Barbs نه در منو در قبل از بحث S. C. شام

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چارلستون S. C. — این آخرین رقص اول قبل از سوپر جمعه و برخی از آنها لغزش دیگران به سختی برگزاری و تنها یکی است که واقعا صعودی. به نوعی همه آنها از آن ساخته شده به شام.

آرای انتخابات ریاست جمهوری وارد دوشنبه شب برای اولین بار در جنوب شام پنج روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه و 350 سال پس از تاسیس این منظره شهر تاریخی. خوب پاشنه بلند اهدا کنندگان خود را می دانم سیاسی بود در حال آمدن به پایان باقی مانده دموکراتیک نامزدها قابل درک است که این ممکن است نهایی خود را به ضرب گلوله به ایجاد تصور مثبت.

یک به یک آنها به طور خلاصه بیشتر مودب سخنرانی به عنوان مخاطب جمع به مرغ و ماهی قزل آلا. نه چندان دور از اینجا نامزدهای اشک را به یک سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی, بحث, مجموعه برای پخش در CBS در 8 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

هر کس می داند خبر: قانع کننده ترین مناظره می تواند از راه دور روز شنبه با یک سهم دولت 63 نمایندگان. از همه مهمتر اولیه برنده خواهد لذت بردن از بارهای از رسانه های آزاد — و شتاب — پس از برنده شدن در گذشته از اوایل متحده است. بحث را اجرا ضعیف اما باید برای آمدن به شرایط با زشت تحقق.

“واقعیت مجموعه در روز چهارشنبه” جی Parmley گفت: از صبح امروز پس از بحث است. “و پس از آن بیشتر به واقعیت مجموعه در روز یکشنبه” مدیر اجرایی کارولینای جنوبی دموکراتیک گفت RealClearPolitics. “این به پایان می رسد آن را برای ما. این آخرین له.”

پس از نخل باد بزنی دولت ارائه آن حکم نامزدها بدون پیروزی به نام خود را پیدا خواهد کرد آن را سخت تر و سخت تر برای شکستن از طریق — و به جلو در پول مورد نیاز برای حفظ یک مبارزه است. از آن گذشته دولت به آن مراجعه به تنهایی قبل از سه شنبه زمانی که 14 نفر دیگر حسابداری برای حدود 40 درصد از رای گیری مردم به پای صندوقهای رای با هم. جو بایدن این را می داند بهتر از بیشتر است و معتقد است او ساخته شده است او فایروال در جنوب عمیق. اما آن ممکن است فرو ریختن و شکستن قلب خود را.

معاون سابق رئیس جمهور سابق و پیشتاز در آمد چهارم در آیووا و سپس پنجم در نیوهمپشایر و در نهایت دوم در نوادا است. هیچ یک از این نتایج واقعا مهم چون “کارولینای جنوبی میخوام تعیین این که چه کسی رییس جمهور بعدی ایالات متحده در حال رفتن به او گفت:” دوشنبه شب.

بایدن گفت: ظرفیت جمعیت که آنها ساخته شده بیل کلینتون رئیس جمهور در همان راه آنها فرستاده خود را با مادر, قدیمی, باراک اوباما به کاخ سفید است. “و من ساده گزاره” بایدن ادامه داد. “من اینجا هستم تا به شما بخواهید برای کمک به شما است.”

با توجه به RealClearPolitics متوسط, او می تواند از آن استفاده کنید. بایدن آگهی در کارولینای جنوبی اما برنی ساندرز قطع به آن سرب قابل ملاحظه ای است. این سناتور ورمونت مسیرهای او فقط پنج درصد از دو رقم در آغاز ماه است. ارتش از مشاوران و نظرسنجی و تحلیلگران قطعا نگه داشته بایدن پهلو به پهلو از این افسرده شماره, اما او به نظر نمی رسد به ذهن در ضیافت. او پیش بینی آسان اعتماد به نفس و حتی استفاده از تمام زمان اختصاص داده شده. “من یک دقیقه و 23 ثانیه به سمت چپ” او گفت: قبل از پیاده کردن مرحله.

