‘ورشکستگی’ می تواند به نفع ایالات ایلینوی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را اجازه ورشکستگی دولت موجب ریزش بهمن از داستان آشکار یک کوه از سوء تفاهم در مورد ورشکستگی و دولت است.

اول چه “ورشکسته” چیست ؟ ما با استفاده از این کلمه به معنی “قادر به پرداخت بدهی که به علت” و در این استفاده ورشکسته است مترادف با “ورشکسته.” این یک اصطلاح مملو از شرم آن connotes شکست. برای قرن ها ورشکسته مواجه زندان شخصی بردگی و حتی مرگ شود.

“ورشکستگی” شرح یک روند قانونی که یک بدهکار است آسوده از unpayable بدهی. حقوقی و نوآوری از اوایل دهه 1700 ورشکستگی آزاد از بدهکاران بدهکار زندانها و یک عمر بردگی, نیروهای طلبکاران را از دست می دهد و بدهکاران یک شروع تازه است.

قانون اساسی ایالات متحده به کنگره این قدرت را به تصویب قوانین در موضوع ورشکستگی و آن را تصویب اولین دوام اساسنامه تنظیم جلو یک فرایند برای تسکین بدهکاران بدهی خود را در 1890s. این اساسنامه موفقیت آمیز بوده است و در حال حاضر کلمه “ورشکستگی” است که اغلب مترادف با زمان ورشکستگی کد اما کنگره حفظ قدرت است که به تغییر اساسنامه و آزمایش با قوانین در موضوع ورشکستگی.

تجاری و ورشکستگی سهامداران به طور معمول بین برود و طلبکاران تبدیل شدن به صاحبان. در ورشکستگی شخصی طلبکاران را بدهکار و سرمایه گذاری (با چند استثنا) دارایی های, اما بدهکار رایگان است برای شروع دوباره.

این هر دو اساسا متفاوت از ورشکستگی سازماندهی مجدد دولت است. زمانی که یک دولت است “ورشکسته” (یعنی ورشکسته), آن را نمی کند به اندازه کافی پول به طلبکاران خود پرداخت و در خدمت آن تشکیل شده است. ورشکسته دولت قطع خدمات و افزایش مالیات به منظور پرداخت وام. ساکنان در حال خدمت ورشکسته دولت ها صدمه دیده و چون آنها پرداخت برای خدمات کمتر از ساکنان خدمت توسط دولت که حلال است.

زمانی که یک دولت می رود “از طریق ورشکستگی” این هر دو سیاسی و مالی روند. طلبکاران داده نمی شوند مالکیت پارک ها و مدارس و جاده ها بدون مخزن به پشت schoolbooks و بانک ها و صندوق های بازنشستگی نمی منتخب شورای شهر. هیچ انحلال فروش و حکومت نمی هیئت مدیره خود ویندوز.

به جای آن دولت را نگه می دارد و دارایی های آن را نگه می دارد به نفع مردم است و قدرت به مذاکره مجدد بدهی های خود را. حقوق بازنشستگی در حال تنظیم, اما حفظ و امن در حالی که سوء استفاده حذف و بودجه و بدهی کاهش می یابد به سطح قابل کنترل.

مردم افزایش طلبکار و مدعی هستند کاهش می یابد اما سیاستمداران که جناح دولت ممکن است خجالت و مخالفت با ورشکستگی به خصوص زمانی که دولت طلبکاران سیاسی حامیان.

خرس در ذهن که هر دولتی باید یک جمهوری: دولت از مردم توسط مردم و برای مردم است. بنابراین زمانی که یک نهاد دولتی مانند شهرداری یا شهر می رود “از طریق ورشکستگی” کاهش آن پیوند بدهی و renegotiating حقوق بازنشستگی به آنها را مقرون به صرفه و در نتیجه جمهوری اسلامی که بیشتر پاسخگو به مردم آن است. سهم درآمد دولت که مورد نیاز است به پرداخت وام کاهش می یابد, از بین بردن فشار به منظور بالا بردن مالیات و توانمند سازی دولت برای بهبود خدمات به ساکنان آن است.

