توسط Bridget بومن, سیمون, Pathé و استفانی شبیه

به انجمن خوش آمدید در مسابقه! هر هفته ما به شما اخبار و تجزیه و تحلیل از CQ و غیاب تیم است که شما در حفظ و آگاهانه در مورد 2020 انتخابات. می دانم کسی که می خواهم به دریافت این خبرنامه? آنها می توانند با عضویت اینجا.

هفته گذشته ما تیتر بود که آیووا مسائل روز پس از. کمی ما می دانیم! به ما ایمیل در پنجشنبه آیووا حزب دموکرات شمارش شد و هنوز هم در 97 درصد از حوزه و DNC رئیس تام پرز خواستار شد برای یک “فوری” recanvas. نامزدها تا به حال به نقل مکان کرد در نیوهمپشایر و فراتر از آن. و روشن شد که هر دست انداز که پیت Buttigieg — که منجر برنی ساندرز توسط یک مو در نماینده شمارش را از botched حزبی خواهد بود خاموش.

آیووا هیئت نمایندگان کنگره با هم متحد برای دفاع از این دولت برای اولین بار-در-این-ملت ، یک راه برای ارزیابی چگونه به طور جدی دیگر قانونگذاران در کنگره را در نتایج خواهد شد به تماشای این که آیا آنها را انتخاب کنید تا خود را به عنوان-هنوز snailish سرعت در حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری.

تا کنون بیش از 80 نفر از اعضای کنگره داده اند مهر خود را به نامزدها هنوز هم در این مسابقه با توجه به تعداد. که در حدود نیمی به عنوان بسیاری از ما تا به حال شمارش آیووا جلسه روز در سال 2016 دموکراتیک اولیه.

کمپین جانبازان گفت: CQ رول تماس است که نمایندگان مجلس می تواند در انتظار این زمان در اطراف میدان به باریک و مبارزات ممکن است معاشرت کنگره تاییدیه به عنوان feverishly به عنوان آنها در سال 2016 زمانی که هر کس به تماشای چه ساندرز می توانید هر گونه استقرار و پشتیبانی خود را در رقابت با خودی های مورد علاقه هیلاری کلینتون ،

اما این احتمال وجود دارد که تیره نتایج در آیووا در این سال می تواند به تپه قانونگذاران’ انتخاب وزن بیشتر به عنوان نامزد به دنبال راه دیگری برای شکستن دور از بسته. تا کنون Buttigieg فقط شش کنگره تاییدیه. که او را در یک کراوات در نزدیکی پایین بسته با ctq بود که در آینده پنجم در آیووا در مطبوعات زمان. جو بایدن که صرف مقدار این هفته در تلاش برای تطهیر آنچه به نظر می رسد به یک چهارم-محل نمایش در آیووا بود مبارکه رهبر در کنگره حمایت مسابقه با 45.

ما خواهد شد که آیا هر یک از دیگر اعضای کنگره خود را اعلام میدارد. که با فرض هر یک از آنها را هنوز هم فکر کردن در مورد آیووا پس از یک هفته صرف های نانسی پلوسی الگوهای رفتاری در مورد کاغذ پاره wringing دست خود را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن همه زمان بالا کار تصویب امتیاز و بدانم که آیا میت رامنی استیضاح رای خواهد به نظر می رسد در اگهی قبل از ذکر این زمان او راند 12 ساعت با سگ خود را بر روی سقف ماشین خود را.

شروع دروازه

هنوز هم در مشکل: این هفته استیضاح رای در سنا احتمالا تغییر نکرده نوسانات رو به برخی از مهمترین آسیب پذیر می گذاریم. آلاباما دموکرات ایالت داگ جونز در “از دست دادن” وضعیت و در نهایت رای به محکوم کردن و حذف تهمت نگه می دارد که خود را دموکراتیک پایه از حمایت دست نخورده است. یکی از آسیب پذیر ترین جمهوری خواهان ایالت مین سوزان کالینز با شکست حزب او در شهود اما در نهایت رای به تبرئه رئیس جمهور. او هنوز هم چهره کار سختی اثبات استقلال خود را در حالی که بیگانه ایران با پایه.

حزب مانند آن را 1996: این آخرین باری که سابق تشکر. Kweisi Mfume که موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات در مریلند 7 منطقه سهشنبه شب در خانه بود. او را به شدت مورد علاقه در مارس 28, ویژه انتخابات برای پر کردن صندلی جا مانده از اواخر الیاس E. Cummings. در همان روز او را نیز به نفع خود از نامزدی برای انتخابات ماه نوامبر را به نفع خود یک دوره کامل است.

چگونه در مورد که در سه ماهه چهارم? ما در حال صحبت کردن در مورد پاتریک Mahomes’ 44-حیاط تصویب به Tyreek تپه. ما در حال صحبت کردن در مورد سه ماهه چهارم جمع آوری کمک های مردمی گزارش! ما خار از طریق گزارش از رقابتی مجلس نمایندگان و سنا مسابقات بنابراین شما لازم نیست که. در اینجا ما شش takeaways.

خشن انجمن: اوه, Iowa. می گویند قفقاز شد ظروف سرباز یا مسافر است که احتمالا کتمان حقیقت است. روز دوشنبه افتضاح می تواند به خطر اندازد آیووا “برای اولین بار-در-این-ملت” ، آیووا اعضای کنگره قطعا نمی خواهید که به اتفاق می افتد و آنها با هم متحد شده و به دفاع از خود دولت است. اگر چه هرج و مرج در اطراف ریاست جمهوری نتایج تحت سلطه اخبار, آیووا, کنگره نامزدها نیز در این جلسه با استفاده از این تجمعات به انجام برخی از اوایل سازماندهی. همچنین برای اولین بار یک ماهواره حزبی صورت گرفت در سی اما آن را فقط به عنوان هرج و مرج به عنوان قفقاز در Hawkeye دولت است.

ICYMI

از آمدن به مجلس سنا نژاد در نزدیکی شما: امیلی لیست که پشت زنان داوطلبانی که در حمایت از حق سقط جنین است که “بیش از حد متمرکز” در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در سال 2020 به دلیل مفاهیم در دیوان عالی کشور است. بریجت پیوست C-SPAN را خبرسازان به کمک مصاحبه امیلی لیست جمهور استفانی Schriock که وزن در گروه 2020 اهداف چرا بالا دموکرات ها در کلید در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا مرد هستند و اینکه آیا این گروه می تواند هنوز تایید در انتخابات ریاست جمهوری.

بلیط طلایی: مایکل بنت کردم اول ریاست جمهوری حمایت از خط مقدم خانه دموکرات. مین تشکر. Jared طلایی تایید کلرادو سناتور پیشنهاد فقط روز قبل در نیوهمپشایر که در آن بنت شده است تمرکز تلاش های خود را. طلایی بدبختانه یک منطقه که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده با 11 امتیاز در سال 2016 و دریایی جانباز نشان داده است که او می کند همه چیز راه خود را. او bucked خود در چند عمده آرا و تنها خانه دموکرات به تقسیم رای خود را در دو مقاله از استیضاح.

اولیه shenanigans: خارج از گروه با روابط با جمهوری خواهان است صرف در کارولینای شمالی به مسابقه — در دموکراتیک اولیه. این گروه محفوظ است بیش از 1 میلیون دلار در تلویزیون تبلیغات حمایت دولت ایالت اریکا اسمیت که در برابر ملی دموکرات انتخاب ارجح در مسابقه کال کانینگهام. جمهوریخواهان ممکن است در تلاش برای افزایش اسمیت که بیشتر لیبرال و مطرح شده پول کمتر از کانینگهام در مارس 3 اولیه چون آنها فکر می کنم او می تواند یک رقیب ضعیف تر به توافق بهداشت ، تهم Tillis در ماه نوامبر.

