در مسابقه: 2 تریلیون دلار نسخه

13 و شمارش: تا کنون 13 متحده به تعویق افتاد مقدماتی یا اولیه runoffs به عنوان فرد در رای گیری شد به عنوان یک خطر سلامت. پنسیلوانیا آماده است برای تبدیل شدن به دولت بعدی خود را به حرکت مارس 28 مقدماتی 2 ژوئن با یک بیل رهبری برای فرماندار میز. در اینجا جدید انتخابات تاریخ تا کنون:

مارس 28: اوهایو کنگره و ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی (تمام الکترونیکی-در هر چند که هنوز هم می تواند به صورت چالش های حقوقی)
مارس 19: گرجستان ریاست جمهوری اولیه (همان روز به عنوان دولت و کنگره اولیه)
2 ژوئن: انتخابات مقدماتی در کانکتیکات, رود آیلند و دلاور; کنگره و انتخابات مقدماتی در ایالت مریلند و ایندیانا
ژوئن 20: لوئیزیانا اولیه انتخابات ریاست جمهوری
ژوئن 23: کنتاکی ریاست جمهوری و کنگره مقدماتی; می سی سی پی و کارولینای شمالی در کنگره اولیه runoffs
جولای 14: آلاباما و تگزاس اولیه runoffs

در امواج رادیو و تلویزیون: رهبری مجلس سنا صندوق یک توافق فوق العاده PAC تراز وسط قرار دارد با مک کانل اعلام کرد در این هفته آن را رزرو $67.1 میلیون ارزش سقوط تلویزیون اعتبار. این خرید است که در سراسر شش کشور که در آن جمهوری خواهان در حال دفاع از کرسی سنا.بزرگترین سهم حدود 21.8 میلیون دلار است که در کارولینای شمالی. بعدی بزرگترین $12.6 میلیون دلار است که در آیووا به دنبال $10.8 میلیون نفر در کنتاکی $9.2 میلیون دلار در آریزونا 7.2 میلیون دلار در ایالت مین و 5.5 میلیون دلار در کلرادو. آسیب پذیر ترین سناتور در سال 2020 در حال خواهان.

تیم ملی چالش: Rep. رشیدا Tlaib یک دانشجوی سال اول دموکرات از میشیگان چهره یک مسابقه برگشت چالش اصلی از برندا جونز رئیس جمهور از دیترویت شورای شهر. جونز در آمد دوم به Tlaib در منطقه 13 را 2018 اصلی میان شش مجموع مدعی است. اما جونز, آیا برنده شدن در یک انتخابات خاص که در آن سال به جای سابق دموکرات کنگره جان کنیرز جونیور (ضرب و شتم Tlaib که در اولیه) بنابراین او به طور خلاصه خدمت در سال 2018 لنگ-اردک جلسه قبل از Tlaib گرفت ، جونز گفت: در مبارزات انتخاباتی خود را اعلام تصویری که از او ضبط شده آن را از خانه اش به عنوان یک راه از “تنظیمات ایمنی به عنوان مثال” در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

افشای مبارزه: مبارزه حقوقی مرکز سیاسی پول ناظر سازمان شکایت با فدرال کمیسیون انتخابات این هفته بیش محافظه کارانه 45 کمیته را شکست “برای ثبت نام به عنوان یک سیاسی کمیته” و انتشار اطلاعات در آن میباشد ، “این بار آنها در حال تلاش برای اجازه یک گروه دور با $22 میلیون در راز هزینه ایم” کمپین قانونی را Adav Noti.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>