در مسابقه: گورکن دولت سرهم بندی کردن

دموکرات ها بر روی امواج رادیو و تلویزیون: خانه اکثریت PAC دموکراتیک super PAC تراز وسط قرار دارد با بلندگو نانسی پلوسی اعلام کرد دور اول سقوط تبلیغات, رزرو, رزرو $51 میلیون ارزش زمان در 29 رسانه های مختلف بازار است که منعکس کننده ترکیبی از مناطق که در آن دموکرات ها در دفاع و جرم. این گروه هزینه های بسیاری $9.6 میلیون دلار در پنسیلوانیا (فیلادلفیا در بازار نیز لمس یک انگشت شماری از نیوجرسی صندلی و همچنین). HMP این سایت متعلق به بیش از $7.4 میلیون در مینه سوتا; بیش از 5 میلیون دلار در میشیگان و تگزاس; حدود 4.5 میلیون دلار در آیووا و گرجستان; بیش از 3 میلیون دلار در نوادا و فلوریدا; بیش از 2 میلیون دلار در ایالت مین و ویرجینیا; $2 میلیون نفر در منچستر/بوستون; $1.1 میلیون در آریزونا; و $900,000 در نبراسکا. HMP همچنین این سایت متعلق به $200,000 ارزش اعتبار در داکوتای شمالی حتی اگر دموکرات هستند و نه هدف قرار دادن دولت در-خانه بزرگ صندلی. با توجه به بازار رسانه های تفکیک از کوس روزانه انتخابات بخشی از فارگو بازار را پوشش می دهد سوتا 7 منطقه که در آن دموکرات در کنگره Collin C. Peterson است از یک صندلی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده با 31 امتیاز در سال 2016.

جمهوری خواهان در امواج رادیو و تلویزیون: کنگره رهبری صندوق یک سوپر پک تراز وسط قرار دارد با خانه ایران با رهبری خود را اعلام کرد اولین دور از آگهی رزرو پنج شنبه, رزرو $43 میلیون در تلویزیون و سیستم عامل های دیجیتال در سراسر 33 رسانه های بازار. رزرو تا حد زیادی منعکس کننده که در آن جمهوری خواهان در جرم. CLF نیز هزینه های بسیاری $7.3 میلیون دلار در پنسیلوانیا با بخش عمده ای از رزرو در فیلادلفیا. CLF این سایت متعلق به 5.7 میلیون دلار در نیویورک از جمله شمال ایالت و در شهر نیویورک که نیز پوشش می دهد بخش هایی از نیوجرسی. این گروه محفوظ است 4.6 میلیون دلار در کالیفرنیا که در آن جمهوری خواهان از دست داد و هفت کرسی در سال 2018 است. CLF نیز محفوظ $3.9 میلیون در آیووا و بیش از 3 میلیون دلار در گرجستان, مینه سوتا و تگزاس. این گروه رزرو شده بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار در ایالت مین, میشیگان, New Mexico, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و ویرجینیا است. CLF محفوظ کمتر از 1 میلیون دلار در آمریکا, نبراسکا, نوادا و یوتا است.

جدید روند ؟ دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت است که در حال اجرا در مارس 12, ویژه انتخابات به جای سابق کالیفرنیا دموکراتیک تشکر. کتی هیل منتشر شده جدید آگهی تلویزیونی این هفته با یک منحصر به فرد سلب مسئولیت در پایان. نوع کوچک در پایین صفحه نمایش به عنوان خوانده شده, “تمام فیلم های ثبت شده قبل از به ماندن در خانه ،

Unbarring فلوریدا رای گیری: یک قاضی فدرال روز سه شنبه گفت که زمانی که او تصمیم می گیرد بعد از این ماه که آیا مردم با قبل از محکومیت جنایت را مجاز به رای دادن بدون پرداخت جریمه ها و هزینه های آن اعمال خواهد شد به صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر کشور و نه فقط 17 که واصل طرح دعوی در دادگاه. این تصمیم می تواند پیامدهای عمیقی برای سال 2020 انتخابات در یک میدان نبرد دولت است. فلوریدا رای دهندگان تصویب 2018 رای گیری اندازه گیری گسترش حق رای به کسانی که با گذشته در محکومیت جنایت: حدود 1.4 میلیون نفر است. اما دولت قانونگذاران جمهوری خواه به دنبال معرفی محدودیت های جدید.

رفتن سبز: لیگ حفاظت از رای دهندگان عمل صندوق پنج شنبه اعلام کرد آن صحه پنسیلوانیا ایران تشکر. برایان Fitzpatrick. تایید و خارج از غرفه به دلیل زیست محیطی گروه تا کنون تنها حمایت دموکرات ها از این چرخه است. این گروه گفت Fitzpatrick یک “قوی رکورد پرداختن به تغییرات آب و هوایی مبارزه با PFAS آلودگی برای دفاع از زمین های عمومی و خیلی بیشتر.” به عنوان یکی از دو مجلس جمهوریخواهان در حال اجرا برای انتخاب مجدد در منطقه هیلاری کلینتون انجام Fitzpatrick بالا دموکراتیک هدف این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de