به عنوان ضرر و زیان کار افزایش می یابد, کنگره پمپ $2T کمک به اقتصاد

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در سال 2009 در خارج از قدرت جمهوری خواهان چنین مسخره شمار پروژه های جمع شده در داخل $800 میلیارد محرک لایحه که آنها موفق به متقاعد کردن بسیاری از آمریکایی ها آن را تا به حال ذخیره بسیاری از مشاغل با وجود برخی از مطالعات نشان فقط مخالف است.

این لایحه بود مالامال از آماده جوک. وجود دارد بودجه برای “sod در بازار” “زنبور عسل بیمه” و “ترک سیگار” برنامه همراه با دور heftier $535 میلیون وام تضمین برای بد بخت خورشیدی راه اندازی Solyndra. رئیس جمهور اوباما شخصا در دفاع از سبز-محرک وام حتی پس از آن را از شکم به بالا.

جمهوری خواهان با پیروزی پشت خانه و سپس سنا کندی دستور کار اوباما در هر نوبت. یازده سال بعد worm تبدیل شده است و جمهوری خواهان در حال حاضر – بدون کنترل خانه — در صندلی راننده در واشنگتن است. آنها رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و اکثریت در سنا و خیره به پایین جهانی و همه گیر است که تبدیل به یک بازار گاو نر به یکی از مهمترین نزولی این قرن در چند هفته.

به 2 تریلیون دلار بسته امداد که به تصویب مجلس سنا شنبه شب و در انتظار یک مجلس رای جمعه فقط برای اولین بار در یک سری قانونگذاران پیش بینی و اضطراری دولت-هزینه های می تواند همچنان برای ماه اگر شغل خونریزی باقی بماند.

پنج شنبه شغل گزارش نامطلوب بود: نزدیک به 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تقریبا پنج برابر رکورد قبلی در سال 1982.

جمهوری خواهان باید صرف هفته گذشته خواستار اقدام فوری آنها به عنوان کار می کرد با آمریکا به کوچک حزب مخالف کریسمس-درخت نجات, اما آنها تعجب آور و حتی برخی از خود را بر روی آنچه که آنها در حال پذیرش البته با اکراه.

رادیو فردا میزبان را صرف چند روز گذشته انفجار 25 میلیون دلار شامل محرک برای جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی. “پنج” میزبان Dana Perino, یکی از جورج دبلیو بوش رئیس جمهور سابق مطبوعاتی دبیران در روز چهارشنبه آن را با برچسب “جدید پل به هیچ جا” یک مرجع به یک پل در آلاسکا تمسخر در اواسط 2000s, به عنوان مثال از کنگره earmarks اجرا amok دلیل این امر را مرتبط با یک کم جمعیت جزیره به یک شهر کوچک.

فقط چند دقیقه پس از پرینا اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمد و به دفاع از بودجه. او به خبرنگاران گفت: این یک ماده وارد شده توسط دموکرات ها که در اصل 35 میلیون دلار قبل از اینکه جمهوری خواهان در مقایسه با آن ، که پول واقعا زحمت او گفت: چون او را “فن” از واشنگتن opera house, حتی اگر او معمولا بیش از حد شلوغ برای رفتن.

“این خوب نیست, صدا, نیش, اما این است که راه زندگی و آثار” رئیس جمهور گفت: در طول چهار کنفرانس مطبوعاتی در دولت coronavirus پاسخ. “با این حال گفت: مرکز کندی آنها انجام یک کار باور نکردنی است.”

پول مورد نیاز است به دلیل فروش بلیط در یک نامعلوم نگه داشتن او اضافه شده است. “آنها فوق العاده ای کسری که در حال ساخته شده است. منظور من این چیز ویرانگر به آن است. بنابراین من نیست که با آن مشکل اما این بود که یک درخواست از دموکرات ها به دلیل این واقعیت است که آنها یک مرکز که در اصل بسته شده است.”

در اوایل روز شنبه, ایران با سنسور. لیندزی گراهام بن Sasse, ریک اسکات و تیم اسکات به طور موقت انداخت امداد لایحه خود را سریع پس از کشف که فدرال مقدار از بیمه بیکاری برای گذاشته شدن کارگران آمریکایی خواهد افزایش حقوق برخی به یک و نیم برابر درآمد خود را از این کار آنها می خواهم از دست داد.

