در CPAC این Trumplican پارتی قوانین

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این جنگ از سال 2020 به خشم آمده است در CPAC. سالانه چهار بعد سیاسی محافظه کار عمل کنفرانس فعال جمهوری خواهان در حال وقوع از طریق پنج شنبه در بندر ملی, Md., بهترین مکان برای اندازه گیری علائم حیاتی از عربستان در حمله — پیام انرژی و اعتماد به نفس.

بیایید شروع با این پیام: CPAC تم نابودسازی همه جا از لب ها از هر سخنران است “آمریکا در مقابل سوسیالیسم.” در طول یک دقیقه با چت مت, Schlapp — رئیس محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا که میزبان CPAC — من به او گفتم که این یک موضوع بزرگ است. او تشکر کرد و گفت که ایده خود را. اما آمریکا در مقابل سوسیالیسم بیش از فوق العاده آسان برای به یاد داشته باشید 2020 پیام. این مجموعه تا “ما در مقابل آنها” جناح متخاصم برای نبرد به تجدید انتخاب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در CPAC, در اینجا روش ساده اساسی پیام بارها و بارها ابراز شده از مرحله بازنویسی در دو جمله: “ما خواهان نشان دادن همه که خوب است در امریکا است. دموکرات ها می خواهند به نابود کردن تمام است که خوب است.” علاوه بر این, اگر شما نیاز به یک کلمه به طور خلاصه “ذن” از CPAC که کلمه “ترس.”

برای بیشتر پیچیدگی حرکت از طریق CPAC را در دستور کار و خواندن عناوین سخنرانی ها و جلسات برک آوت. در اینجا چند از مورد علاقه های شما:

“سرنوشت فرهنگ ما و ملت ما آویزان است در تعادل” — تشکر. دن Crenshaw (TX-2)

“توقف سوسیالیسم: افشای و شکست سوسیالیست طرح به ربودن امریکا” — اسپانسر شده از طرف قلب موسسه

“آزادی بیان در امریکا… و چگونه ما در حال از دست دادن آن” — اسپانسر شده از طرف آزادی بیان در آمریکا

“سیاه اسلحه موضوع: زندگی محافظه کاری شجاعانه”– Maj توره

“از آنجا که مغلوب ساختن پیشی جستن: چگونه چپ توجیه اعمال خشونت” — یک بحث تعدیل توسط Julio Rosas, Townhall.com.

“چرا چپ را دوست دارد مرزهای باز” — اسپانسر شده از طرف بنیاد میراث

“فرهنگ جهاد: چگونه برای جلوگیری از سمت چپ از کشتار یک ملت” — Todd Starnes

CPAC را در دستور کار نیز مملو از تهمت مقامات دولت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس اعضای کابینه اقدام کاخ سفید رئیس ستاد انتخاباتی بالا-فرمان (براد Parscale) و خانواده جمعیت pleasers دونالد جونیور, Ivanka Jared کوشنر, Kimberly Guilfoyle, Lara تهمت و بسیاری دیگر. بعد از ظهر روز شنبه, پادشاه “T-PAC” Donald J. Trump, برنامه ریزی شده است به نظر می رسد.

سوخت رسانی آمریکا در مقابل سوسیالیسم پیام انرژی و اعتماد به نفس از بسته بندی ballrooms و راهروها در عظیم Gaylord هتل. وزوز است که “چهار سال” ادا با اعتقاد راسخ و “هیچ چیز نمی تواند ما را متوقف کند” نگرش است. حتی مردمی من صحبت کرد که نه 100% در عشق با رئیس جمهور همه باید طرز فکر مشابه: “در نظر گرفتن جایگزین.”

شب انتخابات پیش بینی طیف وسیعی از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده 48 ایالت به سادگی ایالات تر از او به دست آورد در سال 2016.

پس از حضور در CPAC از زمان های قدیم (قبل از اینترنت و رسانه های اجتماعی) من هرگز مشاهده جمعیت این مقدار در قدم اهسته استنشاق بوی پیروزی. (برای مقایسه مقایسه آنچه که من آموخته در CPAC 2019.”)

هر سال CPAC رشد می کند و بزرگتر می شود و بیشتر از یک منظره. حتی تنها هکلر معاون رئیس جمهور در سخنرانی روز پنج شنبه بود و مغلوب ساختن پیشی جستن look-a-like که همراهی کردن از بسته بندی سالن به شعارهای “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!”

وجود دارد هزاران نفر از “Trumplicans” شبکه و داشتن یک گرند زمان با حزب بزرگ قدیمی در حال حاضر غیر قابل تشخیص ترین پدربزرگ. شخصیت های رنگارنگ فراوانند بسیاری از پوشیدن تحریک آمیز تی شرت. مورد علاقه من شعار بود “اسفناک زندگی ماده” (پوشیده شده توسط یک مرد سفید شهروند ارشد) و “بان کی مون Commies نه اسلحه” (adorning یک مرد جوان با یک yarmulke در این سر).

برای فروش بود مغلوب ساختن پیشی جستن کالا از هر تصور تنوع به اندازه کافی برای پر کردن یک CVS اما پر زرق و تهمت ballgown بر روی صفحه نمایش بود و نه برای فروش. یک نما 6-پا-5 “بانوی ماگا” رژه اطراف لابی با موهای بور و قرمز-سفید-آبی توتو و قرمز 8 اینچ پاشنه بلند زانو بالا برو ،

چند مشاهدات:

سن شرکت کنندگان روند ، CPAC استفاده می شود به مکه برای کالج و جوان جمهوری خواهان اما در حال حاضر وجود دارد این است که تعداد مساوی از “ارشد” عبور در اطراف چین و چروک گردن.

وجود پچ پچ در مورد آنچه که در آینده برای حزب اگر تهمت برنده و یا از دست می دهد در ماه نوامبر. حمله مسلحانه به آرایشگاه های جداگانه به جناح? را مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده اجرا برای دفتر ؟ خواهد پنس و وزیر خارجه مایک Pompeo نبرد آن را در سال 2024? آنچه در مورد نیکی هیلی? پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, خواهد ایران به عنوان تقسیم به عنوان 2020 دموکرات ها در حال حاضر ؟

اما این سوالات در آینده هستند. همه که در حال حاضر این است که امریکا در مقابل سوسیالیسم و یک پیام است که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش از سخنرانی در کنگره دن Crenshaw:

“ما برنده با گفتن این داستان راست آمریکا است.”

میرا آدامز یک تولید رسانه ای و نویسنده ای که خدمت در مک کین آگهی شورا در طول اوباما نامزد 2008 مبارزات انتخاباتی و در سال 2004 بوش در مبارزات انتخاباتی تیم خلاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im