به عنوان کنگره اصطبل در حفظ حریم خصوصی داده های بزرگ با تکنولوژی دولایه با کشورهای

با تمرکز توجه متحده یک استراتژی هوشمند در بخشی از شرکت های فن آوری گفت: میشل ریچاردسون مدیر حفظ حریم خصوصی و داده ها در مرکز دموکراسی و تکنولوژی یک گروه حمایت است که ترویج فناوری های حفاظتی. “اگر شما تصویب همان قانون در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای است که می تواند تاثیر قوانین فدرال” او گفت:.

آهسته شروع به بر روی تپه

در کنگره در ضمن چند لوایح و طرح های پیش نویس در حال منتشر شده توسط اعضای هر دو مجلس. می سی سی پی جمهوریخواه راجر ترکه یا چوب کوتاه رئیس کمیته بازرگانی مجلس سنا در اوایل دسامبر رونمایی از بحث پیش نویس است. واشنگتن سناتور. ماریا Cantwell بالا دموکرات در پانل معرفی یک لایحه که مورد حمایت دموکرات های ctq از مینه سوتا, Edward J. Markey ماساچوست و برایان Schatz هاوایی است.

ترکه یا چوب کوتاه و Cantwell پیشنهاد پیوستن به دیگران از اعضای خانه. در ماه نوامبر دو دموکرات کالیفرنیا, Zoe Lofgren و آنا G. Eshoo پرده برداری از داده ها و حریم خصوصی لایحه ای را که بیشتر از دیگر اقدامات با ایجاد یک جدید فدرال دیجیتال سازمان است.

کالیفرنیا قانون جدید نیاز به شرکت ها برای نشان دادن مصرف کنندگان چه داده های جمع آوری شده در آنها پاک کردن داده ها بر اساس درخواست و اجازه می دهد تا مردم را به انتخاب کردن از داده های خود را به فروش می رسد. آن را نیز به کاربران حق شکایت شرکت برای نقض داده. این قانون شامل همه شرکت ها با فروش سالانه بیش از 25 میلیون دلار است و تخمین زده می شود را تحت تاثیر قرار به عنوان بسیاری از 500,000 کسب و کار. نه متحده در سراسر کشور در مراحل مختلف با توجه به قانون حفظ حریم خصوصی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط انجمن بین المللی حریم خصوصی حرفه ای و یا IAPP. اسکناس در ماساچوست, مینه سوتا, نبراسکا, New Hampshire, نیویورک و ویرجینیا در فرایند در نظر گرفته شده توسط قوه مقننه کمیته با توجه به IAPP. دولت واشنگتن و سنا تصویب حریم خصوصی اندازه گیری هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im