در مسابقه: خماری شنبه

فاستر کردن: پس از تست آب وایومینگ megadonor پرورش Friess تصمیم گرفته است به دنبال جمهوری خواه نامزدی برای بازنشستگی سن. مایک Enzi صندلی با توجه به کاسپر ستاره-تریبون. خانه جمهوریخواه کنفرانس رئیس لیز چنی قبلا تصمیم خود را اجرا کنید. و Enzi تایید کرده است, سابق تشکر. سینتیا Lummis که همچنین دارای دیابت جان Barrasso را حمایت. از سال 2008 Friess داده 5.6 میلیون به نامزدها و کمیته ها با توجه به سیاسی Moneyline از جمله $2.1 میلیون به یک سوپر پک که پشتیبانی سابق ایالت پنسیلوانیا ریک سانتوروم را نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 است.

بود که سریع: کارولینای شمالی ایالت تهم Tillis منتظر تمام دو ساعت پس از دولت سابق بهداشت ، کال کانینگهام برنده دموکرات سنا اولیه قبل از راه اندازی یک آگهی دیجیتال که اقدام به کراوات کانینگهام به مترقی دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز. که اوایل طعم و مزه از آنچه که محدود به یک سد در کارولینای شمالی امواج رادیو و تلویزیون. بیش از $20.6 میلیون دلار صرف شد و در اصلی آن را گران ترین مسابقه در کشور تا کنون (رالی) اخبار و آبزرور گزارش داد.

کندی نقدی: سابق ایران در کنگره-تبدیل-لابی لامار اسمیت تگزاس آغشته به کمپین خزانه برای اهدای مجموع 4000 $در این چرخه به سنا تلاش Rep. جو کندی است که به چالش کشیدن سناتور. Ed Markey در ماساچوست دموکراتیک اولیه سپتامبر. 1. اسمیت در حال حاضر با سی بزرگترین K مغازه خیابان Akin Gump Strauss Hauer & Feld است با استفاده از تعداد زیادی از بودجه خود را از “تگزاسی برای لامار اسمیت” کمپین حساب برای کمک به او زمانی و همکاران با توجه به FEC گزارش. در میان آنها: چنی و گرنجر و همچنین دموکرات ها Cuellar دن Lipinski از ایلینوی و جیمی راسکین مریلند. اسمیت ثبت نام لابی مشتریان در سال گذشته شامل شهرستان لردو تگزاس است که در Cuellar منطقه و HerdX های کشاورزی-شرکت فن آوری.

پول مرد: دیرین ایران جمع آوری کمک و لابی خنجر وان دنگن که در 76 مناسب خواهد بود و حق در میان ریاست جمهوری رقیب در هر دو طرف این چرخه تصمیم به بازنشسته پس از سال 2020 انتخابات است. او به خروج از انجمن ملی از عمده فروش-توزیع کنندگان گروه او led برای بیش از چهار دهه در Nov. 30. در عین حال او را به جمع آوری پول برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد و نو برنامه ای برای قرار دادن سیاسی آن پول پشت نامزدهای جمهوریخواه محوری سنا نژادها. پس از او برگ نو وان دنگن می گوید او امیدوار است که برای حفظ و جمع آوری کمک مالی. “این ممکن است صدای عجیب و غریب اما من لذت بردن از انجام آن گفت:” در مسابقه. “من باور نامزد من سعی کنید برای کمک به.”

Venهیچ?: نامه این هفته از FEC پرسش در مورد چگونگی مبارزات ممکن است یا نه ممکن است, استفاده از پرداخت الکترونیکی شرکت Venmo. FEC بدحجابی یک گروه برای مثال Venmo LLC به عنوان یک “سپرده گذاری” است که باید فدرال بیمه بانک یا تعاونی اعتباری. “این به این معنا نیست که کمیته های سیاسی نمی تواند استفاده از Venmo به معاملات گفت:” مالی مبارزات انتخاباتی وکیل برت Kappel یک شریک در قانون شرکت Akerman. “آنها فقط نمی تواند نگه داشتن بودجه خود را در Venmo حساب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im