هنرمندان اقامت در ل’Assomption به نام پس از ژاک Parizeau

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت ادای احترام روز شنبه به نخست وزیر سابق در طول یک زمین شکستن مراسم $1.5 میلیون ساختمان.

زمین شکستن مراسم در ل’Assomption در یکشنبه لگد از ساخت و ساز به چه تبدیل خواهد شد Maison ژاک Parizeau. در میان کسانی که برافراشتند بیل شد Parizeau را بیوه, Lisette Lapointe سوم از سمت راست برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, چهارم از سمت چپ Nathalie روی, سوم از سمت چپ, وزیر فرهنگ و ارتباطات است. Louis-چارلز بورژوا / Snapephoto

L’ASSOMPTION — کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت بود در ل’Assomption روز یکشنبه برای یک زمین شکستن مراسم در ساخت Maison ژاک Parizeau, اقامت هنرمندان طراحی شده برای کمک به پرورش و به ثمر رسیدن بسیاری از پروژه های خلاق.

این ساختمان دو طبقه است که انتظار می رود هزینه ای در حدود 1.5 میلیون دلار خواهد بود و در کنار درب به هکتور-Charland و تئاتر می تواند تا گنجایش یک دوجین هنرمندان.

“فرهنگ روح یک نفر” ایتالیایی, توالت گفت. “آن چه ما هستند. هنرمندان ما هیجان میلیون ها نفر از Quebecers و ما افتخار در سراسر جهان است.”

ژاک Parizeau یاد شده است به عنوان یک نخست وزیر سابق اقتصاددان و استاد دانشگاه اما در پشت این سیاستمدار بزرگ بود عاشق فرهنگ, ایتالیایی, توالت گفت. آن است که این جنبه ضروری از Parizeau زندگی خود را که به تصویب جامعه L’Assomption انتخاب است به افتخار دادن نام خود را به آینده هنرمندان اقامت, ایتالیایی, توالت اضافه شده است.

چند تن از اعضای Parizeau خانواده با حضور در کنفرانس مطبوعاتی به عنوان تعدادی از مقامات منتخب و هنرمندان.

Parizeau را بیوه, Lisette Lapointe به نقل از یک سخنرانی شوهر مرحوم او پس داد که در آن او گفت: “هیچ چیز زیبا تر از آغاز.”

ساخت و ساز از محل اقامت به آغاز به صورت جدی در این بهار و خانه را به عنوان یک انکوباتور برای پروژه های هنری.

ایتالیایی, توالت گفت که او “بسیار افتخار به افتخار بزرگ Quebecer” با شرکت در این زمین شکستن مراسم است. ایتالیایی, توالت دوم MNA برای منطقه L’Assomption برای تبدیل شدن به نخست وزیر پس از Parizeau.

Parizeau, ایتالیایی, توالت گفت: یکی از سازندگان کبک “در همان دسته به Jean Lesage و رنه Lévesque. او پیش بینی چیزهای بزرگ برای کبک او اختصاص داده شده و زندگی خود را به خدمات عمومی به خدمات Quebecers گفت:” ایتالیایی, توالت, و اضافه کرد که Parizeau است یک منبع بزرگ الهام بخش است.

Parizeau خدمت به عنوان عضو مجمع ملی برای منطقه L’Assomption برای 14 سال است. در حالی که نخست وزیر او عمل به عنوان وزیر فرهنگ از فوریه تا اوت سال 1995.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im