این است و نه علمی. ایلینوی در حال حاضر ورشکسته به عنوان آن حسابرسی, Susana مندوزا به تازگی اذعان به بار مالی:

ایلینوی به گفته خانم Mendoza می تواند اجرا برای “30 ثانیه” [در آن rainy-day صندوق]. دولت پرداخت 12 درصد بهره در یک پرونده از $17 میلیارد دلار در صورتحسابها هنگامی که او آمد به کار در اواخر سال 2016. پس از یک پیوند معامله او قادر به پرداخت آن به 8 میلیارد دلار است.

در حال حاضر او اجازه دولت به طلبکاران می دانم که برخی از شرایط تمدید خواهد شد دوباره. او اولویت آموزش و پرورش و مراقبت از حقوق بازنشستگی و بدهی خدمات پرداخت و همچنین به عنوان هر چیزی که ممکن است بازپرداخت توسط فدرال مانند بیمه درمانی برای فقرا یا coronavirus پاسخ.

برای هر چیز دیگری او می گوید: او در تلاش است به عنوان به عنوان امکان پذیر است. “من احساس می کنم مانند جیمی استوارت در ‘it’s a Wonderful Life,” او گفت:. “از آنجا که شما نیاز به مردم بگویید:” من می دانم که دولت مدیون شما این پول است. من می دانم که در آن پول خود را, اما من لازم نیست که آن همه درست است؟”‘

او به طور خلاصه وضعیت در ایالت ایلینوی با دقت. دولت اولویت بدهی و پرداخت حقوق بازنشستگی نیست پرداخت وام هنگامی که با توجه و عمل در یک روز به صورت روز مانند یک ورشکسته پس انداز و وام. ایلینوی بدهی است که به عنوان نزدیک به “آشغال بدهی” و ایلینوی پرداخت حق بیمه قابل توجهی از آنجا که دارندگان اوراق قرضه می دانم ایلینوی در نهایت مذاکره مجدد و کاهش بدهی های خود را.

این بود که در ایلینوی قبل از COVID; خاموش و رهبری آن را درخواست عظیم فدرال کمک مالی کرده است صرفا نشان داد ایلینوی را عجز از پرداخت دیون به افکار عمومی.

ایلینوی را بار مالیاتی است که در حال حاضر در میان سنگین ترین در ایالات متحده و همیشه در حال کاهش سهم دولت بودجه می رود به خدمات برای مردم است. کمک های دولت به شهرداری ها خدمت کم درآمد ساکنان این است که هدایت به صندوق های بازنشستگی ترک زامبی پوسته دولت ، Illinoisans در حال فشرده به پرداخت طلبکاران اما ما ساکنان هنوز هم رایگان به حرکت در خارج از دولت — بنابراین هیچ جای تعجب است که جمعیت ما کاهش در سال پس از سال است ؟

کنگره است تصویب یک قانون برای ارائه یک فرایند که در آن یک دولت مانند ایلینوی می تواند بازسازی و کاهش بدهی های خود را. یک دولت “ورشکستگی” می تواند بسیاری از اشکال و نیاز شامل تبدیل دولت به یک ورشکستگی قاضی و حتی نمی نیاز به نام “ورشکستگی است.”

در هر صورت ایلینوی بوده است نامناسب برای تا زمانی که بدهی های خود را در حال حاضر unpayable و مردم ایلینوی نیاز فدرال کمک به نیروی دولت طلبکاران به مذاکره مجدد و تنظیم ادعای خود را پس دولت می تواند تمرکز بر خدمت به مردم دوباره. امروز ایلینوی در خدمت طلبکاران خود و مردم تنها به میزان وجود هر گونه پول در سمت چپ است. این برچسب یا اجرا کاهش ایلینوی بدهی می دهد قدرت به مردم است.

ریچارد پورتر یک وکیل در شیکاگو و ایلینوی ملی committeeman به کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de