مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان افزایش مشاغل بایدن Appeases اوباش خشونت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رای دهندگان باید یک انتخاب روشن در ماه نوامبر.

اگر شما می خواهید اوباش خرابکاری در فروشگاه ها, از بین بردن اموال عمومی و تنظیم کلیساها در آتش و سپس رای برای نامزد حزب دموکرات جو بایدن که به صرف اکثریت از وقت خود را پنهان کردن خود را در دلاور زیرزمین در حالی که کشور ما شده است و در شعله های آتش پس از جورج فلوید فاجعه است.

اگر شما از طریق عمو جو خوراک توییتر از گذشته چند هفته شما متوجه او نیست محکوم سوزاندن سنت جان کلیسای اسقفی خشونت میدهد. او نیست محکوم به جرم ضرب و جرح و قتل افسران پلیس که صورت گرفته است در سراسر کشور است. و نه به او گفت: جوانه زدن در مورد قتل عام غیر نظامیان-از جمله نوجوانان — ضرب گلوله کشته شد در سیاتل ریز ریز کردن منطقه تحت کنترل افراد مسلح جناح چپ آنارشیست ها. و او قطعا نمی خواست دموکراتیک شهرداران و فرمانداران به غارت شهرها و ایالات متحده تحت کنترل است.

واقعیت تلخ این است که دموکرات ها امروز را به جای دلجویی و آنارشیست ها و غارتگران و جنایتکاران از حمایت قانون و نظم است.

اشتباه نکنید. جمهوری خواهان که انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به عنوان وحشت توسط هولناک مرگ جورج فلوید به عنوان دموکرات. ما می خواهیم پلیس اصلاحات به طوری که نوع نیروی بیش از حد هرگز دوباره اتفاق می افتد. که ما همه می توانند به توافق برسند. محافظه کاران همچنین حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز از هر نوع. اما که در آن محافظه کاران رسم خط است آتش سوزی ضرب وشتم و قتل که در تضاد برای یک جامعه متمدن.

با صدای بلند و به وضوح رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد اوباش خشونت آمیز و تخریب و قتل افسران پلیس. در اوایل ماه ژوئن او توییتی جهات خود را برای دیوید Dorn یک 77 ساله آمریکایی آفریقایی بازنشسته افسر پلیس که کشته شد در خط of duty: “ما بیشترین احترام به خانواده دیوید Dorn بزرگ سروان پلیس از سنت لوئیس بود که وحشیانه به ضرب گلوله کشته و با نفرت غارتگران شب گذشته. ما افتخار ما افسران پلیس شاید بیش از همیشه قبل از. با تشکر از شما!”

رئیس جمهور همچنین اقدام علیه کسانی که deface امریکا بناهای تاریخی. روز چهارشنبه او در توئیتر خود نوشت: “من فرمان اجرایی برای حفاظت از آثار تاریخی و مجسمه و…. در نیروی کامل و اثر. در بیش از 10 سال حبس. لطفا خودتان را در معرض خطر. بسیاری از مردم در حال حاضر تحت بازداشت!” رئیس جمهور نیز تهدید به استفاده از نیروی نظامی در صورت لزوم به شکستن تظاهرات خشونت آمیز.

بدون شک برگ برنده ما است “قانون و نظم” رئیس جمهور و خوشبختانه برای ما ملت او نیز ما شغل جمهور که موفقیت را یک بار دیگر در ایجاد میلیون ها شغل.

شغل گزارش منتشر شده در پنج شنبه شکست انتظارات با ایجاد بیش از 4.8 میلیون شغل جدید در ماه ژوئن. که خوش آمدید اخبار به شرح زیر 2.5 میلیون شغل اضافه شده در مارس به عنوان اقتصاد همچنان به دوباره بجای اول برگشتن تحت تهمت رهبری پست-مستند.

اما این همه نیست. پس از سالها مذاکرات, رئیس جمهور فقط جوهر ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه روز دوشنبه بهره آمریکا کشاورزان و تولید کنندگان ماشین. تجارت بین المللی کمیسیون برآورد آن ایجاد خواهد شد تا به 589,000 جدید مشاغل در آمریکا.

بنابراین در حالی که دموکرات ها در حال defunding پلیس و چشم پوشی به این اوباش جنایتکار تخریب در شهرستانها در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن است بازگرداندن میلیون ها نفر از مشاغل و افزایش دستمزد برای کارگران اتحادیه.

این USMCA مستلزم آن است که 40 درصد به 45 درصد از ماشین وسایل نقلیه ساخته شده توسط کارگران ساخت حداقل 16 دلار در ساعت است. تاریخی توافقنامه تجارت همچنین تصریح می کند که 75 درصد از مقدماتی اتومبیل در حال حاضر باید تولید در آمریکا و کاهش برون سپاری قطعات به کشورهای دیگر — یک پیروزی برای امریکا و فراموش شده مردان و زنان که در نهایت یک رئیس جمهور برای مبارزه با آنها.

هنگامی که رای دهندگان رأی گیری در ماه نوامبر آنها را انتخاب کنید بین یک رئیس جمهور که ایجاد شغل و جو بایدن یک سیاستمدار حرفه ای که tiptoes در اطراف اراذل و اوباش. انتخاب روشن است.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر