به عنوان منتقدان خشم بسته با هدف به سوراخ چین اطلاعات فایروال

X

داستان جریان

مقالات اخیر

حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن-دوره استانداردهای طولانی saga برای نصب محافظه کار فیلمساز مستند مایکل بسته به عنوان رئیس دولت ایالات متحده مالیاتی-بودجه جهانی در رسانه های آژانس بوده است به خصوص شکنجه دستکش بلند-آزمون های در حال اجرا بخواهد.

بسته منتظر دو سال در سنا برای تایید به عنوان دموکرات ایالت و سناتور ” باب منندز که در خودش فرو رفته بود یک بار در شش سال اخلاق رسوایی, کار با ضد مغلوب ساختن پیشی جستن عربستان نیروهای خود را برای غرفه نامزدی خود را کنید و سعی کنید به تضعیف اعتبار خود را.

ماه گذشته منندز کمک کرد راه اندازی واشنگتن دادستان کل رسیدگی به بسته مالیاتی کسب و کار شیوه های روز قبل کمیته روابط خارجی سنا به رای خود را نامزد مطلوب. (RealClearPolitics گزارش داد که لیبرال مستند فیلمسازان باید خود را از سازمان های غیر انتفاعی’ مالیات بر سازه در روش های مشابه.)

با وجود همه دخالت دیابت میت رامنی هیچ برگ برنده دولت متحد نبود آن را خرید و او و هر جمهوری خواه مجلس سنا رای به نفع بسته را تایید.

بسته شد و در نهایت نصب شده در این کار از دو هفته پیش و بلافاصله شروع به شلیک اوباما-انتصاب بود که برگزار شد در مواضع خود به صورت 3 و نیم سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رسانه ها واکنش نشان داد و با برچسب زدن به oustings یک “شنبه شب قتل عام” حتی بیشتر قابل پیش بینی بود و یک زمان طولانی. چند تغییر دیگر بسته شده و پس از ورود برآورده شده است با همان خشم رسانه های و مبالغه اما او بزرگتر ملی و مسائل امنیتی در بشقاب او.

اگر چه آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی و یا USAGM است خانواده عبارت از آن تشخیص ترین اخبار خروجی صدای امریکا به مراتب بیشتر از به رسمیت شناختن نام — هر دو در ایالات متحده و در سراسر جهان. آن را انتشار اخبار امریکا تولید به عنوان یک راه برای مبارزه با دشمنان ما تبلیغات با واقعیت-رانده شده-اما هنوز هم دولت تحریم — اخبار و تجزیه و تحلیل.

حداقل دهه گذشته USAGM تا به حال یکی دیگر از ماموریت به عنوان بخشی از آن اجراء: تلاش برای شکستن از طریق اینترنت محاصره علیه ایالات متحده و دیگر غربی اخبار ساخته شده توسط برخی از بزرگترین دشمنان از جمله چین و ایران و دیگر رژیم های سرکوبگر در سراسر جهان است.

این USAGM شروع بودجه ابزار برای دور زدن آن دولت’ اینترنت آهن پرده ها تقریبا از یک دهه پیش. پس از آن سازمان دریافت کرده است بیش از 100 میلیون دلار برای برنامه های. اما منتقدان می گویند این است که کمی برای نشان دادن آن – به خصوص در denting بزرگ چین, دیوار آتش اینترنت. در واقع USAGM داخلی آمار بازدید RealClearPolitics نشان می دهد که تنها 1.7 درصد از مردم در داخل چین دسترسی به USAGM برنامه نویسی.

گروه های مدافع حقوق بشر و آزادی اینترنت طرفداران سعی کرده اند به کار با کنگره و USAGM برای دهه گذشته برای افزایش پشتیبانی از موثر ترین ابزارهای دور زدن که در حال حاضر ارائه برخی از دسترسی به اینترنت به میلیون ها نفر از مردم در آن کشورهای سرکوبگر. اما آنها شکایت دارند که تلاش های خود را شکست خورده اند به عنوان اشخاص در USAGM باید siphoned کردن بودجه به مراتب کوچکتر از آزادی اینترنت تحقیق و توسعه و رشد پروژه های همراه با کنفرانس ها و انجمن ها در خارج از کشور.