فرمول را تشویق برخی از شرکت ها به وضع کارکنان خاموش مخالف هدف امداد لایحه آنها استدلال کرد. برنی ساندرز پس از آن ساخته شده خود را تهدید به از خط خارج شدن این قانون اگر این مقررات شامل نمی شد. از اوباما به سرعت کاهش یافت و در خط زمانی که رهبران آنها به توافق شامل اعتراض خود را در اصلاحیه به کمک بیل – حتی اگر که اندازه گیری سرعت شکست خورده است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی گراهام snarked که آنها امیدوار بودند این فقط یک “پیش نویس خطا” به جای “بدترین ایده” در واشنگتن در تاریخ است. Sasse افزود: “این بی سابقه است زمان [اما] با سرعت از نوشتن این لایحه است clunky و بد بو و کثیف در بسیاری از راه.”

اما وجود دارد هیچ خطا در مقابله با جمهوری خواه مجلس سنا کمیته مالی داری ، این کارکنان گفت: RealClearPolitics آنها مجبور به استفاده از یک پتو $600 مقدار برای همه کارگران زیرا هر دولت بیکاری پرداخت فرمول متفاوت هستند و این امر گرفته اند بیش از حد طولانی به خیاط لایحه برای جلوگیری از این مشکل است.

گرفتن تمام حرکت نیست که همه تعجب می گویند مالیات دهندگان watchdog گروه. با قانونگذاران تلاش برای ایجاد ثبات در یک cratering اقتصاد آنها به مراتب بیشتر مایل به پرتاب پول در مشکل و نجات سخت تر حسابداری معادلات برای بعد. که همه به خوبی و خوب در حال حاضر — واشنگتن نیاز به سعی کنید برای جلوگیری اقتصادی سقوط آزاد آنها استدلال می کنند. اما این لایحه هنوز هم باید به اندازه کافی در پاسخگویی و شفافیت مقررات برای پیگیری پول بعد زمانی که زندگی عادی شود — و یا حداقل عادی به اندازه کافی برای شروع نقد کتاب.

“ما درک می کنیم که در آن ما هستند. هیچ کس مخالفت با نیاز به این لایحه گفت:” تام Schatz, رئيس جمهور از شهروندان در برابر دولت ، “ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که وجود دارد به عنوان فرصت چند که ممکن است این پول به هدر رفته و برای اطمینان از آن ردیابی و همه پاسخگو چگونه آن را صرف.”

تسکین بسته به 2 تریلیون دلار برچسب قیمت است که تقریبا نیمی از کشور را در بودجه سالانه که باید به مراتب بهتر نظارت برای شروع با, او گفت:. و با واشنگتن در حال حاضر نشان می دهد نیاز به دو محرک از نوع صورتحساب دموکرات ها در حال هل دادن به بزرگتر و گسترده تر از به سادگی رفع اقتصاد است.

“این یک فرصت فوق العاده ای برای بازسازی همه چیز به جا چشم انداز ما” خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn عزاداری همکار دموکرات در یک کنفرانس تلفنی این هفته است. حتی پس از جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و بسیاری از “سبز معامله جدید”سبک earmarks Joe بایدن دو برابر پایین و گفت: یک دوم بزرگ اقتصادی فدرال امداد بسته باید شامل آنها است. کسانی که نظرات باید تنظیم کردن زنگ هشدار, زنگ, Schatz, گفت:, و اضافه کرد که جمهوری خواهان نمی تواند اجازه گارد خود را وقتی که می آید به دموکرات ها قرار دادن دستور کار خود را به محرک اسکناس در هفته آمده است.

شبیه به نظارت از سال 2009 محرک لایحه 2 تریلیون دلار بسته شامل افزایش بودجه برای فردی بازرسان عمومی و ایجاد یک بازرس ویژه کل و همچنین پاسخگویی هیئت مدیره برای نظارت بر خزانه داری را به 500 میلیارد دلار ارزش ضمانت وام برای کسب و کار. دموکرات اصرار بر نظارت بیشتر بر روی وام های شرکت های بزرگ طراحی شده برای شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع رو به یک بحران اعتباری به دلیل coronavirus بحران است.

