بررسی چشم انداز برای میانجیگری کنوانسیون

X

داستان جریان

مقالات اخیر

زمانی که تد کروز و جان Kasich در نهایت به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را برای حزب جمهوری خواه نامزدی در ماه مه سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کرده بود 40.2% اولیه آرا. این تعداد کاهش یافت و به خوبی از اکثریت و به نمایندگی چهارم-کمترین مجموع هر نامزد در دوران مدرن در آنها مسجل نامزدی. هنوز موفق به مغلوب ساختن پیشی جستن بازی خود را کثرت آرا به نزدیک به 70 درصد از نمایندگان در کنوانسیون حزب جمهوری خواه در کلیولند که تابستان.

این outsized پشتیبانی بود که در نتیجه این مذاکرات را “winner-take-all” ساختار برخی از آن مقدماتی. برای مثال تهمت دریافت تمام میشیگان و ایلینوی و فلوریدا نمایندگان بدون برنده اکثریت آرا در هر یک از این کشورها است. تا به حال آشنایی با قوانین اولیه تجویز متناسب تخصیص هیئت شبیه به دموکرات ها’ قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است موفق به ناخن نامزدی قبل از کنوانسیون — و به احتمال زیاد مواجه اند یک نبرد دشوار به ادعای عربستان گوشته در این کنوانسیون.

دموکرات ها ممکن است پیدا کردن خود را در یک وضعیت مشابه این سال است. در مواجهه با بزرگترین اولیه زمینه در تاریخ آمریکای مدرن و دموکرات هنوز هشت نامزد مبارزه برای حزب خود را در خط در انتخابات ماه نوامبر (با وجود 20 نامزد — 20! — در حال حاضر با داشتن ترک نژاد). اما بر خلاف آن دشمن حزب دموکرات متکی بر تخصيص متناسب از نمایندگان. مقابله و نقره ای ارائه شده خلاصه ای مفید از این روند چگونه با این نسخهها کار در megyn kelly, اما آن را به ارزش بررسی به طور خلاصه در اینجا:

  • دو نوع از نمایندگان اختصاص داده در حزب دموکرات مسابقات: ایالت نمایندگان (که تعلق می گیرد بر اساس نتیجه به طور کلی در یک حالت خاص); و محلی نمایندگان (که تعلق می گیرد بر اساس کنگره منطقه شهرستان و یا دولت قانونی منطقه نتایج بسته به ایالت).
  • نمایندگان تعلق می گیرد متناسب برای افرادی که به دست آوردن حداقل 15 درصد از رای یا ایالت و یا در سطح محلی است. اگر شما دریافت حداقل 15% در سطح ایالت شما متناسب به اشتراک گذاری از نمایندگان ایالت; اگر شما از یک حداقل 15% در یکی از حوزه های قضایی محلی شما دریافت متناسب به اشتراک گذاری از نمایندگان از حوزه قضایی است.
  • حدود 35 درصد از نمایندگان تعلق می گیرد در سطح دولت و در حدود 65% تعلق می گیرد در سطح محلی است.

علاوه بر این, 2020, پارتی, قوانین مانع superdelegates از رای گیری در اولین انتخابات در این کنوانسیون. مفهوم این است که برای برنده شدن در نامزدی آشکار از حزب دموکرات خواهد شد نیاز به گرفتن اکثریت نمایندگان در طول واقعی اولیه مسابقات. در عین حال این عمل از تخصيص متناسب کست شک در توانایی هر سال 2020 نامزد برای دیدار با این سخت آستانه. این 40.2 درصد از رقابت آرای تهمت برنده در سال 2016 ممکن است اثبات کافی برای یکی از این سال را به دموکرات ها برای تسخیر نامزدی و به عنوان آن می ایستد نه برنی ساندرز و نه پیت Buttigieg و نه ctq است در هر نقطه نزدیک به این تعداد.