بسته که زمین شکستن مستند در دیوان عدالت کلارنس توماس پخش شده در PBS فقط هفته پیش در حال حاضر پیشرو در این فایروال-busting تلاش های دولت آمریکا در نقش جدید خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با قرار دادن مراتب بیشتر اولویت در شکستن از طریق چین دیجیتال محاصره دلیل افزایش نگرانی ها در مورد چین سرکوب معترضان در هنگ کنگ و همچنین دولت چین اطلاعات غلط بیش از ریشه های کروناویروس.

اما آن را به سختی یک ماشین خوب روغن. برخی از منتقدان می گویند که USAGM بودجه تصمیم گیری در طول چند سال گذشته صدمه دیده اند و نه کمک به ایالات متحده در تلاش برای مقابله با چین و ایران تبلیغ.

هفته قبل از مایکل بسته به طور رسمی بر عهده نقش خود به عنوان مدیر اجرایی این سازمان در وزارت امور خارجه به دفتر بازرس کل شروع به بررسی راه های غیر معمول که در آن آزادی اینترنت در اتاق چرخید از USAGM به یک جداگانه غیر انتفاعی با توجه به منابع آشنا با پروب.

باز فن آوری صندوق های آزادی اینترنت غیر انتفاعی در سوال این است که مقصر اصلی این منتقدان می گویند حتی اگر آن سایت دارای تعهد خود را “برای پیشبرد جهانی آزادی اینترنت” و “مقابله با سرکوب و سانسور و نظارت است.”

پس 2012, OTF وجود داشته در USAGM را Radio Free Asia (یا RFA) و خواهر آژانس به صدای امریکا طراحی شده برای پخش اخبار برای بینندگان خارج از کشور در چندین زبان از جمله ماندارین, لهجه کانتونی و چندین نفر دیگر. اما در پاییز گذشته لیبی لیو این RFA رئیس جمهور برای بیش از یک دهه قبل از استعفای او در این ماه تبدیل OTF به مستقل و غیر انتفاعی با قصد گسترش کار خود را به بخش خصوصی حتی اگر آن را به طور کامل تامین شده توسط مالیات دهندگان دلار است.

حرکت سر در گم در آژانس که بازدید از آن به عنوان یک راه برای دیوار کردن پول از دولت نظارت و پاسخگویی و یا حتی جلوگیری از آن را از در حال هدایت می شوید اگر و هنگامی که بسته های نصب شده به عنوان جدید USAGM رئیس.

نیز وجود دارد یک مشکل قانونی: USAGM هرگز دریافت مجوز کنگره به چنین حرکت می کند. کنگره قبلا تایید شده OTF بودجه در USAGM بودجه اما این سازمان تا به حال هیچ قدرت به انتقال وجوه آن به یک گروه خصوصی, منابع آشنا با این موضوع گفت: RCP.

یک لایحه دو حزبی در کنگره معرفی شد در این ماه با هدف اجازه OTF به عنوان یک نهاد مستقل اما نه خانه و نه سنا عمل کرده است بر روی آن. یک منبع گفت: RCP که چندین جداگانه IG شکایات واصل شد بیش از OTF را spinoff در طول چند ماه گذشته و بازرس کل محققان باید مدارک درخواست شده در مورد آن ارائه شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه IG گفت که او “نمی تواند تایید یا رد هر گونه خاص بررسی است.”

