موانع باقی می ماند در Kahnawake حداقل به برخی از نقطه در دوشنبه

برای زمان حال Mohawk فعالان در Kahnawake حفظ خواهد شد یک راه آهن مانع شده است که در جای خود برای بیش از سه هفته — با وجود پیشنهاد معامله اعلام کرد روز شنبه بین, مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و فدرال و استانی برای حل و فصل یک اختلاف بیش از یک خط لوله پروژه.

برای زمان حال Mohawk فعالان در Kahnawake حفظ خواهد شد یک راه آهن مانع شده است که در جای خود برای بیش از سه هفته — با وجود پیشنهاد معامله اعلام کرد روز شنبه بین, مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و فدرال و استانی برای حل و فصل یک اختلاف بیش از یک خط لوله پروژه.

مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف هستند به یک خط لوله گاز در بریتیش کلمبیا قرار به رفتن را از طریق آبا و اجدادی خود را به خاک و اختلاف به ارمغان آورده است در همبستگی با تظاهرات و راه آهن خط محاصره از جمله یکی در Kahwawake و اختلال در حمل و نقل در سراسر کانادا است.

محاصره در کانادا اقیانوس آرام راه آهن خط اصلی در Kahnawake استفاده شده است که توسط هشت قطار باری روزانه و Candiac رفت و آمد خط رفت تا فوریه. 8.

وجود دارد احتمالا هیچ تصمیم گیری در مورد مانع شدن قبل از دوشنبه شب Kenneth گوزن از Mohawk ملت در Kahnawake شده است که اقدام به عنوان یک سخنگوی فعالان به خبرنگاران گفت: در اواخر بعد از ظهر یکشنبه.


Kahnawake Mohawks همچنان به حفظ خود را در محاصره جنوب مونترال در حمایت از مرطوب’suwet’en روز یکشنبه 1 مارس سال 2020 است.

دیو Sidaway / Montreal Gazette

“ما شده اند در تماس با مرطوب’suwet’en ستاد و ما هنوز در حال تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات ما از آنها بدست. بیشتر بحث شده بود” او به آنها گفت. برخی از اطلاعات “کمی مبهم,” او گفت:.

“این یک تصمیم بزرگ برای تصمیم گیری را به مانع یا نه — و آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها همه چیز را قبل از آنها این تصمیم” او گفت:.

طرح گوزن گفت: این روزنامه در روز یکشنبه بود برای Kahnawake جامعه به ملاقات روز دوشنبه در برخی از نقطه.

“کل جامعه را به گرد هم می آیند و تصمیم گیری,” او گفت:. “نمی توان آن را فقط یک گروه کوچک: آن را به همه” گوزن گفت.

تصمیم گیری اگر آن را می آید در دوشنبه احتمالا نمی تواند قبل از اواخر بعد از ظهر یا شب. “هنگامی که مردم تصمیم می گیرید که آنها به اندازه کافی اطلاعات آنها تصمیم خود را.”

او گفت که احتمالا یک روز, با این حال, برای از بین بردن این مانع است. “هستند بسیاری از چادر و انواع مواد.” او گفت:.

موقت دستور داده سهشنبه گذشته توسط دادگاه عالی کبک سفارش معترضان برای پایان دادن به Kahnawake موانع بوده است نه اجرا. “ما امیدواریم که CP است کمی بیشتر صبر در حالی که ما در تجزیه و تحلیل نتایج” گوزن گفت:.

او گفت که او صحبت یکشنبه با رئیس Woos یکی از مرطوب’suwet’en ارثی رهبران در مورد جلسه در بریتیش کلمبیا با نمایندگان دولت. “وجود دارد برخی از چیزهایی که بیرون آمد از آن جلسه و برخی از چیزهایی که بسیار خوب” گوزن گفت.

“من فکر می کنم پیش نویس تفاهم نامه (تفاهم نامه) با دولت فدرال و اشراف در مورد کسی است که متولی مرطوب’suwet’en قلمرو و شناخت ارثی ستاد توسط دولت کانادا مهم است.

“این موضوع از این خط لوله است که هنوز حل نشده و این یک مسئله بسیار بزرگ نه تنها برای مرطوب’suwet’en ستاد, اما, همه,” او گفت.

“ما واقعا امیدوار است که آنها واقعا در نظر گرفتن re-مسیریابی از آن — و به همین دلیل ما می خواهیم به یک کمی بیشتر بحث و گفتگو با ستاد.”

از طریق رزومه خدمات

با محاصره در Tyendinaga, Ont., پاک در هفته گذشته از طریق راه آهن روز جمعه اعلام کرد آن را از سر سرویس بین مونترال و تورنتو به تدریج شروع در روز سه شنبه. مونترال-Senneterre و مونترال-Jonquière قطار رزومه کامل خدمات از روز شنبه. قطار دیگر از جمله تورنتو-ونکوور و تورنتو-اتاوا همچنین رزومه کاری این هفته است.

“که این انتقال را در زمان و تاثیر بر سیستم رزرو” این شرکت اعلام کرد و توضیح داد که این امر رسیدن به طور مستقیم به مسافران است.

CN تماس کارکنان

ملی کانادا راه آهن آغاز کرده است و خواستار بازگشت بسیاری از 450 کارگران آن بیکار در اوایل این ماه با توجه به ایمیل شرکت ارسال شده به مشتریان در روز جمعه.

پس از 21 روز از اختلال “وجود دارد قابل جمع شدن از قطار پارک شده در آهنگ های ما و در کارگاههای ما خواهد شد که پردازش” ایمیل گفت.

“شبکه کامل روند بهبود را چند هفته.”

اعتراض در رووزمانت

حدود 20 معترضان مسدود کانادا اقیانوس آرام آهنگ نزدیک رووزمانت ایستگاه مترو در روز شنبه برای چند ساعت. آنها نیز قرار داده شده باقی مانده مانند نارنجی و ساخت و ساز مخروط یک سطل زباله و یک میز پیک نیک در آهنگ با توجه به مونترال ،

معترضان ترک آهنگ در شب و به طور خلاصه اعتراض در خیابان در نزدیکی و قبل از پراکنده, پلیس گفت:. هیچ دستگیری ساخته شد.

کانادا مطبوعات کمک به این گزارش

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im