به کالیفرنیا می رود چگونه خواهد Newsom و هریس لاغر ؟

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در آشپزی از نظر فوریه محدود مزه منو دموکراتیک ریاست جمهوری رای — آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی جایزه 155 نمایندگان حدود 1/13هفتم این 1,991 مورد نیاز برای تضمین این حزب نامزدی – به زودی مارس smorgasbord از دروس اصلی.

این تغذیه دیوانگی آغاز می شود و در روز سوم از ماه – “سه شنبه” با 15 متحده و سرزمین های اعطای 1,357 نمایندگان. یک هفته بعد شش متحده خواهد جایزه 352 نمایندگان (متقاطع-رای گیری میشیگان بزرگترین جایزه). زیر سهشنبه, مارس 17 چهار تاثیرگذار متحده (آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو) جایزه خواهد 577 نمایندگان. در آخرین جمعه از ماه مسابقه شیفت به گرجستان و آن 105 awardable نمایندگان.

بازی شیر یا خط در جزایر ماریانای شمالی’ شش نمایندگان و پورتو ریکو 51 (دومی که این ماه را آخرین مسابقه در مارس 29) و این جایزه در مجموع 2,448 نمایندگان برای grabs در کمتر از چهار هفته از رای گیری.

شما ممکن است متوجه یک کلمه از دست رفته از این مختصر و مفید: کالیفرنیا. بزرگترین دموکراتیک جوایز رای در روز سه شنبه که اتفاق می افتد به گلدن استیت برکت و لعنت خود را در این سال انتخابات است.

برکت? کالیفرنیا در اوایل شروع به این معنی است که بسیاری از دموکرات را تصویب کرده است از طریق وزارت امور خارجه در چند هفته گذشته – چند حتی راه اندازی فروشگاه (برنی ساندرز دارای 20 رشته دفاتر در کالیفرنیا). صحبت از کالیفرنیا عشق یک جفت از میلیاردرهای (سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و فعال تام Steyer) در زمان استفاده از خود را شخصی و اقبال و زمینه پریشان مارس برنامه به دادن دولت رسانه ها.

نفرین? با تنها 72 ساعت بین کارولینای جنوبی و فوق العاده روز سه شنبه, نتایج کالیفرنیا دریافت نخواهد شد outsized نقش آن اشتیاق – یعنی هیچ West Coast نامزدها به مناظره این هفته پس از کارولینای جنوبی چند روز ارزش آرای فانینگ در سراسر امریکا ملت-دولت است.

که وجود دارد برخی از کالیفرنیا درام برای بازی در حال حاضر و بعد شنبه: آنها رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و بهداشت ، کامالا هریس طرح به تایید. همانطور که از اواخر ژانویه, Harris, شایعه شد بود با تکیه به سمت معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن – پیچ و تاب و جالب توجه است که هریس به عقب زمانی که او ریاست جمهوری مدعی گذاشته به بایدن در مسابقه و مدرسه busingیک بحث کاری است که به طور خلاصه در بالا به آن رشته را ردیف بالا.

اما هیچ هریس تایید محقق شده است (هر چند او تا به وزن در شهرستان وکیل مسابقات در شیکاگو و لس آنجلس). او hesitance? شاید او در حال انتظار برای دیدن اگر بایدن است که هنوز هم یک گزینه قابل دوام شنبه پس از تصمیم گیری در کارولینای جنوبی است.

و یا می تواند باشد که در کالیفرنیا بلند پروازانه junior سناتور است که به دنبال پایین جاده به یک نقطه ملی بلیط در سال 2020 و یا باید که بلیط کوتاه آمد تا دوم ریاست جمهوری به اجرا در 2024. بنابراین او را تایید نظر لزوما که دموکرات او را دوست دارد یا احترام یا حتی فکر می کند که electable اما که یکی از بهترین مکمل خود او تمایل به صورت ملی ،

اگر بایدن تایید نیست در کارت هریس می تواند به نوبه خود چه چپ دموکراتیک sisterhood: ماساچوست ایالت الیزابت وارن یا ایالت مینه سوتا ctq (دومی به تازگی تایید شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکلکه جالب انتخاب خود استادانی میانه میانه بیش از این برای اولین بار آشکارا گی نامزد با یک شات واقعی در نامزدی).

اما اگر هر کدام از زن همکار سناتور شد و تبدیل به حزب دموکرات نامزد خواهد آنها اضافه هریس به آنچه خواهد بود که برای اولین بار زن و همه بلیط ریاست جمهوری در تاریخ ؟

به همین دلیل همان – جنسیت و سیاست – احتمال هریس حمایت بلومبرگ به نظر می رسد به احتمال زیاد به عنوان Harvey Weinstein احتراما به پوشش جهان وطنی. هریس می تواند به نوبه خود به پیت Buttigieg بود که به تازگی تایید شده توسط The San Diego Union-Tribune (“Buttigieg انتخابات خواهد بود چیزی برای جشن گرفتن به دلیل آن که سر و صدا یک سقف و الهام بخشیدن به طیف وسیعی از مردم به خود را داشته باشد اما تمایلات جنسی خود است که بی ربط به این کار و هر کار”). و یا او می تواند طرف با Sanders, احتمال برنده کالیفرنیا اولیه با توجه به زمین بازی و انتقال از سه سال 2020 مقدماتی به عنوان به خوبی به عنوان خود را تا سال 2016 به نمایش در کالیفرنیا (ساندرز به پایان رسید و تنها 7 درصد امتیاز پشت سر هیلاری کلینتون).