یک USAGM سخنگوی گفت: RCP ماه گذشته قبل از بسته در زمان کمر که OTF را ایجاد غیر انتفاعی “حداکثر [آژانس] آزادی اینترنت سرمایه گذاری توسط تحکیم و ساده” کسانی که تلاش به یک موجودیت واحد. این نماینده همچنین اظهار کرد که آژانس از اختیارات قانونی برای ایجاد این صندوق به عنوان یک نهاد مستقل غیر انتفاعی “به موجب آن آلی اساسنامه” و از طریق اطلاع رسانی کنگره های منتقل شده به کنگره در اوت. 29, 2019.

سایر اشخاص علاقه مند اختلاف نظر دارند.

ماموریت از باز کردن فن آوری صندوق های غیر انتفاعی برای تلفن های موبایل بزرگ بر روی کاغذ. هدف خود را از کار “برای ترویج حقوق بشر و جوامع باز” را به عنوان بیان شده در آن وب سایت می تواند کاملا به پایان رسیده برای کمک به شکستن از طریق پکن را محاصره. حقوق بشر و آزادی اطلاعات طرفداران مراجعه به چین پتو سانسور اینترنت در جهان غرب به عنوان معادل امروزی آن از دیوار برلین.

لیو خودش به تازگی توصیف RFA اطلاعات خدمات و ابزار ضد سانسور را به عنوان “پایان تیز از چوب است.”

“ما به حزب کمونیست چین که در آن لطمه می زند و بیشتر در کشور خود” او از اقیانوس اطلس گفت که به تصویر کشیده و او را به عنوان یکی از مهمترین و منفور آمریکا و ارقام در چین — یک “خون خائن” برای کمک به بسیاری از شهروندان چینی “دیدن از طریق خود دولت نهفته است.”

که نظر این است که به سختی جهانی میان آزادی اینترنت طرفداران. برخی از سرزنش لیو برای انتخاب به صندوق به طور گسترده استفاده می شود در مقیاس بزرگ از ابزار برای دور زدن فایروال. آنها استدلال می کنند لیو است که مورد علاقه کوچکتر نظیر به نظیر تکنولوژی و نرم افزار رشد, است که باید کمک کرد تا حمایت های نوآورانه محصولات رمزگذاری مانند سیگنال و Tor اما آیا باید از این قدرت برای کمک به میلیون ها نفر از چینی یا شهروندان ایرانی به دست آوردن دسترسی به اینترنت است.

بنابراین به جای خدمت به عنوان یک وسیله نقلیه برای کمک به نفوذ رژیم فایروال های OTF تبدیل شده است آخرین flashpoint در USAGM را پر سر و صدا انتقال رهبری. در اوایل این هفته یک طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از باز کردن فن آوری صندوق استدلال که بسته را اخراج غیر قانونی هستند.

در ضمن شکایت با بازرس کل در مورد OTF

باید گفت که تاریخ در حال تکرار خود است. آنها با اشاره به 2015 OIG گزارش که سرزنش RFA اجرا شده توسط لیو در آن زمان برای نقض دولت جنگ از منافع قوانین به طور آهسته از آن قرارداد. همچنین اندرز و پس Broadcasting Board of Governors بود که به تازگی تغییر نام USAGM برای عدم نظارت بر RFA به درستی. این OIG اجرا شده توسط استیو Linick در آن زمان دریافتند که RFA وارد شده به 14 قرارداد در مجموع 4 میلیون دلار با “سازمان هایی که تا به حال برخی از وابستگی با و یا RFA مقامات و یا اعضای OTF شورای مشورتی است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک Linick ماه گذشته آخرین موجی از IG حذف که موجب یک رسانه طوفان و تلاش های جدید در کنگره به آن را سخت تر برای رئیس جمهور به آتش این دولت داخلی ناظران.

کسانی که پیش بینی بسته, که قبلا به عنوان معاون رئیس جمهور از برنامه نویسی در این شرکت برای پخش عمومی را تبدیل آژانس به تهمت رادیو و تلویزیون استناد بسته را با دوستی استیو Bannon, کسی که با او همکاری برای ایجاد دو مستند. Bannon ساخته شده خود و ارتباط خود را با بسته آسان هدف یادآوری در پادکست روزانه است که او خواهد شد در USAGM تصمیم گیری و هدف قرار دادن لیو.

