رای دهندگان ایالت آیووا سوزان و جیم Swain آماده شد به هیئت مدیره پرواز خود را در فصل زمستان در کارولینای شمالی برای شرکت در روز دوشنبه حزبی. اما آیووا در فوریه سرد است. به طوری که آنها خوشحال به درایو یک ساعت و اقامت یک شبه در هتل به انجام وظیفه مدنی خود در واشنگتن ،

این ی آمریکا swains هر دو 66 بودند و در میان حدود 100 رای دهندگان ایالت آیووا که جمع شده بودند دوشنبه شب در زیرزمین و اتاق کنفرانس بین المللی اخوان از برق اتحادیه کارگران را در مرکز شهر دفتر مرکزی برای شرکت در ماهواره حزبی یکی از 24 برگزار خارج از آیووا برای اولین بار در این سال است. سه برگزار شد در کشورهای خارجی است.

“ما به نوعی از دست ندهید این واقعیت است که ما نشسته بودند و با ما همسایه” سوزان نوکر گفت. اما سفر آنها گفته شد که ارزش آن.

“دلیل اصلی من هیجان زده در مورد دلیل این است که از فرصت به ورزش حقوق من” جیم نوکر گفت.

این مکان های ماهواره ای ایجاد شد آیووا حزب دموکرات برای پرداختن به نگرانی های که از قفقاز که تقاضا چندین ساعت در فرد مشارکت کمی در دسترس برای برخی از رای دهندگان.

شرکت کنندگان از جمله دیرین تپه کارکنان که تا به حال مشغول به کار در کنار برخی از کاندیداها و اعضای ارتش و افراد جوان caucusing برای اولین بار — تا حد زیادی تلقی رویداد یک موفقیت است.

اما مانند قفقاز در واشنگتن رویداد آشفته شد و در زمان هرج و مرج. این ی آمریکا swains در اصل از رپیدز سرو گفت: آنها را ملاقات کرده بود هر کسی که می تواند به آنها بگویید که چگونه نتایج خواهد بود شمارش (آن را پیچیده). در آنچه به نظر می رسد در آخرین دقیقه تصمیم اعضای رسانه ها — که تعدادشان کمتر شرکت کنندگان گفته شد اتاق را ترک کند در طول مذاکرات.

درست مانند صفحه اصلی: هیچ نتیجه ای

وجود دارد هیچ مقام رسمی نتایج در دسترس به عنوان افراد چپ دوشنبه شب — دولت خراشیده نامزدها و رسانه ها گفت: آن را نمی خواهد آنها را آزاد تا شنبه بعد از ظهر. واشنگتن شرکت کنندگان گفت که سناتور. الیزابت وارن امن ترین نمایندگان به دولت طرف کنوانسیون به دنبال سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز. نامزدهای دیگر نمی توانید به اندازه کافی پشتیبانی در اتاق امن نمایندگان.

جلسه مقامات, پاسخ به سوالات در روز سه شنبه. نتایج خارج از کشور قفقاز خواهد بود گزارش داد که “در بزرگ” استان ها و وزن توسط تعدادی از شرکت کنندگان با توجه به توضیح در آیووا حزب دموکرات وب سایت.

باربارا لارکین که مشغول به کار در داخل و اطراف پایتخت پس از 1970s نگه داشته است او آیووا ثبت نام رای دهندگان “آنجا که خانه است.” او گفت که او به طور معمول مگس را برای هر حزبی اما تغییر برنامه های خود را زمانی که ماهواره محل اعلام شد.

او آمد و به او نشان می دهد حمایت بایدن که او می دانست که شخصا از روز خود به عنوان یک کارمند در ایالت دایان فاینستاین را زمانی که بایدن یک سناتور و کمک به تصویب یک حمله سلاح های ممنوع در سال 1994.

“من فکر نمی کنم ما باید لوکس در حال حاضر به یک نامزد است که به یادگیری طناب به عنوان آنها بروید,” او گفت:.

