است. با میله و سواحل پوشش یک دریاچه مصنوعی آن میزبان مشاهیر و کنسرت.

Primeau گفت که شنوایی خود است “شماره 1 باشگاه در کانادا گفت:” او آگاه از هر گونه مشکلات با پلیس محلی.

“ما باید بحث هر هفته با پلیس به آنها بگویید در مورد رویدادهای آتی و من فکر می کنم ما باید یک رابطه خوب با آنها,” او گفت:.

از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه بودند حضور دوچرخهسواری اعضای باند در باشگاه. در روز پنج شنبه Sûreté du Québec محقق آلن Belleau شهادت دادند که تمام پچ اعضای Hells Angels مکرر باشگاه و “آنها را تحمل نمیکنند کسی ایستاده تا به آنها.”

پلیس مستند اعضای جرایم سازمان یافته از جمله Hells Angels — در باشگاه چندین بار بین سال 2016 و 2018.

این باشگاه دارای یک سیاست محرومیت عضو از پوشیدن خود جلیقه و تکه های در محل, اما این سیاست است که به ندرت اگر تا کنون اجرا Belleau گفت.

در بعد از ظهر جمعه Primeau شهادت او دیده می شود مردم با باند دوچرخهسواری تکه در باشگاه خود را.

“آنها در آمده و بدون ما تمایل آنها وجود دارد,” او گفت: شنیدن. “این سخت است برای دلسرد کردن آنها از آینده بر روی سایت.”

سرپرست امنیت سپاه پاسداران شهادت جمعه عوامل ارائه اسکورت به اعضای دوچرخهسواری باندهای اما زمانی که آنها انجام این کار آن است که برای اطمینان از ایمنی از دیگر پرداخت اعضای باشگاه.

“ما می خواهیم جو به جشن و نه تهاجمی” گفت: Edwardson چری, مدیر عملیات شرکت امنیتی خصوصی استخدام Beachclub. “اما ما هر حال نمی حوادث با تشکر از اقدامات احتیاطی ما را.”

او گفت: Beachclub است متفاوت از دیگر مکان های که در آن او کار کرده است — مانند Osheaga محبوب جشنواره موسیقی برگزار شد در Parc Jean-Drapeau.

“من نمی دانم هر محل که رد آنها اگر هیچ شواهدی وجود ندارد که آنها را باعث خشونت” او گفت:.

در Beachclub ماموران امنیتی frisk هر کسی که وارد این باشگاه از جمله کسانی که با پوشیدن باند دوچرخهسواری تکه. او گفت عوامل به طور معمول مصادره مواد مخدر و قرص از کسانی که مایلند برای به دست آوردن دسترسی. عوامل نیز مصادره سلاح و در یک مورد یک گلوله.

“در آن صورت ما به نام پلیس حق دور” چری گفت.

Primeau نیز خواسته شد در مورد تبلیغات ارسال شده در سراسر club — پوستر نمایش قوطی مشروبات الکلی با کلمات “روز هر روز” این باشگاه را با نام تجاری از نوشیدنی ها و شراب. از او خواسته شد در صورتی که باعث از مصرف بیش از حد الکل است.

“آنها تبلیغات, اما ما همچنین می توانید الکل آگهی در تابلوهای تبلیغاتی در سراسر بزرگراه های ما و در فضای عمومی” او گفت:, و اضافه کرد که باشگاه خود را بر یک جشن تجربه و نه بیش از حد و سوء مصرف مواد.

اما در گذشته مصرف الکل به نظر می رسد شده اند مربوط به چندین جدی حوادث در نزدیکی یا باشگاه. در میان آنها 21 ساله غرق در سال 2015 پس از مخلوط کردن الکل و آمفتامین. و در ماه جولای سال 2017 66 ساله کشته شد, وقتی که زده سرعت خودرو در Pointe-کلومت.

در این جلسه انتظار می رود برای قرار دادن تا شنبه با بسته شدن استدلال از هر دو طرف.

مرتبط

jmagder@postmedia.com

twitter.com/jasonmagder

facebook.com/jasonmagderjournalist

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de