“ما در حال رفتن سخت به اتهام” او گفت: Vox. “بسته است بیش از وجود دارد برای تمیز کردن خانه.”

اما برخی از USAGM مقامات بخش خصوصی گفت: RCP خانه-تمیز کردن بسیار دیر شده است. رسانه ها گزارش کرده اند تا حد زیادی با تخفیف و یا عنوان دو حزبی انتقاد بر سر راه این سازمان اجرا شده است در سال های اخیر از جمله یک سری از رسوایی و سوء مدیریت شکست. در سالانه فدرال کارمند دیدگاه بررسی USAGM دارای رتبه در میان پایین ترین متوسط دو سازمان در روحیه بیش از چهار سال گذشته.

یک مقاله پرسید که آیا تهمت قرار دادن “فاشیست در شارژ از صدای امریکا” حتی اگر بسته خود یهودی است به عنوان چند تن از دیگر مقامات او را به ارمغان آورد جلو دفتر موقعیت.

بسته حامیان او می گویند او است که به سادگی در تلاش برای تغییر مسیر USAGM به ماموریت در منشور خود را به ارائه “سیاست های ایالات متحده به وضوح و به طور موثر” و همراه با “مسئول بحث و نظرات در این سیاست است.” او ایستاده بود او را اخراج به عنوان توجیه و قانونی است. یک سال 2016 اساسنامه نوشته شده توسط برخی از مخالفان خود را در کاپیتول هیل به USAGM مدیر عامل اقتدار بیشتر به استخدام و آتش مقامات و اعضای هیئت مدیره.

کنگره با تصویب این لایحه هنگامی که خود را جمهوری خواه نویسندگان معتقد هیلاری کلینتون خواهد برنده ریاست جمهوری 2016 مسابقه. هنگامی که برگ برنده برنده آن همان نیروهای ناموفق تلاش برای خنثیسازی قدرت های جدید به منظور تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن را پخش کرد.

بسته نیست خجالتی در مورد قصد خود را به مقیاس بزرگ ضد سانسور برنامه های بیشتری اولویت مطابق با وزارت امور خارجه افزایش تاکید بر این موضوع به عنوان به خوبی.

خواسته در مورد تلاش برای مبارزه با سانسور توسط رژیم های سرکوبگر یک USAGM سخنگو گفت: “آقای Pack درک مقیاس و ماهیت تهدید مطرح شده توسط مخالفان آزادی بیان و این دقیقا به همین دلیل به نظر او تقویت فایروال اینترنت به عنوان یک اولویت در تصدی خود در USAGM.”

سخنگوی کاهش یافته است به نظر در انتظار دادخواهی ثبت بیش از واخراج هر چند او گفت: “تمام اقداماتی که آقای بسته در زمان قانونی هستند و او می ایستد توسط آنها است.”

برای کسانی که اصرار آمریکا به بازی خود را در مقابله با چینی دیجیتال, تبلیغات, استفاده از OTF به عنوان یک وسیله نقلیه برای راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر بسته است یکی دیگر از ناامیدی در یک لیست طولانی.

“متاسفانه آنها کسر بودجه کافی از این فن آوری برای نزدیک به یک دهه” کاترینا لانتوس Swett رئیس جمهور از لانتوس پایه و اساس حقوق بشر و عدالت نوشت: در مقاله ای در این تپه در اوایل ممکن است. “آنها ممکن است صحبت کردن با یک بازی خوب اما در یک شهر که در آن پول واقعی صحبت کردن حقیقت روشن است: دولت ایالات متحده همچنان به صرف اکثریت قریب به اتفاق از آزادی اینترنت بودجه در همایش فرصت های مطالعاتی و تحقیق و توسعه و رشد بودجه.”

