حراج کردن پلوسی را پاره پاره سخنرانی ؟ تنها او را از آن فکر می کنم

تشکر. بیلی طولانی مالک افتخار از تایید توییتر دسته “auctnr1,” به ما یادآوری دوباره این هفته چرا همکاران خود تماس بگیرید و او را به کنگره “حراج در محل اقامت.”

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید سومین ایالت متحده آمریکا سه شنبه شب و سخنران نانسی پلوسی پاره کپی در نیمه بلند بود مستقر در مرکز-راست راهرو از اتاق به رئیس جمهور به امضای کراوات خود را.

ایده این بود که به حراج کراوات برای خیریه بنابراین بلند شد و در حال حاضر در یک auctioneering دولت از ذهن است.

در واقع می توان گفت که دولت از ذهن است که همیشه حاضر برای میسوری کنگره که خود را باز کرد حراج شرکت در سال 1983 بود رای دادند “بهترین حراج در اوزارک” چندین بار و فرود یک نقطه در ملی فروش های فوق العاده’ Association سالن از شهرت.

آن را با کسانی که اعتبار طولانی که با نزدیک شدن به مجلس. “من رفتم به [پلوسی] او به عنوان نشان دادن پاره پاره کردن سخنرانی به گالری من و گفت: شما باید حراج که برای خیریه. او گفت: نه من و نگه داشتن آن برای رفاه” جمهوری خواه توییتی های حساب خود را از چالش او صادر شده است. (سخنران را نمی پاسخ به شنیده تپه را درخواست دهید.)

که از هر کس دیگری این چالش ممکن است به نظر می رسید عجیب خاص — اما این همان عضو کنگره که ویروسی رفت و در سال 2018 زمانی که او وانمود به حراج کردن تلفن همراه از تظاهر کنندگان که قطع یک جلسه.

“ما در حال فروش تلفن همراه وجود دارد, چهار و یک چهارم چهار و نیم … پنج و یک چهارم و پنج و نیم من عملکرد بازگشت,” او گفت: به امنیت به رهبری او را به بیرون از انرژی و تجارت جلسه که ویژه توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

[مشاهده خارجه اتحادیه از طریق لنز CQ رول تماس عکاسان]

و پس از آن وجود دارد و او سعی کردم به حراج کردن بدهی های ملی در کف خانه در حالی که خواستار یک روز ملی به افتخار فروش های فوق العاده.

“مزایده آخرین دژ رقابتی و بازار آزاد سرمایه گذاری سیستم و همچنان موثر ترین وسیله ایجاد یک ارزش منصفانه بازار گفت:” در سال 2011.

اخیرا او فیلمهای خود را auctioneering مهارت در یک باغ گل رز جشن 2019 قهرمان جام استنلی St. Louis Blues. زمانی که رئیس جمهور از او دعوت کرد تا به جلو به شوخی حراج آف جام استنلی طولانی با استفاده از فرصت به درخواست فرمانده کل قوا به ثبت نام در این کراوات را دور گردن خود را — فقط به عنوان او در سال 2019 خارجه اتحادیه و خواهد دوباره این سال است.

این کراوات پس از امضا در سال گذشته سخنرانی از ذهن $15,000 در حراج برای St. Jude children’s Research Hospital, سخنگوی بلند گفت.

طولانی نیست و تنها عضو کنگره با سابقه در حرفه ای auctioneering حتی اگر او به احتمال زیاد به استفاده از آن در شغل فعلی. ایران با تشکر. جف دانکن از ایالت کارولینای جنوبی نیز یک بار در اختیار داشت که gavel.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net