یک Buttigieg-هریس بلیط می تواند سبک یکی از نظر سیاسی موفقیت در دوران مدرن. و یکی از بسیاری از چالش ها مقابله با یک ساندرز-هریس بلیط: تطبیق مراقبت های بهداشتی خود را برنامه ریزی با ساندرز’ “مدیکر-برای همه” طرح.

در صورتی که به نظر می رسد پیچیده در نظر گرفتن گزینه های مقابله با گاوین Newsom.

آن شروع می شود با این فرض که فرماندار کالیفرنیا ممکن است بیشتر به از دست دادن بیش از هر برجسته دموکرات باید رئیس جمهور تهمت از دست دادن در ماه نوامبر. شما به عنوان خوانده شده به درستی – اگر تهمت از دست می دهد, بنابراین بیش از حد می کند در کالیفرنیا فرماندار.

بدون یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن ترم دیگر وجود دارد کالیفرنیا “مقاومت” برای Newsom برای بهره برداری به عنوان نوک یک مغلوب ساختن پیشی جستن-نفرت نیزه. با یک دموکرات در کاخ سفید Newsom را جاه طلبی های ریاست جمهوری به احتمال زیاد خواهد باید صبر کنید تا سال 2027 که در آن زمان او خواهد بود یک فرماندار سابق و نه چندان جوان (او می خواهم به نوبه خود که 60 سال) – نه به ذکر است در چه وضعیت رکود اقتصادی به سر رسیده کالیفرنیا را پیدا خواهد کرد خود را.

Newsom, حمایت غرایز نیست همیشه بهترین: در سال 2008او ترجیح هیلاری کلینتون به باراک اوباما یک سال پیش در این زمان خود را انتخاب همکار خود را در کالیفرنیا هریس (بهداشت ، دایان فاینستاین, سالمند stateswoman کالیفرنیا, سیاست پشت بایدن).

در سال 2020 Newsom غریزی انتخاب ممکن است Buttigieg. در نظر bookend پیام فرماندار کالیفرنیا که به عنوان سان فرانسیسکو شهردار بود و در خط مقدم از ازدواج همجنسگرایان بحثصحه گذاشتن به شوهر شهردار سابق — به علاوه اگر Buttigieg بادها به عنوان نامزد Newsom سفر به این کشور و یادآوری دموکرات که همکاری.

اما شانس یک Buttigieg-Newsom بلیط ؟ از نظر دستاوردها و تجربه این اعتصاب بسیاری از رای دهندگان به عنوان وارونه است. تک جنسیتی, تک رنگ, جفت مگس در چهره حزب دموکرات خواست برای یک جمعیتی متنوع 2020 بلیط که همچنین قوانین ساندرز انتخاب Newsom به عنوان یک همسر در حال اجرا.

یک حرکت جسورانه در دسترس است به Newsom اگر او را در یک قمار خلق و خوی: جیب خود را تایید و بر روی آن نگه دارید تا زمانی که کنوانسیون ملی که احتمالا دموکرات خواهد بود به دنبال یک اجماع انتخاب و راهی برای خروج از حزب خود را در ظروف سرباز یا مسافر — پس از ساندرز می افتد کوتاه در انتخابات. بدون یک اسب در مسابقه Newsom می تواند ارائه خدمات خود به عنوان یک بلیط داور.

چنین نقشی را تضمین نمی کند که Newsom به نحوی به پایان خواهد رسید تا به عنوان نامزد دموکرات در تابستان امسال بسیار کمتر از نیمه دوم ملی بلیط. اما حزبی بی طرفی را Newsom در کالیفرنیا شرکت – ماه مه گذشته مجلس نانسی پلوسی گفت: او نمی خواهد پیشنهاد اولیه تایید شده. و آن را فقط ممکن است به کالیفرنیا فرماندار شهرت است که در مفید آمده است باید وجود داشته باشد انتخابات در آینده: مردی که کمک به متحد کردن حزب که همیشه بیشتر است.

جالب اینجاست که این نوع از outsized, ennobling نقش طلایی که دولت امیدوار بود برای زمانی که این پیوست شنبه صف.

لایحه واندن Hoover موسسه ویرجینیا هابز نجار همکار به شرح زیر کالیفرنیا و سیاست های ملی و میزبان هوور “در منطقه 45” پادکست در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im