وضعیت بسیار نگران کننده است و فوری دولت کانادا حل و فصل آن است. ما نمی توانیم یک هفته دیگر صبر کنید.”

کبک اتحادیه des municipalités (UMQ) در جمعه خواست ترودو دولت به سرعت پایان دادن به تعطیلی حمل و نقل مسافر از خدمات ریلی در این استان موجب شده توسط تظاهرات بیش از یک خط لوله پروژه در بریتیش کلمبیا.

پس از دیدار روز جمعه با لیبرال MP پابلو رودریگز ترودو کبک ستوان Ste-جولی شهردار و UMQ موقت رئیس جمهور سوزان روی با صدور بیانیه ای گفت: “امروز ما شاهد اهمیت استراتژیک این شبکه راه آهن است در اقتصاد است.

“کسب و کار خاص نمی تواند ادامه عملیات خود را و این خطر وجود دارد کمبود پروپان و کلر و محصولات غذایی است. وضعیت بسیار نگران کننده است و فوری دولت کانادا حل و فصل آن است. ما نمی توانیم یک هفته دیگر صبر کنید.”

روز پنجشنبه راه آهن ملی کانادا (CN) اعلام کرد این امر می تواند تدریجی تحویل حمل و نقل به شرق کانادا به دلیل اول سازمان ملل تظاهرات در نزدیکی آهنگ های خود را که به طول انجامید بسیار از هفته است. از طریق راه آهن مسافری خدمات به سرعت به دنبال کت و شلوار پایان دادن به عملیات خود در سراسر کشور. رفت و آمد راه آهن خدمات در Candiac رفت و آمد خط متوقف شده است تا اطلاع ثانوی پس از یک محاصره بنا دوشنبه در کانادا اقیانوس آرام آهنگ Mohawk جامعه Kahnawake به طور موثر به پایان رسید و عملیات خود را.

محاصره دهندگان در سراسر کانادا گفته اند که آنها در حال اقدام در همبستگی با کسانی که مخالف ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور سنتی خاک مرطوب’suwet’en اول کشور در نزدیکی هوستون, B. C.

این UMQ است که به دنبال به روز شده در روزانه توسط اتاوا از وضعیت ایجاد شده توسط محاصره و اضافه کردن آن نمایندگان نیز در دیدار با راه آهن ملی کانادا مقامات پیش از آن در هفته به منظور تاکید بر اهمیت حفظ و نگهداری راه آهن-بر اساس عرضه و لینک با بقیه کشور است.

Roy بیانیه پژواک ساخته شده است که توسط انجمن québécoise du پروپان (AQP) که هشدار داد که خط لوله تظاهرات که باید خفه خدمات ریلی در شرق کانادا و همچنین به عنوان یک ضربه محکم و ناگهانی سرد که فرا کبک در روز جمعه در حال تجدید نگرانی ها در این استان ممکن است به خودی خود یک بار دیگر رو به یک پروپان کمبود.

به AQP نگرانی از تصمیم CN را تعطیل عملیات می تواند منجر به کمبود سوخت در کبک. در حالی که این ارتباط اذعان دارد که زمستان در کبک بوده است نسبتا خفیف تا کنون افت درجه حرارت می تواند در این سناریو به سرعت تغییر امکان نشان داده شده توسط یک ضربه محکم و ناگهانی سرد در بسیاری از استان است که می بیند بسیاری از مناطق گزارش دمای زیر منفی 15 سانتیگراد است.

به AQP می گوید طولانی راه آهن shutdown را تشدید تقاضا برای سوخت استفاده شده است که برای گرمای خانه ها و کسب و کار در مزارع و وسایل نقلیه.

در ماه نوامبر گذشته 3,000 CN راه آهن کارگران در ادامه اعتصاب یک هفته کار توقف است که ایجاد یک پروپان کمبود و ارسال کشاورزان که تکیه بر سوخت را به خیابان ها در اعتراض.

AQP جمهور ریموند Gouron گفت: سه شنبه گذشته که تکرار ماه نوامبر گذشته پروپان و کمبود خواهد عود اگر خدمات راه آهن ادامه داد: به آهسته راه بندان.

در ضمن گروه از جمله دانه تولید کنندگان کانادا, جنگل, محصولات انجمن کانادا و کانادا تولید کنندگان و صادرکنندگان باید گفت: راه آهن تاخیر ناشی از محاصره در حال صدمه زدن به اعضای خود و اقتصاد است.

Teamsters کانادا بزرگترین کشور اتحادیه در بخش حمل و نقل به نام دولت فدرال به دخالت.

این اتحادیه هشدار داد این بن بست می تواند قرار داده تا به 6000 کارکنان در CN و دیگر شرکت های راه آهن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im