Atco شعله آبی آشپزخانه: تنظیم آن و آن را فراموش: سر و صدا-رایگان Weeknight وعده های غذایی

پخته لیمو, سیر, مرغ برای ATCO شعله آبی آشپزخانه برای فوریه 5 سال 2020; تصویر عرضه شده توسط ATCO شعله آبی آشپزخانه کلگری

بین ساعت شلوغی ترافیک و رفت بچه ها به فعالیت های فوق وجود دارد به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی زمان در طول هفته به همه چیز انجام می شود. این خوشمزه one-pot recipes نیاز به حداقل آمادگی و نظارت به طوری که شما می توانید بیشتر خود را مشغول weeknights بدون skimping عطر و طعم.

ما پخته لیمو, سیر, مرغ بازدید تمام طعم یادداشت با شیرین ملاس لیمو ترش و خوش طعم سیر. غنی و مهم سس خوشمزه در خدمت بیش از برنج. دور کردن غذا با برخی هم بزنید سرخ شده یا بخار پز سبزیجات.

ما در بانکوک باقلا کاری ترکیبی از طعم آتشین از غذاهای تایلندی با heartiness از فلفل قرمز. چاق و چله لوبیا پختند در یک معطر و چاشنی خورش را با کاری قرمز رب گوجه فرنگی و لیمو ترش و سیر و نارگیل و خدمت بیش از برنج بخار پز.

مناقصه سینه مرغ مزه دار شده با لیمو و سیر و فلفل پخته است در یک بستر برنج بخار پز شده در شیر نارگیل, لیمو ترش و گشنیز ما در آسیا-الهام مرغ با برنج نارگیل. مرغ و برنج دارد هر تزریق با عطر و طعم اضافی به عنوان آنها با هم طبخ. در حالی که ظرف پخت و پز آماده سازی یک سالاد یا برخی به آرامی سرخ کرده و سبزیجات برای یک وعده غذایی کامل است.

  

پخته لیمو, سیر, مرغ

10 تا 12 مرغ ران مرغ بدون پوست

1/4 فنجان (50 میلی لیتر) آب لیمو تازه

2 قاشق غذاخوری (25 میلی لیتر) فانتزی ملاس

2 قاشق چایخوری (10 میلی لیتر) سس ووسترشر

3 حبه سیر خرد شده

1/4 قاشق چایخوری (1 میلی لیتر) نمک

1/4 قاشق چایخوری (1 میلی لیتر) فلفل تازه

قطعه قطعه شده پیاز سبز

گریس کم عمق 3 لیتر (3 L) ظرف پخت و یا خط با فویل نچسب. جای مرغ را در یک لایه در تابه آماده. نمی ازدحام ماهی تابه. ترکیب آب لیمو, ملاس, Worcestershire, سس, سیر, نمک و فلفل; بریزید و مرغ. اجازه دهید به مدت 30 دقیقه ایستاده. پخت, کشف در 425 درجه فارنهایت (220 درجه سانتیگراد) کوک گاهی اوقات برای 45 تا 50 دقیقه یا تا زمانی که مرغ browned و از طریق پخته شده. نم نم با پیاز سبز. در خدمت 6.

 

بانکوک باقلا کاری

1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) روغن

1 فنجان (250 میلی لیتر) پیاز خرد شده

2 حبه سیر ریز خرد شده

3 تا 4 قاشق چایخوری (15 – 20 میلی لیتر) خمیر کاری قرمز

1 می (28 oz / 796 میلی لیتر) لوبیا قرمز, شستشو و خشک

1 می (14 اونس / 398 میلی لیتر) گوجه فرنگی

1 می (400 میلی لیتر) شیر نارگیل

2 قاشق غذاخوری (25 میلی لیتر) شکر

1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) رنده پوست لیمو ترش

1/2 قاشق چایخوری (2 میلی لیتر) نمک

2 قاشق غذاخوری (25 میلی لیتر) آبلیمو

گرم برنج پخته شده

نازک ورقه شده پیاز سبز

روغن را در یک ماهی تابه بزرگ روی حرارت متوسط. اضافه کردن پیاز و روغن سرخ کرده برای 5 دقیقه. هم بزنید در سیر و رب کاری قرمز; سرخ برای 1 دقیقه است. هم بزنید در لوبیا و گوجه فرنگی و شیر نارگیل و شکر و لیمو ترش پوست کنده و نمک. به جوش آورد. کاهش گرما و بجوش و خروش آمدن, کشف, گاه تکان دهنده برای 30 دقیقه. هم بزنید در آب آهک. خدمت با برنج و نم نم با پیاز سبز. خدمت 4 تا 6.

 

مرغ با برنج نارگیل

3 فنجان (750 میلی لیتر) برنج شسته و خشک

1 می (14 اونس / 398 میلی لیتر) شیر نارگیل

2 فنجان (500 میلی لیتر) کنسرو سوپ مرغ

1/4 فنجان (50 میلی لیتر) آبلیمو

1/4 فنجان (50 میلی لیتر) گشنیز تازه خرد شده

1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) نمک

2 قاشق غذاخوری (25 میلی لیتر) روغن زیتون

1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) رنده پوست لیمو ترش

2 حبه سیر ریز خرد شده

1/2 قاشق چایخوری (2 میلی لیتر) فلفل کاین

8 بدون استخوان سینه مرغ بدون پوست

1/2 فنجان (125 میلی لیتر) شیرین پرک, نارگیل, تست

جای برنج در روغن کم عمق 4 لیتر (4 L) ظرف پخت. ترکیب شیر نارگیل, آبگوشت آبلیمو و گشنیز و نمک; پور با برنج. ترکیب روغن لیمو ترش, پوست کندن سیر و فلفل هندی در کیسه های پلاستیکی. مرغ را اضافه کنید و فشار کیسه به کت مرغ با روغن مخلوط. جای مرغ را در یک لایه در بالای برنج. پوشش محکم با فویل. پخت در 350 درجه فارنهایت (180 درجه سانتیگراد) برای 70 تا 75 دقیقه یا تا زمانی که مایع جذب شده است, برنج مناقصه و مرغ پخته شده را از طریق. حذف فویل و نم نم با نارگیل. بلافاصله خدمت. در خدمت 8.

 

ATCO شعله آبی آشپزخانه ستون در غذا خوردن سالم برای خانواده های پر مشغله اجرا می شود چهارشنبه در کلگری هرالد در بخش مواد غذایی. برای راهنمایی در پخت و پز, مواد غذایی, ایمنی افراد خانواده و یا مسائل تماس 1-877-420-9090, تلفن رایگان, ایمیل, [email protected] و یا با ما چت آنلاین زنده در ATCOBlueFlameKitchen.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de