“من به ویژه نگران در مورد آنچه اتفاق افتاده در حمله اعضای آشپزی, اتحادیه اروپا به خصوص در زنان در رهبری” وارن گفت: در مصاحبه. ساندرز گفت: چنین حملات در رهبران اتحادیه نیست و قابل قبول بعد از گفت آنها مورد آزار و اذیت آنلاین توسط ساندرز حامیان.

“ما برای اولین بار مرکز بهداشت و ما که مرکز بهداشت زیرا ما می خواهیم اعضا به مراقبت با کیفیت و در عین حال کنترل هزینه” Geoconda Argüello-Kline, دبیر خزانه دار آشپزی 226 گفت: در یک مصاحبه.

دموکراتیک تشکر. دن Kildee که نشان دهنده سنگ چخماق, Mich., و یک شرکت حامی یک خانه اقدام به ایجاد مدیکر برای همه, گفت, بحث نشده است, لمس در مورد نحوه جبران اعضای اتحادیه که قبلا داد تا افزایش حقوق و دستمزد برای پوشش بیمه و اضافه کرد که او فکر کرد که می تواند حل و فصل شود.

“این بخشی از جبران خسارت که آنها را به مذاکره برای طول سال و اغلب داده حقوق و دستمزد را افزایش می دهد به طوری که آنها می توانید دریافت مزایای بیمه بهداشت و درمان,” او گفت:.

Argüello-کلاین گفت: در اوایل رای گیری دوره است که نقش خود را برای ارائه اطلاعات به کاربران است. او گفت که این اتحادیه برگزار شد هفت سالن شهر با 2020 نامزد این چرخه و انجام نظر سنجی و نظرسنجی از کارگران خود به نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im