یکی دیگر از جمهوریخواهان بازنشستگی: تپه کارکنان باید در حفظ و نزدیک چشم خود را به حیوانات خانگی بعدی کنگره زیر لوئیزیانا تشکر. رالف ابراهیم اطلاعیه این هفته که او بازنشسته خواهد شد از امن خود را GOP صندلی. ابراهیم بسیاری سابق حرفه شامل دامپزشک. او قرار است که تخصص لازم برای استفاده از زمانی که Rep. علامت مراتع’ اسباب بازی نوعی سگ پشمالوی باهوش دچار ضربه مغزی پس از بیرون پریدن از کسی اسلحه. (ابراهیم نیز یک کشاورز یک پزشک عضو می سی سی پی گارد ملی یک خلبان و یک شکست خورده 2019 نامزد فرمانداری.)

اما آیا تعداد این دو نفر: دو نفر دیگر از جمهوری خواهان در بازنشستگی سازمان دیده بان لیست شده در اخبار در هفته گذشته است. میشیگان Rep. فرد آپتون رسما اعلام کرد که به دنبال انتخاب مجدد. و اوکلاهما تشکر. جیم Inhofe, 85 گفت: او را از برنامه های عمومی هفته آینده. Inhofe یک هوانوردی علاقه مندان است گفت: برای سال های سال است که او سعی خواهد کرد برای حفظ صندلی خود را تا زمانی که او می تواند پرواز یک هواپیما وارونه است.

وزوز: کالیفرنیا 21st منطقه می تواند ایران را بهترین وانت فرصت طلایی دولت عمدتا به دلیل سابق تشکر. دیوید Valadao در حال اجرا است و دوباره خود را جانشین حزب دموکرات TJ Cox شده است گل نشسته منفی عناوین اطراف امور مالی خود را. این Fresno Bee تایید Valadao این هفته, و او گفت: کاغذ به هیئت تحریریه که رای خود را به لغو بسیاری از 2010 مراقبت های بهداشتی در قانون شناخته شده به عنوان قانون مراقبت مقرون به صرفه هزینه او را از صندلی خود را. این مقاله را تایید نمی Valadao در سال 2018 به خاطر او نمی نشستن با هیئت تحریریه.

مسابقه نزدیک در خلیج وزارت امور خارجه: دانشگاه ماساچوست در لوول نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته متوجه شد که وقت بهداشت ، Ed Markey و تشکر. جو Kennedy III, گردن و گردن در دولت دموکرات سنا اولیه. با ماساچوست کنگره مقدماتی تا سپتامبر هر چند هنوز هم وجود دارد میلیون ها سمت چپ برای رفتن در این مسابقه.

#AZ01: یک جمهوری خواه رقابت را در دموکراتیک Rep. تام O’Halleran به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در این هفته پس از overdosing هروئین. شهرستان سفورد عضو شورای کریس تیلور گفت که او رنج می برد از مواد مخدر اعتیاد پس از دبیرستان. O’Halleran یکی از 30 دموکرات ها در حال اجرا برای انتخاب مجدد در منطقه تهمت انجام شده در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im