Ericka پترسون از, آیووا, شهرستان نمی تواند به عقب برای انجمن در این سال به دلیل شوهر او در یک سفر کاری بود و او به تنهایی با او دو فرزند 3 و 1. بنابراین کمک به او گفت که او تا به حال انجام بود قرض پرسه زن دو را در کنار اپل و امیدوارم که فرزندان او در آنجا ماند سرگرم طولانی به اندازه کافی برای او به حزبی برای Sanders.

“این کاملا یک تلاش” او گفت:. “اما آن را آنقدر مهم می شود در اینجا.”

نوزادان و برنی است ‘بنابراین آیووا’

در سراسر اتاق Rocco Zappone, 64, شنبه, با ده ها تن از افراد ثبت نام شده برای رای دادن در کشورهای دیگر که اجازه داده شد برای حضور به عنوان ناظر. به عنوان یک عمر ساکن کاپیتول هیل او هیجان زده شد در این فرصت برای دیدن یک حزبی در عمل است.

“من همیشه کنجکاو در مورد قفقاز” او گفت:. “اما من هرگز احساس که من تا به حال واقعا احساس خوبی از چگونه آنها در واقع اداره می شود.” او اشاره در پترسن که تا به حال استراحت او ساندرز ثبت نام در پرسه زن در حالی که او در تلاش برای خوردن یک ساندویچ و خوراک سیب زمینی سرخ کرده به بچه ها او را در حالی که یک کلاچ از عکاسان و تصویری تیم مستند هر نیش.

UNITED STATES - FEBRUARY 3: Aurelia Peterson, 3, left, and Jude Peterson, 1, eat food before the start of a Democratic satellite caucus at the International Brotherhood of Electrical Workers Hall on Monday, Feb. 3, 2020. (Photo by Caroline Brehman/CQ Roll Call)
Aurelia پترسون 3 سمت چپ و جود پترسون 1 صبر کنید برای شروع دموکراتیک ماهواره حزبی برای مردم آیووا نمایندگان شان در حوزه بین المللی اخوان از برق سالن کارگران در روز دوشنبه. (کارولین Brehman/CQ رول تماس بگیرید)

“یکی از جالب ترین چیزهایی که من تا کنون دیده ام است اما به نظر می رسد یک سناتور حامی وجود آورده است که یک کودک,” او گفت:. “که به نظر می رسد تا آیووا به من. شما می دانید: خانواده.”

اما برای همه earnestness از شرکت کنندگان و ناظران این رویداد نیز کثیف, نمایش, بازتاب سردرگمی و اختلاف در آیووا است که تهدید به upend به قفقاز ، این محل منتقل شد از Woodley پارک به مرکز شهر در آخرین لحظه گزارش به جای یک جمعیت بزرگتر.

اما پنجره اتاق بود و هنوز هم بیش از حد کوچک است. بنابراین در یک حرکت در تضاد با روح شفافیت حزبی فرایند خبرنگاران گفته شد به صبر در سالن انتظار و ماندن چند متری دور از درهای بسته که در آن خفه فریاد و تشویق به صورت دوره ای فیلتر شده است.

داخل اتاق دهندگان به نظر می رسید به ساخت در نقطه تصمیم گیری است که تعجب چند نفر.

“این بی ربط گفت:” لوقا Huisenga, یک, آیووا, شهرستان بومی که قادر نبوده است به جلسه قبل به دلیل خدمت سربازی خود را. “آن را به عنوان سازمان به عنوان من آن را شنیده بود به خانه برگشت.”

درو Veysey که وجود دارد به حزبی برای ساندرز گفت: “آماده به تحویل زمین به اتاق از طرف ساندرز کمپین اما گفته شد او اجازه زیرا او پرداخت کمپین عضو هیات. این بخشنامه مغایر با درک خود را از قوانین و تجربه قبلی از قفقاز.

“این بسیار عجیب و غریب,” او گفت:.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im