برنده اکثریت نمایندگان بدیهی است که آسان تر می شود اگر در این زمینه به طور قابل توجهی کاسته پس از کارولینای جنوبی و نوادا. اما یک مشکل مطرح می شود: هیچ یک از هفت نامزد به نظر می رسد به احتمال زیاد به رها کردن قبل از سه شنبه. بایدن Sanders, الیزابت وارن و Buttigieg مطرح شده حداقل 20 میلیون دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 و این نه به ذکر است مایکل بلومبرگ و تام Steyer (که عملکرد نامحدود دارایی) و Klobuchar که قطعا دیدن پایدار جذب سرمایه گزاف گویی در پی او غیر منتظره مقام سوم پایان در نیوهمپشایر. به عنوان مثل هیچ یک از این شرکت کنندگان محسوب می شود برای اجرا از پول در آینده نزدیک. و نه می تواند آنها انتظار می رود برای اجرا از انگیزه. 2016 مثال نشان می دهد که ساندرز باقی خواهد ماند در حال اجرا تا پایان تلخ — ریاضی حذف شده است هیچ مانعی برای یک جنبش کاندیدای مثل خودش. به همین ترتیب Buttigieg و Klobuchar انجام شده نیز به اندازه کافی در چند متحده برای رسیدن به حداقل فوق العاده سهشنبه و نه بایدن و نه وارن به نظر می رسد به احتمال زیاد به ترک قبل از آن. بلومبرگ در ضمن حتی نمی خواهد شروع به رقابت بپردازند تا چهار متحده گذرانده اند به این معنی که حضور او محسوب می شود به عنوان به خوبی. تنها پتانسیل ترک تحصیل است Steyer که صرف ثروت در goosing خود نظرسنجی اعداد در اوایل متحده و ممکن است متکی بر یک پایان قوی در حداقل یکی از این مسابقات به منظور ادامه.

این تقویم اصلی خود را تشدید مشکل از نامزدها ماندن در رقابت است. آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و نوادا و اختصاص 6 درصد از نمایندگان و مسابقه از طریق فوریه 25. در زیر سه هفته اما اضافی 54 درصد از نمایندگان خواهد بود تا برای grabs در سه اولیه تاریخ — مارس 3, مارس 10 و 17 مارس است. چنین عملی نامزدها تنها نیاز به پول به اندازه کافی برای یک ماه بیشتر از مبارزه به منظور ببینید که اکثریت نمایندگان اختصاص داده است. برای بالا ردیف نامزدهای — برخی از آنها در حال حاضر شده است به مبارزه برای یک سال — که فرصت ممکن است بیش از حد به تصویب.

اگر هیچ برنده پدید آمده در مارس 17, آن سخت است به درک که چرا هر از رقیب خواهد رها کردن مسابقه; بعد از همه, با نماینده تعداد ناامید کننده ای تکه تکه و یک رقابت کنوانسیون ناشناخته نهاد یک نامزد را کمی برای از دست دادن باقی مانده در این رقابت است. فرض کنید به خاطر استدلال این است که در این زمینه محدود به یک واحد متوسط و یک واحد پیشرو (با احتمال زیاد بایدن Buttigieg یا Klobuchar در سابق نقش و ساندرز در دومی). در این مورد یک نامزد هنوز هم نیاز به اجرای قوی اعداد به منظور غلبه بر فوریه و مارس انشعابات دلهره آور گزاره در یک حزب نزدیک تقسیم بین میانه رو و مترقی.

پس از آن وجود دارد بلومبرگ از آن همه است. سابق شهر نیویورک شهردار است بنا مبارزات انتخاباتی خود در رقابت در بعد مقدماتی و دارای ثروت شخصی برای تبلیغ راه خود را به 15 ٪ در یک مسابقه. مبارزات انتخاباتی خود می تواند به طور موثر از بین بردن هر گونه چشم انداز یک پیروزی قاطع برای هر دو جناح از حزب. این نیز ممکن است که بلومبرگ نامزدی است که استوار بر وادار به میانجیگری سازمان ملل متحد ، رای گیری نزدیک به 15% در سراسر کشور بعید است که او معتقد است که او می تواند جذب اکثریت اولیه نمایندگان به خصوص پس از پرش چهار متحده است.

متناسب با تخصیص تعداد مطلق از نامزدها منابع مالی خود را از فشردگی اولیه برنامه و بلومبرگ را شبح تمام افزایش احتمال رقابت کنوانسیون به یک سطح دست کم گرفته توسط رسانه ملی. هیچ یک از این است که می گویند که یک میانجیگری دموکراتیک ملی کنوانسیون نتیجه گیری; به عنوان punditry می رود و این امر می تواند عاقلانه برای پیش بینی یک رویداد است که رخ داده در چند دهه. در عین حال با توجه به آن به طور بالقوه به یاد ماندنی عواقب در سال 2020 به طور کلی انتخابات آن را سزاوار بود در نظر گرفته و با جدیت بیشتر است.

برت پارکر JD/دانشجوی دکترا در دانشگاه استنفورد.

دیوید بردی است که یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد و دیویس خانواده عضو ارشد در موسسه هوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im