در مسابقه: 2020 می شود Jalbi گودال

تشکر. جاستین Jalbi جمهوریخواه-تبدیل-مستقل-تبدیل-آزادیخواه از میشیگان دیگر ممکن است طرح به عنوان یک نامزد برای کنگره اما در حال حاضر او یک رقیب در بعید است تلاش برای کاخ سفید به طور بالقوه بر آزادیخواه بلیط.

Jalbi یک منفور در میان جمهوری خواهان برای حمایت آمریکا’ استیضاح تلاش های در حال اجرا به عنوان یک خارجی است. در حال حاضر “آنچه که ما در واشنگتن دو طرف است که همیشه در حال مبارزه با یکدیگر هستند که به نمایندگی از مردم آمریکا گفت:” در مصاحبه روز شنبه در MSNBC. “ما تو را دیدم که با جدید ترین امداد بسته های که در آن بسیاری از کمک کارگردانی شد برای کمک به کسانی که در بالا و بسیار کوچک کردم از طریق به افرادی که به آن نیاز دارید.”

Jalbi جلب اعتماد است که او تا به حال به انتظارنشسته بودند تا هر گونه عمده کمک کنندگان سیاسی را برای خود نوپای نامزدی: “من خواسته عمده کمک کنندگان مالی به دلیل آن است که هنوز در نقطه ای از این مسابقه است. نقطه ای از این مسابقه است که به نمایندگی از مردم است. و وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که می خواهید یکی دیگر از گزینه است. و من بسیار با اعتماد به نفس ما پول را بالا می برد.”

خواننده نژاد: IA-02

آمریکا و’ مسیر به اکثریت اجرا می شود از طریق 30 دموکراتیک برگزار مناطق که برنده برنده در سال 2016. تنها یکی از نژادها که ویژگی های یک کفش صندلی — آیووا 2 منطقه در این ایالت جنوب شرقی گوشه. دموکراتیک Rep. دیو Loebsack اعلام کرد از یک سال پیش که او نمی خواهد اجرا برای انتخاب مجدد. او جان سالم به در ایران امواج در سال 2010 و 2014 و به راحتی برنده انتخاب مجدد در سال 2016 با وجود تهمت حمل صندلی خود را با 4 امتیاز. دموکرات ها به سرعت coalesced در اطراف دولت سابق بهداشت ، ریتا هارت که فرار ناموفق برای معاون فرماندار در سال 2018 به عنوان مورد نظر خود را نامزد. دموکرات کنگره کمیته کمپین اضافه شده به اولیه آن “قرمز و آبی” لیست برای توانمند مدعی است.

اوباما رای دهندگان را انتخاب کنید هارت حریف در 2 ژوئن اولیه. خود را نامزد برتر به نظر می رسد دولت آمریکا به مردم ایران ، Mariannette میلر-Meeks که ساخت چهارمین اجرا برای کنگره پس از سه ناموفق اجرا می شود در برابر Loebsack. او به پایان رسید برای اولین بار جمع آوری کمک های مالی سه ماهه از سال 2020 با $397,000 در دست در حالی که او اوليه حریف سابق ایلینوی ایران تشکر. بابی Schilling بود $55,000 در بانک. میلر-Meeks نیز به تازگی بالا به ردیف دوم از ملی جمهوری خواه کنگره را “اسلحه جوان” برنامه برای داوطلبان قوی. اما هارت دارای مزیت های مالی, پایان سه ماهه با $899,000 و او ندارد اولیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de