نویسنده رابرت Kolker بررسی یک خانواده ویرانگر جنگ با اسکیزوفرنی

محتوای مقاله در ادامه

“من فکر کردم ممکن است حداقل یکی از اعضای خانواده که می ایستاد و می گویند:” من نمی خواهم این اتفاق می افتد,’ ” Kolker می گوید. “این چنین حساس کتاب. اما ممکنه همه آماده بود به صحبت. به خصوص میمی مادر که واقعا بوده است و بنابراین محافظت برای مدت طولانی و آماده بود به صحبت کردن با یک نویسنده است. او در 90s و در نهایت آماده بود تا آن زمان بندی بسیار عالی.”

در حالی که Galvins’ داستان است که قطعا دلخراش و غم انگیز Kolker می گوید مخفی در دره جاده است که در واقع یک داستان امیدوار به خصوص در نشان دادن علمی و اجتماعی پیشرفت با بیماری های روانی و ننگ متصل به آن است.

“شما می بینید آن را با نسل بعدی که من نوشتن در مورد در اواخر کتاب” Kolker می گوید. “کسی است که جوان در این کتاب که مداخله زود هنگام و شاید نمی توسعه حاد بیماری روانی است که افراد دیگر چند نسل پیش در غیر این صورت ممکن شده اند از چپ به غلتیدن. همه چیز را کامل در حال حاضر و آن را عمیقا نگران چه ما هنوز به چهره وجود دارد اما کمی خرده ریز امیدوارم که در این کتاب است.”

Wordfest آنلاین Happy Hour با رابرت Kolker برگزار خواهد شد 30 آوریل در ساعت 5:30 p. m. MT. بازدید wordfest.com برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de