در سطح دولت هیچ کمبود COVID-19 سیاست یا spats

“سونامی از بیماران بیمارستان است و به احتمال زیاد به سقوط بر آلاباما در آینده ای نه چندان دور است و به نظر من که این نیروی کار و دولت هستند و نه در نظر گرفتن یک دیدگاه واقع بینانه از اعداد و یا به اندازه کافی آماده شدن برای چه چیزی در انتظار ما” Ainsworth نوشت: در نامه ای به دولت coronavirus نیروی کار در 25 مارس. “ما انجام داده اند به اندازه کافی برای آماده سازی و عمل باید در نظر گرفته شود در حال حاضر.”

در مارس 27, Ivey تمدید قبلی اجرایی سفارش بسته “غیر ضروری کسب و کار” ایالت و او بسته مدارس برای بقیه سال.

در می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز نیز مواجه نقد برای صدور یک دستور اجرایی که در آن او تعریف ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند از جمله برخی که تا به حال دستور داده شده است تا بسته توسط مقامات محلی است.

شهردار ماریو پادشاه ماس پوینت می سی سی پی, هایلایت اقدامات معکوس توسط فرماندار از جمله بازگشایی ناهار خوردن در رستوران با امکانات 10-فرد محدود و همچنین مراکز مراقبت روزانه و کلیساها با توصیه اما نه یک حکم به دنبال فدرال و ایالتی دستورالعمل های بهداشتی.

در مارس 26, اخبار جلسه ریوز گفت: منظور اجرایی مجموعه یک ایالت نیاز به اطمینان حاصل شود “کسب و کار ضروری” عملیات نگهداری می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>