X

داستان جریان

مقالات اخیر

علامت کلی فضانورد سابق ناسا در تلاش برای سرنگونی آریزونا ایران سناتور. مارتا McSally اولین زن خلبان جنگنده به پرواز در مبارزه به مراتب بیشتر درگیر در تسهیل سرمایه گذاری چین در یک فضای اکتشاف شرکت کلی شرکت تاسیس از مبارزات انتخاباتی خود قبلا اذعان کرد با توجه به گزارش های خبری به نقل از شرکت و سپس مدیر عامل جین پوینتر و اظهارات پوینتر ساخته شده به RealClearPolitics.

داستان از مقامات در جهان مشاهده این شرکت کلی شرکت تاسیس, در مورد, چینی, غول تکنولوژی Tencent به دخالت در این شرکت نیز منتقل شده در هفته های اخیر آن را به عنوان رو بیشتر بررسی رسانه های خود تصمیم به پذیرش دو مجموعه از سرمایه گذاری از شرکت چینی است.

Tencent به یکی از بزرگترین اینترنت شرکت و صاحب محبوب چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی WeChat یک نرم افزار پیام کوتاه با بیش از یک میلیارد کاربر. در سال های اخیر با آن مواجه شده است و موشکافی بین المللی بیش از سوء ظن گسترده و گزارش می دهد که آن نظارت بر فعالیت بسیاری از کاربران آن در داخل و خارج از چین.

کسانی که امنیت ترس تنها افزایش یافته است در این سال در میان coronavirus همه گیر و افزایش نگرانی ها در مورد چینی دروغ جاسوسی و نظارت است. اخیر دانشگاه تورنتو مطالعه نشان داد که WeChat شده است و سانسور کلمات کلیدی مربوط به COVID-19 شیوع پس حداقل Jan. 1. فقط در هفته گذشته هند ممنوع Tencent را WeChat برنامه بیش از نگرانی های است که آن را مخفیانه سرقت اطلاعات کاربران و ارسال آن به چین است.

منتقدان از شرکت های ایالات متحده با سرمایه گذاران چینی از جمله جهان می گویند دولت چین با استفاده از روابط کسب و کار به سرقت دفاع ایالات متحده و تکنولوژی اسرار و تقویت اقتصاد خود را در امریکا هزینه.

در سال 2012 کلی و چند تن دیگر از فضانوردان سابق ناسا و فضا-اکتشاف کارشناسان دهکده جهانی مشاهده آریزونا-شرکت بر اساس ارائه به ابزار علمی و مردم را به زمین استراتوسفر. در ابتدا این شرکت با تمرکز بر فضای گردشگری به عنوان مدل کسب و کار خود با برنامه ای به اتهام $75,000 هر تجاری مسافری در پروازهای نزدیک به فضا در یک کپسول متصل به یک بالون هلیوم.

اما در سال های اخیر این شرکت به طور فزاینده ای معطوف به عقد قرارداد با ناسا و وزارت دفاع برای استفاده از بالون شناخته شده به عنوان یک Stratollite به حمل بدون سرنشین بر روی کامپیوتر کاربر برای مدت طولانی و با ارائه تصاویر از زمین با وضوح تیز به پنج سانتی متر به مراتب بهتر از ماهواره می تواند ارائه دهد.

کلی خدمت به عنوان یک مشاور استراتژیک برای جهان تا راه اندازی خود را در مجلس سنا در مبارزات انتخاباتی سال گذشته است. و او را در 100.000 دلار-$250,000 خطر مالی در شرکت های غیر عمومی سهام و گزینه های سهام و دلار 15,001 و $50,000, با توجه به افشای مالی سوابق کلی ثبت شده خود را در مجلس سنا پیشنهاد داد. او دختر بزرگتر نیز کار می کند وجود دارد که این شرکت فرصت کسب و کار مدیر.

علاوه بر این کلی کمپین پذیرفته است حداقل $5,000 از دیوید Wallerstein, Tencent ارشد اکتشاف افسر مسئول عملیات شرکت در خارج از سرزمین اصلی چین و طرح های کسب و کار چند ملیتی با همکاران. Wallerstein آمریکای شمالی شرکت سرمایه گذاری به نام کوه مک کینلی است یک شرکت تابعه از Tencent و سهام یک آدرس با Tencent به دفتر مرکزی در چین است.

Tencent اولیه سرمایه گذاری در جهان

در پاییز 2014, جین پوینتر سپس-مدیر عامل شرکت جهان شرکت اعلام کرد در سفر خود به پکن که Tencent سرمایه گذاری کرده بود نامعلومی مجموع در توسان مبتنی بر سرمایه گذاری. در آوریل سال 2016 به عنوان بخشی از یک بعدی 15 میلیون دلار سرمایه گذاری, دور دنیا نمایش اعلام کرد که آن را تا به حال دریافت وجوه بیشتر از Tencent به همراه سه نفر دیگر از شرکت های سرمایه گذاری. پوینتر یک از بنیانگذاران جهان همراه با کلی و چندین نفر دیگر در پایین پا به عنوان مدیر عامل در اوایل سال 2019 اما همچنان درگیر در این شرکت به عنوان یک مشاور استراتژیک, عضو هیئت مدیره و اقلیت صاحب. او اهدا $750 به کلی دموکرات سنا در مبارزات انتخاباتی سال گذشته است.

چینی, گزارش های خبری از نوامبر 2014 به نقل پوینتر نشان می دهد که کلی بود و کلام در تامین امنیت Tencent به سرمایه گذاری. در یک مقاله در Oriental Morning Post ترجمه از ماندارین پوینتر نقل عنوان کرد و گفت که “Tencent آمریکا رهبر به نام دیوید ملاقات علامت کلی یک خلبان فضایی از تیم ما.”

“پس از علامت گذاری معرفی او را به سفر به فضا, تکنولوژی, David بسیار علاقه مند بود و مایل به سرمایه گذاری در این مرحله,” او اضافه شده است. “زمانی که من انتخاب یک شریک زندگی من ارزش این سهم شریک می تواند به این پروژه و Tencent فشار می تواند همکاری های ما به چین است. من فکر می کنم آن است که بسیار مهم است.”

این شرکت پاسخ نمی دهند به سه RCP درخواست برای روشن شدن پوینتر اظهارات کلی در مورد نقش در تسهیل Tencent به سرمایه گذاری و چه پوینتر به معنای زمانی که او تبلیغ Tencent توانایی به “فشار از همکاری های ما به چین است.”

یکی دیگر از مقاله به زبان انگلیسی-زبان چین روزانه شفافی در مورد چگونه Tencent درگیر شد در جهان. پوینتر مقاله گفت که Wallerstein “در حال حاضر به ملاقات با یکی از جهان مشاهده خلبانان و تبادل ایده ها در آینده تکنولوژی و که او در نظر گرفته شور و سهم که Tencent می تواند به این پروژه از اهمیت زیادی به عمل است.”

یعقوب پیترز یک کلی کمپین سخنگوی تایید کرد که کلی بود و جهان از بنیانگذاران و این که “در مراحل اولیه او برای بسیاری از مردم در مورد تجارب خود را به عنوان یک خلبان و فضانورد.”

او استدلال کرد که Tencent است “بدون تاثیر در این شرکت روز به روز کسب و کار” و ارجاع سوال در مورد آینده این شرکت به جهان.

فشرده اینکه کلی ارائه شده Wallerstein یا هر کس دیگری در Tencent اطلاعات در مورد جهان مشاهده فضای تکنولوژی پطرس گفت: “نه او نبود” اما در پاسخ به پیگیری سوال در مورد اینکه آیا پوینتر بود mischaracterized جلسات خود را با Wallerstein در رسانه های چینی گزارش.

در ماه مه پطرس گفت کلی تجربه به عنوان یک نیروی دریایی ایالات متحده مبارزه با کهنه که خدمت در اقیانوس آرام ساخته شده او کاملا آگاه از چین به عنوان یک “دشمن و تهدیدی برای منافع آمریکا باشد.”

“علامت گذاری به عنوان تجربه به عنوان یک خلبان و فضانورد را فعال کنید او را به کمک در بر داشت جهان در توسان که کار کرده با وزارت دفاع و ناسا در میان دیگران در حالی که ایجاد شغل و تولید میلیون ها نفر در تاثیر اقتصادی” پطرس گفت: پس از آن.

‘هیچ تکنولوژی به صحبت کردن در مورد’

درباره تلفن چهار شنبه, پوینتر گفت: او “150 درصد مطمئن است که کلی و Wallerstein نداشت عمیق فن آوری گفتگو” در سال 2014 و مکالمات کلی حال با Wallerstein “اگر او تا به حال بیش از یک” بود “بسیار کوتاه” و “سطحی” با “هیچ جزئیات ندارند.”

“علامت گذاری نشده بود که در روز به عملیات روز از شرکت” او گفت: RCP با اشاره سوالات خاص به جهان. “… او احتمالا در مورد انسان سفر ایده از آنجا که در سال 2014 آن را رک و پوست کنده فقط یک ایده – ایده گرفتن از مردم [به فضا] در یک بادکنک است.”

“وجود دارد هیچ تکنولوژی به صحبت کردن در مورد در آن زمان – این ایده از یک Stratollite آمد سال بعد” او اضافه کرد که او حاضر نیست برای گفتگو.”همه من گفت: – من نمی دانم اگر آن را در یک حزب کوکتل. من به یاد داشته باشید که در آن او ضربه به دیوید. من فکر می کنم او تا به حال بسیار مختصری گفتگو و دست او را به من,” او گفت:.

او گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید اگر Tencent برگزار شد یک صندلی در جهان مشاهده مدیره و سپس ابراز ناراحتی با گفتگو. قبل از اینکه به طور ناگهانی پایان دادن به تماس او ستایش کلی خدمت به کشور خود را برای سال های بسیاری از کار در ناسا و نیروی دریایی.

“علامت گذاری به عنوان کلی ترین یکپارچگی کسی من می دانم و او در خدمت این کشور بی وقفه, بنابراین من نمی خواهد درگیر در این گفتگو که در تلاش برای تضعیف می کند که او گفت:” قبل از حلق آویز کردن.

اشلی اسمیت جهان مشاهده سخنگوی قبلا عنوان Tencent به سطح سرمایه گذاری و گفت آن را از Tencent فرعی کوه مک کینلی “اولیه سرمایه گذار” است که در حال حاضر حفظ “کمتر از 5 درصد در سهام عادی.”

“آنها یک صندلی در هیئت مدیره استفاده از کنترل و یا هر گونه دسترسی به اطلاعات در داخل در مورد شرکت و یا فن آوری های خود را,” او گفت: RCP در ماه مه.

پس جهان منتقل شده تمرکز خود را به بدون سرنشین Stratollite برای دیدبانی زمین است که دفاع در برنامه های کاربردی اسمیت گفت: “جهان در نظر گرفته است نه سرمایه گذاری خارجی و گزارش همه علاقه خارجی و کل ساختار مالکیت به دفاع ضد جاسوسی آژانس امنیت (DCSA) برای به دست آوردن امنیت و تسهیلات ترخیص کالا از گمرک.”

این DCSA “است به این نتیجه رسیدند که منافع خارجی انجام هر گونه نفوذ و کنترل یا قدرت بر جهان” اسمیت اضافه شده است.

اما چند روز بعد اسمیت گفت: آریزونا اینه که کوه مک کینلی نشده بود یک صندلی در جهان مشاهده هیئت مدیره “در سه سال” و “استفاده از کنترل” و هیچ دسترسی به اطلاعات است. RCP فشرده خود را در آن اطلاعات اشاره کرد که سه سال پیش جهان درگیر شد در حال کار بر روی یک $440,000 ناسا قرارداد آغاز شد که در سال 2015 با توجه به USAspending.gov. او سپس تأکید کرد که نه کوه مک کینلی و نه پدر و مادر خود شرکت Tencent همیشه برگزار شد و یک صندلی در هیئت مدیره حتی اگر کوه مک کینلی به حال یک گزینه برای برگزاری یک.

“هنگامی که آنها تا به حال این گزینه را – که آنها دیگر انجام آنها نیست نام یک عضو هیئت مدیره” او گفت: RCP در اواخر ماه مه.

ایالات متحده کارشناسان سیاست خارجی به مدت طولانی هشدار داد در مورد سرمایه گذاری های چین در آمریکا فضا و صنایع با تکنولوژی به خصوص وقتی که می آید به Tencent و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. FBI مدیر کریستوفر Wray روز سه شنبه هشدار داد که دولت چین را به سرقت آمریکایی اطلاعات در حال وقوع است در چنین مقیاس بزرگی که مشکوک حوادث را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از خود را اداره ضد جاسوسی موارد است. Wray با اشاره به “طیف گسترده ای از بازیگران از جمله نه فقط چینی, سرویس های اطلاعاتی, اما شرکت های دولتی ظاهرا شرکت های خصوصی انواع خاصی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران … کار از طرف آنها.”

در برخی موارد Wray گفت: چین با استفاده از رسانه های اجتماعی سیستم عامل محبوب آمریکایی “برای شناسایی افراد با دسترسی به دولت ما را با اطلاعات حساس و سپس هدف قرار دادن کسانی که مردم را به سعی کنید به آن را سرقت.”

حزب کمونیست کنترل سرمایه گذاری

رابرت Spalding سابق نیروی هوایی ایالات متحده سرتیپ و عضو ارشد در حزب محافظه کار-تکیه هادسون موسسه که کار با تمرکز بر ایالات متحده-چین روابط. Spalding گفت: سرمایه گذاری چین در آمریکا فضا و هوانوردی صنایع باید افزایش نگرانی عمیق به دلیل پایه خطر “فرسایش اقتصادی ایالات متحده رقابت و توانایی ما برای تامین نظامی ما دفاعی در حالی که تضعیف نظامی ما مزایای” در برابر چینی, او گفت:.

به عنوان یک سابق B-2 خلبان و نویسنده کتاب “جنگ خفا: چگونه چین در زمان بیش از در حالی که امریکا نخبگان خواب” Spalding گفت که او خواهد بود بسیار با احتیاط از سرمایه گذاری چین در هر نوع فضایی آمریکا شرکت به خصوص اگر این شرکت بودند که در دفاع و ناسا قرارداد.

“هر شرکت چینی که می خواست برای سرمایه گذاری در آمریکا, شرکت فضایی – من نمی خواهد که سرگرم,” او گفت: RCP در مصاحبه. “سرمایه گذاری چینی ها به شدت کنترل شده توسط حزب کمونیست چین. سرمایه خود را استراتژیک گرا با منافع ملی. آن را سرمایه گذاری خصوصی. این ملی سرمایه گذاری. CCP کنترل سیستم بانکی و همه پول از چین در آینده از طریق شرکت های چینی است.”

در اواخر سال 2018 دیگر موسسه هادسون محقق هشدار داد در یک نظر قطعه که “چین است که نفوذ ایالات متحده در صنعت فضا با سرمایه گذاری است.” مقاله برجسته یک مورد که در آن بوئینگ به طور ناگهانی لغو شد یک بحث ماهواره نظم جهانی IP در لس آنجلس بر اساس شروع و تا بعد از وال استریت ژورنال گزارش در معرض 200 میلیون دلار سرمایه گذاری یک شرکت چینی در سرمایه گذاری. تحت صادرات ایالات متحده-قانون کنترل بوئینگ است که منع از فروش ماهواره به چین به طور مستقیم.

Op-ed نیز اشاره کرد Tencent به سرمایه گذاری در جهان همراه با Moon Express تجاری قمری اکتشاف شرکت است که از نزدیک با ناسا در یک برنامه است که شرکای تجاری با اشخاص در تحویل محموله به ماه. یکی دیگر از Tencent به پروژه های سرمایه گذاری ایالات متحده مبتنی بر منابع سیاره است که اظهار داشت: هدف از گسترش “زمین منابع طبیعی پایه با توسعه و گسترش این فن آوری برای سیارک استخراج معادن.”

با تنش ها بین چین و ایالات متحده در حال اجرا بالا بیش از پکن نقش در سرکوب اطلاعات در مورد ووهان شیوع کروناویروس در اوایل ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی مورد نقد و Tencent و دیگر شرکت های چینی’ فعالیت و سرمایه گذاری است.

علاوه بر نظارت سوء ظن Tencent در سال گذشته موجب ایالات متحده در واکنش به تعلیق جریان آن از انجمن ملی بسکتبال بازی پس از Houston Rockets’ مدیر کل ستایش هنگ کنگ دموکراسی تظاهرات در پاییز گذشته.

در تصمیم گیری برای ممنوعیت Tencent را WeChat فقط در هفته گذشته وزیر اطلاعات الکترونیک و فناوری اطلاعات به نام مسئله “یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری.”

کلی گریزی به بحث Tencent به سرمایه گذاری در جهان نظر می آید در زمانی که دیگر قانونگذاران در حال ساخت یک اولویت از افشای وابستگی مالی به چینی tech کرگدن.

تشکر. مایکل McCaul رتبه بندی جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس اخیرا فاش همسر خود را سرمایه گذاری در Tencent اذعان خرید 50.000 دلار به $100,000 در شرکت سهام. یک وکیل برای McCaul گفت: سیاسی در مه که “یک شخص ثالث مدیر ساخته شده [Tencent سهام] خرید بدون جهت” از McCaul ، به عنوان یک عضو کنگره McCaul است که نیاز به مکان خاص, دارایی های همسر خود را صاحب و McCaul انجام داده است بنابراین برای سال. اما aschair از خانه دلاری در چین نیروی کار McCaul نیز محکوم کرد Tencent به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و بخشی از “یک dystopian” طرح حزب کمونیست چین با استفاده از مانیتور و “نمره آن رفتار شهروندان.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de