لانتوس Swett سابق صندلی گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی است که از اواخر Rep. تام لانتوس حزب دموکرات کالیفرنیا که خدمت در خانه برای 27 سال است و تنها بازمانده هولوکاست تا کنون انتخاب شده به کنگره است.

در نامه ای به معاون وزیر امور خارجه رابرت Destro در اوایل ماه ژوئن لانتوس Swett به طور خاص فشرده او را به صندوق چهار جداگانه ابزارهای دور زدن های مختلف مستقر در ایالات متحده شرکت های از جمله Freegate فانوس سایفون و Ultrasurf, محصولات, او گفت: “به طور گسترده ای اذعان کرد به عنوان تنها موجود در مقیاس بزرگ دورزدن فن آوری” با تجربه ای طولانی مدت در چین و ایران است.

“در گذشته آنها را دریافت کردند [دولت آمریکا بودجه] اما پس از سال 2017 تنها یکی از آنها شده است تامین می شود,” او نوشت.

که شرکت سایفون دیده است آن قراردادهای دولتی کاهش تقریبا نیمی در سال های اخیر با توجه به آن رئیس جمهور و موسس مایکل هال حتی اگر این ردیف 1 firewall anti-censorship ابزار مورد استفاده در ایران.

هنوز هم او اعتبار USAGM برای شرکت دانه بودجه به توسعه را به یک ابزار موثر هر چند او گفت: با پول بیشتر ترافیک اعداد در چین و ایران و دیگر بسته-جوامع می تواند افزایش.

سایفون شرکت USAGM استفاده برای دور زدن فایروال ها از رژیم های سرکوبگر پس فردا و دیگر رسانه های خبری’ محتوا دیده می شود در آن کشور است. آن را فراهم می کند خدمات مشابه برای بریتانیا معادل USAGM بی سی و همچنین دویچه وله آلمان دولتی بین المللی پخش.

هال گفت که او همیشه آن را کنجکاو است که لیو در حالی که او در حال اجرا بود RFA برای 14 سال به نظر می رسید هرگز به مراقبت در مورد گرفتن RFA محتوا به چین حتی اگر VOA Asia, رادیو فردا (ایران شعبه از رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی) و دیگر USAGM رسانه ها شد کاملا علاقه مند به افزایش ترافیک در کشورهای هدف.

پس از ترویج سایفون را دور زدن ابزار فردا چین به طور منظم می رسد تقریبا 150,000 چینی بینندگان هال گفت: در حالی که RFA که نه ترویج سایفون برای کاربران آن کمتر از 2000 نفر از بینندگان در چین است.

“ما برسد ترین رژیم های سرکوبگر در جهان است. هیچ راهی وجود دارد بدون سایفون برای انجام این کار است. این غیر ممکن است,” او گفت:. “من همیشه تعجب که چرا RFA نمی خواهید برای دسترسی به بازار چین – حتی اگر USAGM پرداخت برای آن را به عنوان بخشی از این قرارداد است.”

لانتوس Swett این هفته استدلال کرد که او در تلاش برای پایان دادن به حمایت از آزادی اینترنت تحقیق و توسعه و رشد پروژه ها تا زمانی که دولت ایالات متحده نیز بودجه موثر ترین ابزار تکنولوژی.

“این است که یک یا/و یا” او گفت:. “کنگره ارائه شده است 60 میلیون دلار – که مقدار زیادی از پول برای همه چیز. واقعا چه معنا ندارد ما این است که برخی از موثر ترین ابزار در مقیاس بزرگ ابزار در حال گرفتن تامین می شود.”

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: USAGM هرگز دریافت مجوز کنگره به ارائه شش رقم حقوق برای باز کردن صندوق انجمن اعضای هیئت مدیره. در واقع OTF هیئت مدیره است که پرداخت برای خدمات خود را.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetJetbahisVenusbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole