انجمن Lakeshore استخر لغو تمام تابستان مسابقات

محتوای مقاله

برای اولین بار در 64 سال ارتباط از Lakeshore استخر (آلپ) تصمیم به لغو تمام تابستان آن مسابقات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لین Lécuyer ارتباط رئیس جمهور همچنین نیروی انسانی هماهنگ در CHSLD Bayview در Pointe-Claire, همراه با یک پرستار بازنشسته.

“این فقط ساخته شده هیچ حس” Lécuyer گفت: شنبه در مورد نگه داشتن تابستان رقابت برنامه برای استخر. “بودن در مراقبت های بهداشتی, من نمی دانم اگر من داخل مسیر … به عواقب ناشی از این همه. همه ما حوادث بزرگ هستند. همیشه وجود دارد یک تن از مردم است. من شخصا نمی قادر خواهد بود به زندگی با خودم اگر کسی نشان داد که بدون علامت نمی دانم که آنها در حال حمل آلوده و کسی که فرد درگذشت.

“اجتماعی فاصله بزرگ است. که رفتن به دور در هر زمان به زودی” اضافه شده Lécuyer شده است که وابسته به رشته کوه های آلپ برای 23 سال شده است و رئیس جمهور آخرین پنج.

رشته کوه های آلپ است که متشکل از 22 استخر از مونترال به هادسون. با توجه به رشد و محبوبیت آبزی ورزشی آن در حال حاضر شامل نه تنها شنا اما واترپولو هماهنگ شنا و غواصی است. آن مسابقات شد برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه ژوئن ادامه دارد تا اواسط ماه اوت است. بیش از 4500 شرکت کنندگان عمدتا کودکان و نوجوانان — اگر چه بزرگسالان مجاز — رقابت در چهار رشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de