راز جامعه: جامعه از زنان جوان دانشمند و مهندس LLC گنجانیده شده بود در اواخر ماه نوامبر در هاوایی است. حدود یک ماه بعد از آن اهدا $150,000 برای 1820 PAC نرم افزار-سوزان کالینز فوق العاده PAC با روابط ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. اما هیچ اطلاعات عمومی در مورد شرکت اجازه دهید به تنهایی هر رکورد آن تا کنون جمع آوری پول. که رمز و راز رهبری کمپین مرکز حقوقی به شکایت با فدرال کمیسیون انتخابات روز دوشنبه ادعا غیر قانونی کلش دهنده طرح. که طرفدار Collins, گروه, The Daily Beast, گزارش, گزارش شده دریافت تنها 500 دلار در کمک های مالی از مین است.

که اوله ترفند: گرجستان از سوی دیگر ، دیوید پردو قلم بخشی از یک فرعی جلسه به یک جلسه با اهدا کنندگان آتلانتا NBC وابسته گزارش این هفته است. دموکرات جان Ossoff در کنفرانس مطبوعاتی محکوم Perdue تقاضا سناتور انتشار اسامی کسانی اهدا کنندگان و مشتری جلب کردن خود هیچ-شرکت-PAC تعهد است. کمپین حمله کرده اند قانونگذاران’ کمیته حضور و غیاب برای مدت زمان طولانی. آن را همیشه کار نمی کند و آن را گاهی اوقات ساختگی اما ممکن است بیشتر چسبیده قدرت زمانی که نماینده مجلس در سوال پرش وظایف رسمی به جمع آوری پول. در آن گیر کرده در کارولینای شمالی در سال 2014 هنگامی که پس از آن-بهداشت ، Kay Hagan بستری او قلم شنوایی برای حضور در جمع آوری کمک از آنجا که این جلسه شده بود دوباره. Tillis حامیان آن به عنوان “نقطه عطف” از سنا نژاد.

کار تیمی بزرگ: درخواست ایران عضو خانه نامزد و یا جایی که آنها تا کنون مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را غیر معمول نیست برای شنیدن در مورد بودجه برای احیای دریاچه های بزرگ — که مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل می خواستم برای برش. بنابراین قابل توجه است که در همان روز جمهوری خواهان رای به تبرئه او در سنا, مجلس تصویب دریاچه های بزرگ, مرمت ابتکار عمل توسط هر دو حزب رای 373-45. چهل و چهار عمدتا جمهوری خواهان محافظه کار همراه مستقل با تشکر. جاستین Jalbi رای دادند در برابر آن.

Romcom: پس از رای خود را به محکوم کردن رئیس جمهور در اولین مقاله از استیضاح چهار شنبه, یوتا بهداشت ، میت رامنی است به احتمال زیاد به بازی حتی یک نقش بزرگتر در گرجستان سنا مسابقه که در مجله آتلانتا قانون اساسی را بی نظیر گرگ Bluestein ردیابی است. ایران Rep. داگ کالینز در زمان به توییتر با “یادآوری روزانه” پس از رای گیری که سناتور. کلی Loeffler اهدا به رامنی در سال 2012 به ریاست جمهوری پیشنهاد شده است. او برخی از پشتیبان گیری از گرجستان از سوی دیگر ، دیوید پردو که به نام رامنی “جف پوسته پوسته شدن بر روی استروئیدها.” هر دو کالینز که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین مدافعان در خانه استیضاح تحقیق و Loeffler بودند در کاخ سفید روز شنبه برای رئیس جمهور تبرئه victory lap. مغلوب ساختن پیشی جستن داد و فریاد به هر دو آنها را پیش بینی Loeffler را تا پایان “میل” کالینز. “چیزی اتفاق خواهد افتاد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من آن را نمیفهمد نشده است.”

آنچه که ما در حال خواندن

330 مایل دور: Washington County, Ohio در ذخایر گاز طبیعی که به مدت طولانی با توجه ساکنان آن امید در مورد آنچه که آینده خود را می تواند نگه دارید. CQ رول تماس را Jessica Wehrman صرف زمان وجود دارد صحبت با رای دهندگان بسیاری از آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory سیاست های خود را به بهترین امید. “خسته نباشید من برنده شدن” یک خودرو مالک به او گفت.

