در مسابقه: هیچ کس با شما تماس خنگ

کندی یک مرد سفید محصول از ثروت و امتیاز. و در حالی که خود را در کنگره ثبت چک های بسیاری از جعبه های اجتماعی مترقی دموکرات — کار با سناتور. الیزابت وارن در سلامت روان لایحه, ریاست کنگره نما برابری نیروی کار — او هنوز هم انجام نشده زیادی ادعا می کنند که او در حال اجرا است به Markey مانده است.

کندی مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد محور تا حد زیادی توسط یک تمایل به صبر خود را به نوبه خود در به شدت دولت دموکراتیک پر از امتیازهای شده اند که با صبر و حوصله ساختمان سوابق خود را برای سال در حالی که آنها صبر کنید برای نادر باز کردن صندلی. با این وجود او به Markey زیادی برای نگرانی در مورد.

کندی که شهرت به عنوان یک پرکار جمع آوری کمک outraised Markey در سه ماه گذشته از سال 2019 با 2.4 میلیون دلار مسافت نسبت به Markey را $1.5 میلیون. که به او به طور کلی مزیت های مالی با 5.5 میلیون دلار پول نقد در دست و در پایان سال نسبت به Markey را 4.5 میلیون دلار.

این telegenic, پر انرژی, جوان کنگره — کندی 40- — می ایستد شانس بهتری برای ضربه زدن به روح رانندگی دموکراتیک حزب چپ شیفت از Markey و 73 که همیشه بیشتر از یک اسب بارکش.

در مناظره تلویزیونی شنبه شب کندی به دنبال تمرکز بر تفاوت های خود را از جمله Markey مقاومت به تماس خود را به بان کی مون خارج از مسابقه Markey را “حال” رای در یک قطعنامه اجازه رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای استفاده از نیروی نظامی در سوریه و Markey را در سال 2002 مجلس رای اجازه استفاده از زور در عراق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im