مونترال اردوگاه تابستانی برای سنین 6-17 ‘فراهم می کند یک فضای امن برای کودکان به بحث در مورد غم و اندوه خود را, اما همچنین به تنها کودکان و نوجوانان,’ کمپ مشاوران و پدر و مادر.

هیو ادواردز 11 با شیشه میسون او تزئین شده در حافظه از اواخر خود را گام به گام در این اردوگاه در اسکله محبوب luminary مراسم است. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

شخصیت تلویزیونی استفان کلبرت و روزنامه نگار اندرسون کوپر بودند فرزندان پسر 10 ساله هنگامی که آنها از دست پدرانشان: کلبر درگذشت پدر در سال 1974 سقوط هواپیما کوپر در طول عمل جراحی قلب باز در سال 1978.

طی یک گفتگوی صمیمی در مورد غم و اندوه این دو نفر تا به حال در ماه اوت گذشته در سی ان ان AC360 کوپر گفت: Colbert چگونه او با استفاده از به آرزو بعد از مرگ پدرش که او تا به حال یک اسکار پایین یک طرف چهره خود را به عنوان یک علامت “که من هستم نه شخص من آغاز شده است.”

Montrealer جان Reider می تواند مربوط. او سه ساله بود که مادرش میرا Kolber Reider درگذشت عوارض حین زایمان است. برادرش به خانه آمد; او نیست. او نمی رفتن به مراسم تشییع جنازه او. عکس از او پنهان شد. او هرگز صحبت از. وقتی که او 11 او نمیفهمد خود را که برادرش تولد و مرگ مادر او متصل شد. او هرگز مورد بحث آن را با هر کسی.

“دلیل من صحبت نمی کنم به پدر من در مورد این بود که من نمی خواهم او را به صدمه دیده است” Reider در حال حاضر 63 به یاد می آورد در مصاحبه اخیر است. “من فکر می کنم که بچه های شما انجام بسیاری از حفاظت به مطمئن شوید که شما پدر و مادر خوب هستند.”

Hs پدر دوباره ازدواج کرد و چهار سال بعد و Reider تا به حال یک رابطه فوق العاده با نامادری خود. هنوز “چیزی که هیچ کس درک بود که حتی اگر همه چیز در حرکت رو به جلو مادرم هرگز مرا ترک کرد. من نیاز به حافظه درک روند شفا.”

او هرگز آن را کردم.

او نیاز اذعان که مثل اندرسون کوپر او نه به شخص او می خواهم آغاز شده بودن. او هرگز که هر دو.

سپس چند سال پیش Reider آموخته شده از یک شبکه از سوگ اردوگاه های آخر هفته اردوهای تابستانی برای کودکان و نوجوانان که تجربه از دست دادن کسی. ایجاد شده توسط جیمی Moyer سابق لیگ اصلی بیس بال پارچ و همسرش, کارن, اردوگاه بودند به نام یک زن جوان که در اثر سرطان در 17 در سال 2000: ارین Metcalf تا به حال ملاقات Moyers در Seattle Mariners بهار اردوگاه های آموزشی در سال 1998 و آنها می خواهم باقی ماند.

با اردوگاه ارین این Moyers بودند ارج نهادن یک آرزو Metcalf تا به حال برای کمک به کودکان برای کنار آمدن با غم و اندوه و از دست دادن. اولین اردوگاه باز در سال 2002 در ایالت واشنگتن و ده ها بیشتر به دنبال.

در سال 2017 Reider آورده اردوگاه ارین به مونترال “برای حمایت از کودکان و نوجوانان که دچار همان تروما من,” او گفت:. این یک رویای خود را به آنها کمک کند. انجام آن نیز کمک کرد او را.

“هیچ سوال وجود دارد که این شده است که بخش بسیار بزرگی از شفا برای من,” او گفت:.

ماموریت این اردوگاه است که به صورت رایگان است که به ارائه یک فضای امن برای افراد جوان به فرآیند غم و اندوه خود را, و به افتخار کسی را که مرده است. اکثر اعضای کمپ در سن 6 تا 17 و برنامه رهبری و اندوه حرفه ای و آموزش دیده داوطلبان دارای یک کادر بالا-به-camper نسبت. به جز کارگردان و مدیر برنامه کارکنان از جمله مشاوران پرستاران و مددکاران اجتماعی به طور کامل داوطلب. و آنها سر و صدا برای نقاط در اردوگاه.

کمپ می گویند که آنها خود را تشخیص در یک دیگر است که آنها را در درک هر یک از دیگر.

“من می خواهم در مدرسه, مردم نمی توانند درک کنند شما نیز می گوید:” اتان Jabbour با مادر تیفانی Minorgan “اما در اردوگاه شما می توانید توصیف چگونه شما احساس اگر شما از دست کسی که واقعا نزدیک است.”
آلن McInnis / Montreal Gazette

“اگر شما در اطراف افرادی که هم از دست کسی نزدیک شما نمی احساس تنهایی می کنم گفت:” 11 سال Montrealer اتان Jabbour. پدرش رافائل Jabbour درگذشت ناگهانی از یک حمله قلبی در سال 2015. اتان شده بود. مادرش تیفانی Minorgan آموخته اردوگاه از او برادر در قانون و اتان با حضور در کمپ ارین در اتاوا در سال 2016 قبل از اردوگاه ارین مونترال باز کرده بود. او با حضور در کمپ ارین مونترال در سال 2017 و دوباره در سال 2018 پس از مرگ پدربزرگ مادری با او نزدیک بود.

“من می خواهم در مدرسه, مردم نمی توانند درک کنند شما نیز هست — اما در اردوگاه شما می توانید توصیف چگونه شما احساس اگر شما از دست کسی که واقعا نزدیک” اتان گفت. “این چیزی است که شما می تواند بیان. من احساس می کنم نزدیک به پدرم در اردوگاه; من صحبت کردن در مورد او بیشتر است.”

در اواخر سال گذشته در این اردوگاه شد و تغییر نام داد و به افتخار حافظه Montrealer جکی لی فیشر که در اثر سرطان در سال 2015 در 25. یک تحول هدیه از Jaclyn فیشر پایه صندوق وقف آغاز شده توسط خانواده اش به تعهد فعالیت های مرتبط با بهداشت و آموزش و رفاه کمک خواهد کرد که حمایت از اردوگاه جکی برای پنج سال آینده.

جکی فیشر بود “باور نکردنی اخلاقی, قطب نما, باور نکردنی همدلی برای مردم و باور نکردنی بلوغ” گفت: Rina فیشر “و او را بزرگ همدلی برای این عزادار کودکان است.”

اردوگاه ماموریت بدون تغییر باقی می ماند. کمپ می دانید جکی داستان فیشر گفت: اما همچنان به شنیدن ارین.

اغلب کودکان می خواهم به بحث در مورد غم و اندوه خود را با پدر و مادر خود را به عنوان Reider بود, می ترسند, از آن خواهد آنها را ناراحت. “بنابراین وجود یک توطئه سکوت. بچه ها فکر می کنند که برای محافظت از پدر و مادر خود گفت:” مددکار اجتماعی و روان درمانگر کوری sirota را از دست یک غم و اندوه از دست دادن و سوگ متخصص و اردوگاه جکی بالینی مدیر و مدیر.

“اردوگاه جکی فراهم می کند یک فضای امن برای کودکان به بحث در مورد غم و اندوه خود را, اما همچنین به تنها کودکان و نوجوانان — که بدون گناه” او گفت:.

کودکان غمگین متفاوت از بزرگسالان انجام دهد. “غم و اندوه خود را مانند یک غلتک coaster با قله ها و دره ها. برخی اوقات آنها مشکل تر است; دیگران بیشتر قابل کنترل” sirota را از دست گفت. “در اردوگاه ما آنها را به یک فضای به سرند هر راه که آنها می خواهم.”

یکی از جادویی ترین چیز در مورد اردوگاه است که چگونه به سرعت اتصالات ساخته شده او گفت:.

یازده ساله هیو ادواردز ساخته شده است دوستان بلافاصله — حتی قبل از سوار شدن به اتوبوس برای کمپ برای اولین بار در سال 2018 است. مادرش باربارا Whiston آموخته شده از اردوگاه ارین پس از هیو خود را از دست نامادری, Jo-Anne لوین به سرطان است. این دو بسیار نزدیک و “احساس کردم که در آن نقطه مجهز به بیمار به او کمک کند با همه چیز او بود و در برخورد با” Whiston گفت.


گوید فضل سهام در اینجا با مشاور رابین Kravitz, کمپ جکی به معنی “ملاقات با افراد جدید که همان تجربه به شما در از دست دادن آنها درک می کنم.”

حسن نیت ارائه میدهد اردوگاه جکی

13-year-old فضل سهام “ملاقات با افراد جدید که همان تجربه به شما در از دست دادن آنها درک می کنم.” خواهر و برادر فضل لوقا و سوفی سهام خود را از دست داد پدر دین سهام به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک در سال 2016. همه باید با حضور در کمپ; دختران هنوز هم انجام دهید.

زمانی که لوقا در حال حاضر 14 رو به ماشین پس از یک تعطیلات آخر هفته در اردوگاه در سال 2017, او گفت مادرش پائولا Ciampini: “برای اولین بار پس از درگذشت پدر من احساس عادی که هر کس در اطراف من بود, مثل من,” او به یاد می آورد.

“این است که وجود دارد درک فوری,” او گفت:. “آن” هی, من قصد دارم به بحث در مورد پدر من است.’ پس از آن بود درمانی برای آنها — و آنها حتی نمی آن را می دانم. آنها فکر می کردند که فقط با داشتن یک تجربه کمپینگ. آنها در حال گرفتن پشتیبانی می کند. آنها در حال گرفتن احساسات خود را.

“و آنها دونگ آن را در یک محیط که در آن 20 دقیقه پس از غم و اندوه فعالیت آنها در حال قرار دادن بر روی لباس حمام خود و رفتن به پرش در دریاچه” Ciampini گفت. “من می دانم که چگونه مفید آن شده است برای بچه ها.”

غم و اندوه فعالیت های پراکنده با سنتی اردوگاه فعالیت هایی مانند شنا, افزایش و آتش.

برای بسیاری از افراد برجسته از کمپ اسکله luminary مراسم است. هر camper تزیین شیشه میسون یا فانوس برای خود فرد خاص; برخی از محل یک نامه خطاب به شخص و یا یک عکس در داخل آن با یک باطری چای نور است. سپس در شب شنبه به کمپ راه رفتن یک مسیر روشن به لبه آب با جار می گویند نام خود فرد خاص شاید به اشتراک گذاشتن یک پیام و تنظیم فانوس را در یک حوض به حوض اصلی.

Reider که منجر مراسم می خواند شعر او نوشت: شما می دانید که من اینجا هستم. و هنگامی که تمام فانوس های تعیین شده است در بارانداز بارانداز شناور دور از ساحل چراغ برق زده به عنوان هر کس به نظر می رسد در, در فکر از دست داده. بعد آن را کشیده است و فانوس در حال بازگشت به کودکان است.

“این واقعا سرد بود” گفت: Luke سهام. “من قرار دادن یک عکس از من و پدر من و برخی از قدیمی خود را در هاکی روی کارت به من کمی Mason jar فانوس در حوض و آن را تحت فشار قرار دادند.”

به Reider “این مسحور. و سپس ما را به اتش با هات داگ و ميدانی. که همه چیز در مورد تعطیلات آخر هفته از اردوگاه: شما در این گیج غم و اندوه فعالیت و چون آنها بچه ها نکته بعدی این است که هر کس با داشتن سرگرم کننده در اطراف اتش.”

یکی دیگر از غم و اندوه فعالیت حافظه هیئت مدیره: هر camper می رسد با یک عکس از خود و یا فرد خاص. در اولین روز از اردوگاه آنها را به عکس به یک هیئت بزرگ می گویند که این فرد بود و اگر آنها مایل چگونه آنها درگذشت. هنگامی که عکس ها تمام شده است نوشته شده “ما به انجام کاری سرگرم کننده و نشاط بخشی مانند یک کارناوال یا مد نشان می دهد,” sirota را از دست گفت.

هیئت مدیره تنظیم شده است تا در اتاق ناهار خوری به طوری که هر کس آن را می بیند در هر صرف غذا.

یازده ساله سوفی سهام مورد علاقه غم و اندوه فعالیت پرتاب بالن های آب در یک emoji دیوار که در آن چنین احساسات به عنوان شادی, غم و اندوه, خشم و تعجب شده است. اعضای کمپ پرسید سوالاتی مانند “آیا شما احساس می کنید در تشییع جنازه عزیزان خود را ؟” و یا “چگونه می توانم شما احساس می کنید در حال حاضر?” و آنها بازی شیر یا خط بالون در emoji که بهترین نشان دهنده احساسات خود را.

با انتقال به اردوگاه جکی یک بنیاد خیریه تاسیس شده است به صندوق اردوگاه عملیات و نظارت بر دیگر غم و اندوه مربوط به خدمات پشتیبانی به دسترس ساخته شده است. Reider مدیر عامل و پایه و نام مادرش: میرا بچه های بنیاد.

“شصت سال بعد” او گفت: “یک نام است که هرگز سخن سخن گفته است.”

“دلیل من صحبت نمی کنم به پدر من در مورد این بود که من نمی خواهم او را به صدمه دیده است” Jon Reider در حال حاضر 63 گفت: در مورد از دست دادن مادر خود را در سن 3. “من فکر می کنم که بچه های شما انجام بسیاری از حفاظت به مطمئن شوید که شما پدر و مادر خوب هستند.”
آلن McInnis / Montreal Gazette

در یک نگاه

ثبت نام در حال حاضر در اردوگاه جکیکه اجرا خواهد شد Aug. 7 تا 9 سال 2020 در کشور Y اردوگاه در Huberdeau.

اردوگاه جکی رایگان ارائه می دهد پشتیبانی ماهانه گروه در مونترال و در غرب جزیره است. اطلاعات بیشتر در مورد اردوگاه جکی در campjackie.ca. ایمیل corrie@campjackie.ca برای کسب اطلاعات در مورد آن است. رفتن به jackie.org برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Jaclyn فیشر.

دیگر سوگ برنامه برای کودکان و نوجوانان عبارتند از: اردوگاه چرخ فلک توسط نوا مونترال و غم و اندوه خوب, کارگاه های آموزشی.

sschwartz@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im