گزارش هزینه: داکوتای شمالی هایدی Heitkamp است که دیگر در سنا اما او هنوز یک کمپین حساب با بیش از 4 میلیون دلار است. فروم اخبار مقاله نویس راب بندر در زمان یک نگاه دقیق تر در پول در آینده و از آن حساب از جمله برای دریافت پرداخت اجاره خود را ایمیل لیست به نامزدهای دیگر و نزدیک به $7,000 لایحه در کاپیتول هیل liquor store. Heitkmap حساب نیز ارسال $600,000 به یک سازمان غیر انتفاعی است, او در حال حاضر با این نسخهها کار برای.

هرگز به ذهن: دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین است که دیگر دنبال یک معامله با سایه, Inc., فروشنده در پشت این برنامه است که باعث شده تا بسیاری از مشکلات با گزارش آیووا حزبی نتایج روزانه وحش گزارش شده است. این DSCC که به نظر نمی برای این داستان تا به حال می خواستم به استفاده از سایه برای آن نظیر به نظیر ارسال پیامک از برنامه های.

تعداد دفعات مشاهده شده: 30

حدود 30 ثبت نام لابی فاش کمک های مالی به جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری در نیمه دوم سال 2019 — حتی اگر دموکرات سیاست رد کسانی که کمک های مالی. این کمپین در حال حاضر مسترد برخی از کسانی که سهم اما به عنوان CQ رول تماس را کیت Ackley گزارش این هفته بایدن نیست تنها دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که انکار لابی پول اما جذب آن چک به هر حال.

ناتان یادداشت

خواهان مبارزه برای حفظ کنترل سنا را به عقب خانه می توانید پیدا کردن بسیاری در نقاط تهمت تاکید کرد در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه از جمله رشد اقتصادی کاهش مالیات و “عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری.” اما کسانی نیز هستند پیام آنها امیدوار تهمت خواهد تمرکز در قبل از سال 2018 midterms. و به عنوان ناتان که در پست خود گفتار تحلیل مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد اغلب نوسان به نام-تماس و نمره-حل و فصل زمانی که او به دور از اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته و شروع به شلیک کردن توییتهایی یا شلیک کردن جمعیت در تظاهرات.

نامزد اعترافات

دولت سابق بهداشت ، جیسون اتکینسون که فرار ناموفق برای فرماندار در سال 2006 در حال اجرا برای بازنشستگی Rep. گرگ والدن صندلی در اورگان 2 منطقه. پس از ترک وزارت امور خارجه سنا در سال 2013 اتکینسون دنبال فیلمسازی و تولید فیلم “یک رودخانه بین ما” در مورد نبرد بیش از Klamath رودخانه. اتکینسون زرد لابرادور, لولا شد غیر منتظره ستاره فیلم است. اما اگر اتکینسون می آید به واشنگتن سگ خود لولا و ریتا خواهد ماند بازگشت به خانه در اورگان همراه با دیگر حیوانات که شامل جوجه ها پس از نام “ناپلئون دینامیت” شخصیت.

خواننده نژاد: کلرادو در سنای

کلرادو بهداشت ، کوری گاردنر یکی از دو جمهوری خواهان در حال اجرا برای انتخاب مجدد در حالت هیلاری کلینتون در سال 2016 ساخت و او را یکی از آسیب پذیر ترین سناتور در سال 2020 است. گاردنر رای دادند و با خود در این هفته استیضاح رای acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره است. این دانشجوی سال اول سناتور است که دشوار است برای نگه داشتن خود را پایگاه حمایت از حزب جمهوری خواه دست نخورده در حالی که همچنین توسل به متوسط بیشتر رای دهندگان در دولت است. نزدیک به 40 درصد از رای دهندگان در کلرادو ندارد ثبت با هر حزب.