هنوز استیو الیس از مالیات دهندگان برای حس مشترک اشاره, نگرانی وجود دارد که در آخرین نسخه از این لایحه در حال گردش در اطراف واشنگتن به ویژه IG ندارد حکم قدرت و دفتر منقضی می شود به طور کامل پس از پنج سال یا نه هنوز هم وجود دارد وام است که نیاز به بازپرداخت. Schatz گفت: سازمان خانگی در بودجه در امداد لایحه است که یا مساوی یا بیشتر از زمان بودجه سالانه برای برنامه فدرال یا نهاد.

مثلا 25 میلیون دلار مرکز کندی است هدفمند برای دریافت همان مقدار در اورژانس امداد به عنوان آن 25 میلیون دلار سالانه عملیات و تعمیر و نگهداری بودجه حتی اگر مشکلات آن را تجربه در حضور و غیاب و فروش بلیط به احتمال زیاد تنها به طور موقت.

محرک فعلی لایحه همچنین شامل مبلغ 75 میلیون دلار برای موقوفه ملی برای هنر و مبلغ 75 میلیون دلار برای موقوفه ملی برای علوم انسانی است که می تواند به انتقال پول به موسسات در سراسر کشور به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. کسانی که بودجه نزدیک به نیمی از بودجه سالانه خود را با توجه به یکی از نهایی پیش نویس این لایحه است.

دیگر برنامه های فدرال تهمت قرار داده در خرد کردن جعبه خود را در نقشه بودجه تنظیم شده برای دریافت میلیاردها دلار بیشتر در محرک قانون. مسکن و توسعه شهری توسعه جامعه بلوک کمک — کمک های مالی گسترده ای دست به نفع جوامع کم درآمد با پرداختن به آنها نیاز به مسکن را در حال حاضر دریافت 5 میلیارد دلار تزریق 1.6 میلیارد دلار بیش از این برنامه $3.4 میلیارد دلار بودجه برای این سال مالی.

به طور مشابه, توسعه اقتصادی, مدیریت یک سازمان در وزارت بازرگانی فراهم می کند که کمک های مالی و بودجه به لحاظ اقتصادی مضطرب مناطق کشور, گرفتن 1.5 میلیارد دلار افزایش نزدیک به پنج بار آن $265 میلیون بودجه این سال است. از جمله هزینه های مطرح شده سوالات از برخی از محله های در مورد آنچه اتفاق می افتد به دولت پول spigot اگر اقتصاد را دور می زنند در چند ماه طول می کشد و خاموش “مانند یک کشتی موشک” به عنوان برگ برنده پیش بینی کرده است.

امکان سریع اقتصادی ارتجاعی است Carly Fiorina سابق مدیر عامل شرکت هیولت پاکارد و 2016 اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری, نگران, به خصوص وقتی که می آید به $500 میلیارد برای ارائه وام های شرکت های بزرگ.

“من فکر می کنم شرکت های بزرگ یونان بود خیلی بیش از حد به زودی و شاید ما به آن نیاز نیست تا کنون,” او گفت: MSNBC این هفته است. اگر برخی از وجوه پایان ندارد تا نیاز به آن را در عمل کنگره برای دریافت پول – چیزی Schatz می بیند که تقریبا غیر ممکن است هنگامی که به خانه تحت کنترل دموکرات ها است که به آسانی به دنبال ساندرز’ مارس چپ و آغوش بزرگ-برنامه های دولت است.

اگر اقتصاد آمده خروش دوباره اواخر تابستان یا پاییز “شما نمی توانید جسمی صرف این همه پول در یک دوره کوتاه از زمان” Schatz گفت. “شما می خواهم که به تصویب یک لایحه به آن را دریافت کند – و در حال حاضر من نمی بینم که اتفاق می افتد.” اما بدون گفتن تا به طور مستقیم به یمن تفکر جمعی به نظر می رسد که این امر می تواند خوب مشکل را داشته است.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im