X

داستان جریان

مقالات اخیر

شمال چارلستون S. C. — بیماری های همه گیر شروع به گسترش خود در مکان های شلوغ و سالن بزرگ اینجا بود که بسته به ظرفیت پنج شنبه شب با بیش از 13000 حامیان کهنه با هم. صدها نفر بیشتر نمی تواند در درب. تبعید توسط آتش marshal آنها را تماشا بر روی صفحه نمایش تلویزیون در پارکینگ خارج است.

داخل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان که coronavirus به عفونت دستگاه تنفسی است که فلج چین و باعث بزرگترین weeklong بازار سهام فروش پس از رکود بزرگ تا حد زیادی یک “جعل.” دموکرات ها گفت: در حال کردن به او. دوباره.

“دموکرات ها سیاسی coronavirus. آنها سیاسی آن را,” او گفت:. “آنها هیچ نشانه. آنها حتی نمی تواند شمارش آرا خود را در آیووا…. یکی از مردم به سمت من آمد و گفت: “آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia.’ که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نه می تواند آن را انجام دهد. آنها سعی کردند استیضاح جعل.”

بیش از 2800 نفر کشته شده اند از coronavirus در سراسر جهان با توجه به آخرین آمار و ارقام. تهمت بود جونگ هر چند روز جمعه اعلام کرد که شمار تلفات ناشی از آنفلوآنزای فصلی است بسیار بالاتر است.

حدود 500 مایل دورتر خود را در کاخ سفید رئیس ستاد شد و گفت همین است. “دلیل شما شاهد توجه زیادی به آن امروز است [دموکرات] فکر می کنم این است که چه چیزی به ارمغان می آورد پایین جمهور” میک Mulvaney گفت: کسانی که جمع شده بودند در خارج از پایتخت کشور در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

“این چیزی است که این همه در مورد او گفت:” در خطوط است که رئیس جمهور بعدها اکو. “من توجه داشته باشید امروز از یک خبرنگار گفت:” آیا شما رفتن به انجام امروز برای آرام کردن بازار؟’ من واقعا آنچه که من ممکن است انجام دهید تا بازار آرام است و مردم به نوبه خود در تلویزیون های خود را برای 24 ساعت.”

آن است که نه تنها قطعه از مشاوره به زبان آمده توسط کسانی که در سمت راست. راش Limbaugh محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان اخیر و دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری گفت: مخاطبان خود را که “کروناویروس است سرماخوردگی.”

2020 دموکراتیک زمینه رقابت در اینجا در شنبه, کارولینای جنوبی, اولیه, دیدن چیزها متفاوت است. و آنها را سرزنش رئیس جمهور.

“در کاخ سفید امروز ما باید خود توصیف ‘نابغه بزرگ’— خود-توصیف” برنی ساندرز گفت: در جمعه شب بحث است. “و این نابغه بزرگ به ما گفته است که این کروناویروس در حال رفتن برای پایان دادن به در دو ماه. مارس جادویی تاریخ است که این دانشمند بزرگ ما در کاخ سفید تعیین کرده است.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به سادگی نورد تاس در بیماری های عفونی. او منصوب شده است معاون رئیس جمهور مایک پنس کروناویروس “تزار.” او درخواست کرده است $2.5 میلیارد دلار از کنگره برای مبارزه با ویروس. او تعطیل سفر در مناطق خاص.

همه از این بود که به اندازه کافی برای آرام کردن کسانی که در شمال چارلستون جمعیت. “اقتصاد پررونق است اگر چه بازار سهام است که با داشتن برخی از مشکلات به دلیل coronavirus اما واقعا چگونه شما می رویم به سرزنش که در او؟” بیلی مور از نزدیکی چارلستون گفت RealClearPolitics. این ویروس گفت: “آن را مانند او از آن آغاز شده است.”

و علاوه بر دموکرات ها را هرگز به او اعتباری برای هر چیزی مور ادامه داد. “مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند درمان سرطان, فردا, و آنها به او بگویید که او 25 سال دیر و 5 میلیون نفر بیش از حد دیر است.”

الیزابت بیکر یک دموکرات-تبدیل-تهمت-رای دهندگان گفت که این بیماری این است که “حلال نگرانی” اما ابراز اطمینان کرد “آن را تحت کنترل برای اطمینان حاصل کنید.”

جیسون میلر مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری گفت: شیوع این بیماری در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن “یک جنگ به رئيس جمهور.”

“فکر می کنم که ما در حال حاضر,” او گفت: تپه. “ما به معنای واقعی کلمه جمعیت به اندازه فرانسه است که در قرنطینه این لحظه در چین است. نوامبر سال 2020 انتخابات می تواند یک تصمیم گیری است که بهترین های ما را امن نگه دارید در این صورت از این coronavirus: ساندرز یا مغلوب ساختن پیشی جستن. که می تواند تصمیم نهایی به عنوان آنجا که بحث ما در مورد اقتصاد و چیزهای دیگر.”

برخی از این تجمع کنندگان نگران هستند از جمله یک پرستار ثبت شده در نزدیکی دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی. “من فکر می کنم ما بیش از حد وابسته به چین,” او گفت:, و اضافه کرد که coronavirus تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده: “بسیاری از ما لوازم پزشکی در چین ساخته شده است و ما در کمبود بحرانی که در آن ما در حال گفتن ما دانشجویان پزشکی که آنها نمی توانند” اسکراب در عمل از آنجا که ما به معنای واقعی کلمه ندارد و یک عبا برای قرار دادن بر روی آنها است.”

اما جان Borden از چارلستون ، sipping یک مارگاریتا در نزدیکی یک رستوران مکزیکی پس از این تجمع بود و کمتر نگران است. “آمریکا بزرگترین کشور در جهان است و من احساس می کنم که ما پزشکان و دانشمندان به مراتب جلوتر از هر کس دیگری و من فکر می کنم ما خواهد بود فقط خوب,” او گفت:. “من احساس می کنم 100 ٪ امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im