آیا تکبر راه رفتن موجه است یا نه, هیچ کس در زمان یک شات در سابق دیرین سناتور از دلاور. دیگر نامزدها بیشتر گیر به خود کنده سخنرانی به جز زمانی که آنها را منحرف و پس از این جبهه جدید-دونده.

“من آمده ام به قدردانی و احترام دوست من سن. ساندرز حتی بیشتر در طول دوره از این مسابقه و من سهم خود را به آرمان گفت:” پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., و یکی از میانه رقابت برای نامزدی. “اما من نیز بر این باورند که ما باید وعده های ما می تواند در این انتخابات است.”

در سراسر شهر و در یک رای دهندگان توسط سی ان ان Buttigieg نگه داشته است که نقد و اصرار او بهترین جایگزین برای دموکراتیک سوسیالیستی “از آنجا که من تنها کسی که مورد ضرب و شتم او در این سال در هر نقطه.” (درست است که از نظر آیووا “نماینده معادل” اما نه در شرایط اولیه رای گیری وجود دارد.)

در حالی که شهردار متمرکز electability میلیاردر نیکوکار تام Steyer ساخته ایدئولوژیک استدلال. او به جمعیت گفت که او اعتبار ساندرز برای شناسایی “برخی از بزرگترین سوالات در مواجهه با آمریکا است.” Steyer فقط نمی خرید خود انقلاب راه حل است.

“من عمیقا مخالف با” که رویکرد” میلیاردر سیاسی تازه وارد گفت. “من هرگز فکر نمی کردم که داشتن یک دولت را بر بخش عمده ای از اقتصاد آمریکا بود یک ایده خوب است. من فکر نمی کنم آن را با این نسخهها کار برای کار مردم است. من فکر نمی کنم این کار با خانواده ها است. سعی شده هزاران بار آن را کار کرده است.”

بعد در سی ان ان تاون هال Steyer به نظر می رسید به دو پایین. آن را مناسب برای ساندرز به ستایش فیدل کاسترو اواخر دیکتاتور کمونیست چین ؟ او پاسخ داد. آن را “نامناسب است.”

ساندرز معتقد است که ممکن است به ستایش دیکتاتور در برنامه های اجتماعی مانند سواد آموزی تلاش های او در جای خود قرار داده و بدون نیز حمایت خود را از استبداد. قبل از خروج از ضیافت برای سی ان ان رویداد سناتور به نظر می رسید به قلم مو رنگ کردن گذشته خود نظرات و زمان انتقاد از آنها. “من می دانم که شما در حال شنیدن زیادی در تلویزیون که” برنی نمی توانید برنده شوید,” او گفت:. “باور نمی کنم همه چیز را می شنوید ،

به عنوان ساندرز منجر به رشد حزب خودی انتظار چنین استدلال برای دریافت بیشتر شدید. یک کمیته ملی حزب دموکرات گفت که روز سه شنبه بحث خواهد شد به احتمال زیاد به عنوان شدیدترین هر مدعی می داند که “این اولیه ساخته شده است که پادشاهان و ملکه است.”

هیچ کس در حال حاضر به استراحت با زمان مفتخر قوانین جنوب ادب. در شام ترین نامزد بودند مودب و بیشترین barbs شد این سایت متعلق به رئیس جمهور تهمت و جمهوری خواه لیندزی گراهام سناتور..

“امشب فقط یک warmup عمل برای چه به انتظار در مهم ترین بحث در این فرایند” Antjuan Seawright گفت: RCP به عنوان جمعیت فیلتر خارج از سالن ضیافت. کارولینای جنوبی استراتژیست افزود: “آنها می دانند که چه کارولینای جنوبی, استفاده متوسط از این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de