به عنوان Dems بازی سیاست رئیس جمهور تهمت قرار می دهد آمریکایی ها برای اولین بار

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در حالی که من ماندم, به در خانه من در انتظار من COVID-19 نتایج آزمون در هفته گذشته بودند که خوشبختانه منفی خانواده من گیرنده بخشنده اعمال محبت: دعا, سلامتی, تماس دوستان حذف کردن مواد غذایی و همسایگان ارائه به قرض دادن یک دست کمک می کند.

این نوع آمریکایی “روح” است که ما دیده ایم ترجمه در یک مقیاس بزرگتر به عنوان همکار ما آمریکایی ها باید بسیج با هم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به همسایگان ما نیاز دارند.

به عنوان رئیس جمهور تهمت و دولت او کار کرده اند در روز و روز را با هر دو دولت و بخش خصوصی به رله اطلاعات و باز کردن به عنوان بسیاری از منابع به عنوان ممکن است به کاهش گسترش ویروس آمریکایی کسب و کار چرخد و کل عملیات به دیدار با لحظه و تقاضا است. این همه بخشی از آنچه رئیس جمهور خواستار یک “کل آمریکا” رویکرد.

رستوران دادن دور رایگان وعده های غذایی به پرستاران و بهورزان در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس کوچک, کسب و کارهای تعویض دنده را برای تولید اقلام بیشترین نیاز مانند ضد عفونی کننده دست و صاحبان اموال گفتن مستاجران خود را به کارکنان خود را پرداخت برای اولین بار به جای اجاره آنها هستند فقط چند نمونه از کراماتی از نجابت ما را دیده اند در روزهای اخیر.

در عین حال حتی به عنوان آمریکایی ها در حال پیدا کردن امید در شهروندان و به دنبال رهبری و نتایج متاسفانه ما می بینیم که برخی ترجیح می دهند با استفاده از این بحران به عنوان یک فرصت برای ایجاد بخش و پیشبرد منافع حزبی به جای دنبال رئیس جمهور تهمت را منجر به قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و مردم آمریکا برای اولین بار.

در چند روز گذشته به تنهایی دیده ایم اعضای رسانه ها طوطی صحبت کردن امتیاز استفاده توسط حزب کمونیست چین و بپرسید اگر تصدیق منشاء این ویروس شیوع نژادپرست است.

بسیاری کشید در زمانی که انسان زندگی می کند که در خط و کسب و کارهای کوچک در حال تقلا برای دیدن چگونه آنها می توانید استطاعت به ماندن بسته ما شاهد سخنران پلوسی و دموکرات ها در سنا بلوک مرکب بسته امداد کمک خواهد کرد که میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی بیمارستان ها و کسب و کار در تلاش برای رم از طریق رادیکال چپ دستور کار است.

با استفاده از یک بیماری همه گیر به فشار برای مترقی لیست خواسته های نامربوط سیاست ها ممکن است کم جدید حتی برای دموکرات ها و آن میسازد لخت, d. C. باتلاق فرهنگ است که اکثر آمریکایی ها مریض و خسته از.

اگر شما فراتر از کمربندی و خارج از نخبگان رسانه ای اکو مجلسی یکی را پیدا خواهد کرد که در حالی که اکثر آمریکایی ها نفرت سیاست واشنگتن آنها تایید رئیس جمهور تهمت را مصمم رهبری و تهاجمی پاسخ برای مبارزه با کروناویروس.

در واقع 55 درصد از آمریکایی ها و نزدیک به یک سوم از دموکرات ها در حال حاضر تصویب چگونه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده بحران است.

مردم آمریکا در پاسخ به شنوایی به طور مستقیم از رئیس جمهور همراه با کارشناسان برتر در زمینه از اپیدمیولوژی به مدیریت اضطراری در مورد “کل آمریکا” پاسخ رئیس جمهور تهمت است که منجر به حفظ آمریکایی ها امن است.

در نظر برخی از جسورانه اقدامات قاطع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و از ابتدا به اولویت سلامت و رفاه مردم آمریکا است.

او مشخص و روشن گام های ساده است که هر آمریکایی می تواند به “صاف منحنی” و کند کردن گسترش ویروس: خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. شستن دست های خود را. اجتناب از جمعیت زیادی. صورت خود را لمس نمی.

او کاهش نوار قرمز در مواد غذایی و دارو به سرعت در مسیر توسعه coronavirus درمان و واکسن با فاز یک کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن شروع در زمان ثبت هفته گذشته است.

او کار خود را با همسایگان ما به شمال و جنوب به محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرزهای ما.

او کارگردانی کوچک کسب و کار دولت برای ارائه کم بهره فاجعه وام به مضطرب کسب و کار و قوانین امضا ارائه بیش از $7.5 میلیارد به فدرال, سازمان های دولتی و محلی برای مبارزه با کروناویروس.

در ماه ژانویه در حالی که دموکرات ها شد برگزاری آخرین خندق تلاش برای حذف یک بموقع انتخاب رئیس جمهور از طریق یک شاهد روند استیضاح رئیس جمهور تهمت بود اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس و اجرای محدودیت های مسافرتی از چین که کارشناسان گفته اند که زندگی های بی شماری را نجات داده است.

همه این اقدامات بی سابقه ای رئیس جمهور تهمت گرفته است به همین دلیل مردم آمریکا انتخاب او را در وهله اول — آنها می دانستند که او یک رهبر است که همیشه مبارزه برای آنها قرار داده و منافع خود را اول است.

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها طبعا احساس نگران آنها نیز می تواند اعتماد به نفس در شناخت ما فرمانده کل قوا در هیچ چیز متوقف خواهد برای حفظ همه آمریکایی ها امن و آنها را به حمایت آنها نیاز دارید در این روز دشوار است.

این نامرئی دشمن به شمار چالش های منحصر به فرد اما با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: رهبری و کمک خدا ما را لحظه ای به هم پیروزی در این جنگ و بیرون آمدن قوی تر و دلسوز تر – امریکا در طرف دیگر.

Ronna McDaniel است معاون کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im