هنرمندان ارائه دانلود فیلم جدید با این نسخهها کار به عنوان بخشی از Herringer بوسه گالری Inisolation نمایشگاه


محتوای مقاله در ادامه

بیش از یک دوجین هنرمندان از Herringer بوسه شرکت کرده اند در حال حاضر و یا با این نسخهها کار در حال پیشرفت برای Inisolation. در حالی که COVID-19 قطعا با الهام از هنرمندان این موضوع است که به ندرت یک پاسخ مستقیم به این ویروس هیل می گوید.

Colouring Page by Aron Hill. Courtesy, Herringer Kiss Gallery
رنگ صفحه توسط آرن تپه. حسن نیت ارائه میدهد Herringer بوسه گالری /کلگری

“من فکر می کنم آن را بیشتر انعکاسی از کل فرهنگی معنا که در جریان است,” او می گوید. “به عنوان مخالف صحبت کردن به آن را بیشتر بازتابی در مورد آن. که تا کنون شده است پاسخ. هیچ یک از آن گرفته شده به عنوان یک موضوع است. تا کنون ما شاهد آن شخصی به عنوان بیشتر و در حدود روز به روز زندگی کردن در مورد چگونه آنها در حال تجربه این عنوان با آن مخالف بودن یک موضوع است.”

پس از تمام دریافت ها رایگان هستند این است که پول ساز برای گالری و یا خود هنرمندان است. اما Herringer بوسه می گوید آن است که راه را برای هنرمندان به فعال ماندن و در کانون توجه است. واکنش نشان داده و برای اولین بار در طول این بحران چقدر مهم هنر در زمان بحران.

‘مقدار های هنر و خلاقیت که ما می بینیم در رسانه های اجتماعی یک پیام به ما که ما خیلی مهم است,” او می گوید. “من فکر می کنم در طول زمان مثل این من فکر می کنم آن زمانی که مردم متوجه چقدر مهم هنر واقعا هستند. هنر در حال گرفتن مردم از طریق این.”

بازدید herringerkissgallery.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de