جمهوری خواهان اعتماد به نفس است که گاردنر خوش برخورد رفتار و تمرکز بر دولت-مسائل خاص را به او بدهید یک لبه در حالی که دموکرات ها بر این باورند گاردنر نمی قادر خواهد بود برای غلبه بر دولت را تغییر حزبی پویایی است. در سال 2016 کلینتون انجام کلرادو با 5 امتیاز. و در سال 2018 دموکرات ها برنده تمام پنج ایالت دفاتر اجرایی و کنترل قوه مقننه ایالتی برای اولین بار پس از سال 1936. دموکرات ها اغلب نقطه به نقطه 2018 والی نژاد به عنوان اثبات گاردنر در مشکل است. ایران نامزد واکر استاپلتون دو اصطلاح دولت خزانه دار موفق به کسب حدود 100.000 رای بیشتر از گاردنر را در سال 2014 اما استاپلتون هنوز هم از دست دموکرات Jared پلیس با 10 امتیاز. در داخل انتخابات نرخ مسابقه یک بازی شیر یا خط به بالا.

هنوز هم وجود دارد شلوغ اولیه را در گاردنر اما سابق لیبریا shive شده است مسلط اولیه جمع آوری کمک های مالی. Hickenlooper شروع به پریدن کرد به مسابقه پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری (و بعد گفت: بارها و بارها که او نمی خواهید برای اجرا به مجلس سنا). او outraised گاردنر در فینال مالی سه ماهه از سال 2019 با افزایش حدود 2.8 میلیون دلار به گاردنر 2 میلیون زن در. اما گاردنر هنوز هم پول نقد در دست استفاده با $7.7 میلیون دلار در بانک نسبت به Hickenlooper را $3.2 میلیون نفر است. و Hickenlooper که تایید شده توسط سناتوری دموکرات در مبارزات انتخاباتی کمیته است و به صرف برخی از پشتوانه برنده نامزدی. Hickenlooper ترین خوبی با بودجه اولیه حریف دولت سابق مجلس اندرو Romanoff که فرار ناموفق برای کنگره در سال 2014. Romanoff به پایان رسید 2019 با $686,000 در بانک.

روشن نیست که چگونه بسیاری از دموکرات ها امن خواهد شد یک نقطه اولیه رای گیری. وجود دارد دو راه برای دریافت بر روی رای گیری: جمع آوری امضا از هر کنگره منطقه (که می تواند گران قیمت) و یا برنده شدن حداقل 30 درصد از نماینده رای در دولت حزب مجمع در ماه آوریل است. دادخواست به علت مارس 17. Hickenlooper است که به دنبال هر دو راه با توجه به کلرادو سیاست, در حالی که Romanoff متمرکز دولت و مجلس است. زمانی که Romanoff فرار ناموفق برای سنا در سال 2010 او موفق به کسب 60 درصد آرا در مجمع besting مایکل بنت بود که تایید شده توسط DSCC. Romanoff که تایید شده توسط رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سال 2010 مسابقه در نهایت از دست داد که اولیه به بنت.

برای هفته آینده ما اطلاع دهید اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مین 2nd District یا سوتا 8 منطقه. به ما ایمیل در attheraces@cqrollcall.com.

آینده

دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری مناظره جمعه پیش از نیوهمپشایر اولیه در روز سه شنبه. با توجه به واشنگتن پست هفت داوطلبان واجد شرایط تا کنون: بایدن Buttigieg, Klobuchar Sanders, الیزابت وارن, تام Steyer و اندرو یانگ.

پایان عکس

UNITED STATES - FEBRUARY 3: Aurelia Peterson, 3, left, and Jude Peterson, 1, eat food before the start of a Democratic satellite caucus at the International Brotherhood of Electrical Workers Hall on Monday, Feb. 3, 2020. (Photo by Caroline Brehman/CQ Roll Call)
Caucusing نیاز به کالری. (کارولین Brehman/CQ رول تماس بگیرید)

عضویت در این خبرنامه در حال حاضر با استفاده از این لینک به طوری که شما را از دست ندهید بهترین اخبار و تجزیه و تحلیل از تیم ما به همراه کلید داستان ها و اطلاعات است که شما در حفظ و آگاهانه در مورد 2020 نژادها.

نیلس Lesniewksi کمک به این گزارش.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im