در مسابقه: در نظر گرفتن هیچ چیز برای گرانیت

زمانی که هریسون مامان بود 18 و نمی تواند پیدا کردن یک کار, کسی به او گفت که برای نوشتن به او سناتور بودند که Thurmond و دموکرات فریتز Hollings در آن زمان است. “او نوشت: به هر دو آنها را و آنها هم پاسخ دادند. و جالب اینجاست که آن Strom Thurmond را که من مادر این مصاحبه که در نهایت او کردم یک کار” هریسون گفت.

“و از مامان پرسیدم من گفت:” مادر شما مطمئن شوید که Strom Thurmond?'” در آن بود. “و او گفت:” اما شما می دانید چه, Jaime آنها هرگز از من پرسید چه مسابقه من بود و یا چه حزب سیاسی من متعلق به. همه آنها می دانستند که من یک تشکیل دهنده که مورد نیاز کمک” هریسون به یاد می آورد.

خواننده نژاد: مین 2nd District

هنگامی که مین تشکر. Jared طلایی شکست خورده گذشته باقی مانده انگلستان جمهوریخواه در مجلس در سال 2018 او تاریخ ساخته شده است. او اولین عضو کنگره انتخاب شود توسط رتبه-انتخاب رای گیری. و پس از آمدن به کنگره او ادامه داد: به ایستادگی کردن. او تنها دموکرات در خانه به تقسیم رای خود را در مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور. او پس از آن رای دادند و در برابر ایالات متحده-مکزیک-کانادا معامله تجارت. و او یکی از تنها دو خانه دموکرات ها که نمی حمایت حزب خود تفنگ بررسی زمینه قانون سال گذشته است.

او یک خانه دموکرات انجام چیزی که خود او — و برای خوب (سیاسی) دلیل. مین 2nd District — بیشتر آلاینده روستایی منطقه از دولت دو رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن با 11 امتیاز در سال 2016. چون مین انشعابات آن آرا تهمت موفقیت در بخش شمالی از دولت بود به اندازه کافی برای به دست آوردن او را به یکی انتخاباتی رای با وجود از دست دادن دولت 3 امتیاز. با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت در این به شدت سفید و پیری منطقه طلایی است که یک جمهوری خواه هدف در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su