Unifor اعضای تجمع يکپارچه Co-op با مسئولیت محدود. سوخت ترمینال در Carseland, Ab. روز شنبه, ژان. 25, سال 2020 است. تظاهرات در حمایت از قفل کردن کارگران در رجاینا. Jason شاه ماهی / Postmedia

کلگری قاضی اعطا کرده است پلیس توانایی برای اجرای حکم دادگاه به حذف موانع ساخته شده توسط قفل شده است-از ساسکاچوان کارگران در یک يکپارچه Co-op با مسئولیت محدود. سوخت ترمینال در Carseland.

عدالت Glenda کمپبل حکومت جمعه که اگر Unifor اتحادیه به نمایندگی از کارگران نمی کند و حذف موانع به Carseland تسهیلات توسط یکشنبه در ظهر یک تصفیه انجام این کار ممکن است.

او همچنین تعریف دو منطقه که در آن اعتصاب علیه مجاز خواهد بود برای ایستادن.

تصمیم می آید یک روز پس از کمپل دستور Unifor به حذف موانع. او تصمیم اصلی نیست اما شامل یک پلیس در اجرای بند و Unifor را پایین شمشیربازی در سایت در نقض حکم دادگاه با این استدلال موانع لازم برای ایمنی از اعتصاب در سایت. FCL بازگشت به دادگاه روز شنبه به درخواست یک بند.

مرتبط

تصمیم دادگاه است آخرین توسعه در acrimonious کار اختلاف بین FCL و Unifor بیش از برنامه های بازنشستگی برای کارگران در یک FCL پالایشگاه در رجاینا.

اختلاف غرب در اواخر ماه گذشته هنگامی که قفل شده است-از کارگران آغاز شد اینجا FCL سوخت تسهیلات ذخیره سازی در Carseland در حدود 65 کیلومتری جنوب شرقی Calgary, احداث نرده ها و محدود کردن دسترسی به وسایل نقلیه در داخل و خارج از مرکز.

کار این اختلاف منجر به دوره ای سوخت قطع در Co-op میله گاز و cardlocks در غرب کانادا FCL می گوید. روز چهارشنبه شرکت همچنین اعمال محدودیت سوخت در آن cardlocks از 300 لیتر دیزل و 100 لیتر از بنزین است.

jherring@postmedia.com

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im